29 700 300
67 700 300

Šveice (Ženēva, Berne, Interlakena, Lucerna, Cīrihe, Lugano, Lokarno, Bāzele, Veve, Montrē)

trip-pic
15. - 19. maijs
5 dienas | Šveice
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Interlux Travel
no 448 € Rezervēt
Pamata+Ekskursiju pakete 448 €

Ceļojuma programma

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā.

Lidojums Rīga-Ženēva (~15:35-17:25).

Ekskursija Ženēvā.

Otrā lielākā pilsēta Šveicē, kur atrodas tādu pasaules slaveno organizāciju mītnes, kā Starptautiskā Sarkanā Krusta komiteja un Apvienoto Nāciju Organizācija, kā arī virkne lielisku kalnu un ūdens ainavu.

Tad došanās uz viesnīcu Francijas teritorijā, blakus Šveices robežai.

Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursijas brauciens “Berne, Interlakena, Lucerna”.

Berne nav līdzīga nevienai pilsētai. Tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzām Viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā”. Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.

Tālāk seko ekskursijas brauciens uz Interlakenu.

Pēc Mendelsona vārdiem: “Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..."
Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā cēlies arī nosaukums, kas nozīmē “starpezeru”. Ūdens ar kristāli dzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu Tev būs iespēja skatīt savām acīm.

Tālāk dosimies uz Lucernu.

Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā bija uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.

Ceļš uz 3* viesnīcu Francijas teritorijā. Iekārtošanās, atpūta.

3. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Cīrihe-Bāzele”.

Ceļš uz Cīrihi, pa ceļam baudīsim Reinas ūdenskrituma skaistumu (piemaksa ~1 EUR).

Reinas ūdenskrituma skaistas ainavas, varens Reins, dzidras ūdens straumes, kas lido ar neticamu ātrumu, svaigums, kas piedzimst gaisā un dabas majestātiskums pārsteigs un liks nosalt uz vietas. Šīs ainavas ir iedvesmojuši daudzus dzejnieki un rakstniekus, viņi arī Jums dāvās labu garastāvokli.

Ekskursija Cīrihē.

Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties ainavas un arhitektūras unikālai kombinācijai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm un, būdama pa vidū uz pusēm sagriezta ar Limmatas upi, paver abās Cīrihes ezera pusēs savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos, aiz ezera pie apvāršņa mirdzoši pludinās Šveices Alpu sniegu panorāma.

Tālāk brauciens uz Bāzeli.

Bāzele tiek uzskatīta par vissenāko Šveices universitātes tipa pilsētu. Vēsturiskās pilsētas apskates vietas ir tirgus laukums ar dekorētu Rātsnamu un katedrāli vēlīnās gotikas stilā. Vecpilsētā atrodas virkne veikalu.

Bāzelē atrodas ap 40 muzejiem, piemēram, Bāzeles Tēlotājmākslas muzejs, Beyeler fonds un Kultūras muzejs, kā arī vairākas galerijas un teātri. 
Pilsētā atrodas arī Botāniskais dārzs, vairāki parki un Šveicē lielākais zoodārzs. Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.

4. diena

Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu “Itāļu Šveice” (piemaksa 59 EUR. Minimāls tūristu skaits: 20).

Lugano —brīnišķīgas dabas ainavas, pilsēta atrodas pie Lugano ezera un to ieskauj Alpi, veidojot lielisku kalnu un ūdens savienojumu. Lugano atrodas virkne senlaicīgu piļu, baznīcu, panorāmas laukumi u.c.

Tālāk dosimies uz Bellinzonu. Pilsētā atrodas 3 pilis: Montebello, Kastelgrande un Sasa Korbaro. Pilis ir iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

Tad dosimies uz Lokarno — vienu no klimatiski siltajiem Šveices reģioniem, kur aug palmas un citronkoki. Vecpilsētā ir daudz senlaicīgu, mājīgu ieliņu ar trepēm un nogāzēm, un praktiski no jebkuras vietas var iziet Pizza Grande laukumā. Visslavenākās pilsētas apskates vietas un tās apkārtnē ir Viskonteo pils un Madonnas del Sasso baznīca, kas ir viena no skaistākajām vietām Lokarno apkārtnē.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Ženēvas ezers, Veve un Montrē”.

Ženēvas ezeram ir tik iespaidīgi izmēri, ka tām pat ir savi paisumi un bēgumi. Redzēsim Monblānu – visaugstāko Rietumeiropas virsotni. Tieši šajā Šveices rajonā mieru un iedvesmu meklēja virkne aktieru, rakstnieku, dziedātāju.

Tālāk redzēsim Šiljonas pili, kuras drūmā vēsturi esot tik ļoti saviļņojusi Baironu, ka dažu dienu laikā viņš te ir sacerējis savu slavenu poēmu “Šiljonas gūsteknis”.

Pārbrauciens uz Veve. Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim, kas pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.

Tālāk dosimies uz gleznaino Montrē pilsētiņu, redzēsim “Montre Palace” viesnīcu, kur ilgu laika periodu ir dzīvojis Vladimirs Nabokovs – slavenās “Lolitas” rakstnieks. Brīvs laiks.

Ceļš uz Ženēvas lidostu.

Lidojums Ženēva-Rīga (~18:20-22:00).

Cenā iekļauts:

  • Lidojums Rīga-Ženēva-Rīga
  • Rokas bagāža līdz 8 kg (55x40x20 cm)
  • Bagāža līdz 20 kg (100х50х80 cm)
  • 4 naktis *** viesnīcās Francijas teritorijā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
  • Ekskursija Ženēvā
  • Ekskursijas brauciens “Cīrihe-Bāzele”
  • Ekskursijas brauciens “Berne, Interlakena, Lucerna”
  • Ekskursijas brauciens “Ženēvas ezers - Veve - Montrē – Ženēva”


Ja Jūs ceļojat vienatnē – obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numuriņā - 120 EUR/ pēc pieprasījuma, viesnīcā var dzīvot trīsvietīgā numuriņā.

Pēc vēlēšanās piedāvājam:
  • Ekskursijas brauciens: “Itāļu Šveice” - 59 EUR (minimāls tūristu skaits: 20)

Izlidošanas laiks var mainīties, kā arī grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskuriju dienas kārtību neizmainot pašu tūrisma programmu.
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu

Pamata+Ekskursiju pakete 448 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!