29 700 300
67 700 300
Pamata + Ekskursiju pakete 69 €

Ceļojuma programma

1. DIENA

Tikšanās ap plkst. 00:30*  (precīzu vietu un laiku varēs uzzināt 2 dienas pirms izbraukšanas mājas lapā sadaļā "Izbraukšanas grafiks")

Transfērs uz Tallinu. Ierašanās ostā. Iekāpšana uz prāmja Viking Line Tallina-Helsinki. Ierašanās Helsinkos. Ekskursija pa pilsētu.

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit būs iespēja apskatīt daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēs redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēs nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Ceļojums turpināsies garām esplanādei – vietējo iedzīvotāju un Somijas galvaspilsētas viesu iecienītākajai pastaigu vietai. Tev būs iespēja iepazīties ar pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personībām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos. Brīvajā laikā varēs apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. 
Brīvais laiks. 
Iekāpšana uz prāmja Viking Line (Gabriella/ Mariella). Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides un atpūtas iespējas uz prāmja Viking Line ir plašas. Te ir saunas ar baseinu, daudz veikalu, kafejnīcas, bāri, klubi, diskotēkas, kazino un konferenču zāle. Pēc vēlmes varēs baudīt bagātīgas Skandināvu vakariņas (piemaksa 36 €).

2. DIENA

Pēc vēlēšanās varēs ieturēt brokastis  (piemaksa: 2017 g.- 3 - 10€, 2018.g. - 4 - 11€). ~ 10.00 ierašanās Stokholmā. Mantas droši varēs atstāt kajītēs, jo atpakaļceļš tiks mērots tieši šajās pašās kajītēs. Pārgājiens pa pilsētu.

Stokholmas iepazīšana sāksies ar Vecpilsētu, pastaiga pa pilsētas senatnīgajām ieliņām - apskates vietas, karaļa pils (viena no lielākajām karaļu rezidencēm Eiropā, kas pašlaik arī darbojas), bet brīvajā laikā Tev būs iespēja sagādāt suvenīrus mājiniekiem, apbrīnot unikālo zviedru virtuvi daudzajās kafejnīcās un restorānos, kā arī aplūkot goda sardzes nomaiņu pie pils. Tev arī būs iespēja doties uz kuģa muzeju (Vasa kuģis bija viens no lielākajiem un dārgākajiem 16.gadsimta kuģiem, kurš noslīka sava pirmā ceļojuma sākumā un zem ūdens pavadījis apmēram 300 gadus). 
~16.30* došanās uz Helsinkiem. Pēc vēlēšanās - bagātīgas skandināvu vakariņas (piemaksa: 2017.g. - 36€, 2018.g. - 35€).

3. DIENA

Pēc vēlēšanās varēs ieturēt brokastis  (piemaksa: 2017.g.- 3 - 10€, 2018.g.- 4 - 11€). Došanās uz Tallinu ar prāmi Viking Line. Ierašanās Tallinā.

Pārgājiens pa vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsargtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes, kurās vēl joprojām jūtams viduslaiku gars, kas padara Veco Tallinu par unikālu un sajūsmina senatnes cienītājus. 
Došanās uz Rīgu. Vakarā ierašanās Rīgā.

CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:

Transfērs ar autobusu Rīga - Tallina - Rīga
Vieta uz prāmja Viking Line maršrutā: Tallina - Helsinki, Helsinki - Tallina
Vieta 4-vietīgā "С" klases kajītē Helsinki - Stokholma - Helsinki uz prāmja Viking Line (Gabriella/Mariella)
Ekskursija Helsinkos
Ekskursija Stokholmā
Ekskursija Tallinā

CENĀ NAV IEKĻAUTS:

Personīgie tēriņi

Apdrošināšana

APMAKSĀTS UZ VIETAS:

Brokastis: 3-10.5 €

Skandināvu vakariņas: 36 €

Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās

CENAS PĒC PIEPRASĪJUMA:

Papildus izmitināšanas iespējas uz prāmja un kajītes klases:

Iespējama piemaksa par kajītes klases maiņu Standarts no 23.06. līdz 04.08. 
„С” klases kajītē 
С3 (trīsvietīga izmitināšana)  15 € 10 €
С2 (divvietīga izmitināšana)  20 € 25 €
С1 (vienvietīga izmitināšana)  40 € 60 €
 „B” klases kajītē
В4 (četrvietīga izmitināšana) 10 € 10 €
В3 (trīsvietīga izmitināšana) 20 € 20 €
В2 (divvietīga izmitināšana) 30 € 35 €
В1 (vienvietīga izmitināšana) 60 € 80 €
„A” klases kajītē
А4 (četrvietīga izmitināšana) 15 € 20 €
А3 (trīsvietīga izmitināšana) 25 € 30 €
А2 (divvietīga izmitināšana) 40 € 55 €
А1 (vienvietīga izmitināšana) 85 € 120 €

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

Precīzu laiku lūdzam skatīties mūsu mājas lapā sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms brauciena

Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu

Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzētus apstakļus, satiksmes sastrēgumus un citas atkāpes no grafika

Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas

Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm parasti jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām

Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Pamata + Ekskursiju pakete 69 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!