29 700 300
67 700 300

ŠVEICE PARADĪZE: Lauf an der Pegnitz, Reinas ūdenskritums, Lucerna, Montrē, Šijonas pils, Ženēvas ezers, Lozanna, Švābu Halle

trip-pic
24. - 29. maijs
6 dienas | Šveice
Brīvo vietu skaits - 44
Valoda - latviešu/krievu
Ozolciems
no 245 € Rezervēt
Viena vieta 295 €
Ar papildvietu 405 €
AKCIJAS cena līdz 01.03 245 €

Ceļojuma programma

Valsts: Šveice

ŠVEICES PARADĪZE
LAUF AN DER PEGNITZ – REINAS ŪDENSKRITUMS –LUCERNA – GRIJĒRAS SIERA RAŽOTNE – ŠVEICES RIVJĒRA - MONTRĒ – ŠIJONAS PILS - ŽENĒVAS EZERS – BRAUCIENS AR KUĢĪTI - LOZANNA – ŠVĀBU HALLE
24.05. – 29.05.2018. 
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: 295 €

1. diena. 24.05. „Dodamies piedzīvojumos...”
Agri izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2. diena. 25.05. „Romantiska Frankonijas Šveice...”
Brokastis*. Ceļš caur Poliju un Vāciju. Dienas vidū apmeklēsim apburošo Frankonijas Šveices mazpilsētiņu Lauf an der Pegnitz. Pegnicas upes krastā saglabājās Vaclava cietoksnis, ko 14.gs. uzcēla imperators Kārlis IV. Romantisko Laufas vecpilsētas kompleksu veido vecās augstmaņu, bagāto tirgotāju un koka karkasa māja, viduslaiku rātsnams un baznīcas. Kafijas pauze. Laiks ceļā. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
3. diena. 26.05. „Šveices paradīze...”
Brokastis*. Ekskursija „Šveices paradīze” (par papildus samaksu 45 €). Laiks ceļā. Reinas ūdenskritums - dabas veidots brīnums. Reina veido iespaidīgi mutuļojošu, varavīksnes apmirdzētu ūdenskritumu. Šis ūdenskritums ir viens no iespaidīgākajiem ūdenskritumiem Eiropā. Brauciens ar kuģīti izjūtot ūdens šaltis un šļakatas, klausoties aizraujošu stāstījumu. Laiks ceļā. Alpu un Jura kalni, svaigais gaiss, zaļās pļavas un šarmantie ciematiņi rada ideālo vidi savas harmonijas atgūšanai. Pārbrauciens līdz Lucernai - tūristu visvairāk apmeklētākajai pilsētai Šveicē. Lucerna - gaismas pilsēta, Šveices pērle un sirds, pilsēta – ilūzija, kur cilvēks nav spējis sabojāt Dieva iecerēto, mistiska pilsēta. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Iespēja izjust mūsdienu krāšņumu un senatnes varenību. Nedaudz aizdomājamies, un mēs nokļūstam 14. gadsimtā, stāvam uz Kapelas tilta, garām paiet grāfi, spīdīgās bruņās tērpti bruņinieki... Dodamies pie pasaules paša skumjākā akmeņa – Lauvas Monumenta, kurš pastāstīs savu bēdīgo stāstu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
4. diena. 27.05. „Ezeru un kalnu zeme...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Ezeru un kalnu zeme” (par papildus samaksu 45 €). Slavenā Grijēras siera ražotne, kurā varēsiet iepazīties ar Šveices siera ražošanas procesu, kā arī pienotavas veikalā būs iespēja iegādāties vietējos produktus. Interesantā formā pasniegts stāstījums Jūs aizvedīs uz aromātiski smaržīgām Alpu kalnu pļavām. Ar kalnu ziedu un siera smaržas un garšas buķeti apburti turpinām braucienu uz Montrē, ko bieži dēvē par Šveices Rivjēras pērli, tas ir lepns kūrorts, kas slavens ar saviem mūzikas festivāliem. Aristokrātiska gaisotne uz katra soļa! Romantiskā kūrorta promināde un „tikšanās” ar Frediju Merkuriju. Romantiskā Šijonas pils, kura paceļas uz klinšainas atradzes Ženēvas ezera austrumu krastā. Šijonas pils bija ne vien galma dzīves centrs, bet arī ieslodzījuma vieta. Domās laika mašīna mūs aiznes uz 13. gadsimtu, kad pils pazemes labirintos satopamas nomocīto cietumnieku ēnas. Pils eksterjera apskate. Brauciens ar kruīza kuģīti pa lielāko ezeru Alpos - Ženēvas ezeru no Montrē līdz Lozannai. Ženēvas ezera forma atgādina arku. Brauciena laikā varēsim vērot jaukus panorāmas skatus uz vīnogulājiem, kalniem. Zilie Savojas Alpi kā dekorācija gar ezera krastu, ar krāšņu pērļu virteni – lieliskām mazpilsētām, kas pavērsies mūsu skatam. Lozanna – vakara pastaiga pa pilsētas prominādi, kur uz katra soļa jūtams olimpiskais gars un pievilcīgi skati. Atgriešanās 2* viesnīcā Milūzas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
5. diena. 28.05., 24.06. „ Bādenes-Vitenbergas senā, burvīgā pilsētiņa – Švābu Halle...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Fotopauze Švābu Hallē Koheres krastā. Šajā pilsētā vēl aizvien ir ļoti daudz vēsturisko celtņu, kuras saglabājušās no dažādiem periodiem, to skaitā daudzas 15. – 16.gs. pildrežģu mājas, baroka stila pilsētas nami, rokoko stila rātsnams. Laiks ceļā. Vācija. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Vroclavas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
6. diena. 29.05., 25.06. „Bet mājās ir vislabāk...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris)
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21-24 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 140
• piemaksa par papildvietu autobusā € 110
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos
• pilsētas sabiedriskais transports
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65-74 gadu vecums 10.80 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Ekskursija „Šveices paradīze” 45 €; ekskursija „Ezeru un kalnu zeme” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 90 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 80 €, bērniem līdz 14g. 75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Grijēras siera ražotnes apmeklējums ~ 7 CHF; Brauciens ar kruīza kuģīti pa Ženēvas ezeru ~ 30 CHF; Reinas ūdenskritums /kuģītis/ ~ 14 CHF; Šijonas pils ~ 17 CHF
2017. gada izmaksas 1 CHF ~ 0.93 EUR

Atcerieties, ka...

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 605533248, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                            Klienta paraksts

 

---------------------------------------                           --------------------------------------

 

Viena vieta 295 €
Ar papildvietu 405 €
AKCIJAS cena līdz 01.03 245 €
Apdrošināšana 5.40 €
Apdrošināšana (pēc 65 g. - 74 g.) 10.80 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bērniem līdz 14g.)(bez ieejas biļetēm) 75 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bez ieejas biļetēm) 80 €
Piemaksa par single numuriņu 140 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!