29 700 300
67 700 300

Ļubļina. Pani gatavojas Ziemassvētkiem!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

21. - 23. decembris
3 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 109 €
159 €
Rezervēt
Pasteidzies! -50€
109 €
Ceļojuma cena 159 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursiju paketi 109 €

Ceļojuma programma

Jūs redzēsiet: Belostoku, Ļubļinu, Zamošču. Jūs dzīvosiet viesnīcā  Ļubļinas centrā. Jūs baudīsiet lielisko poļu virtuvi! Un...Jums nekur nebūs jāsteidzās! Tas ir tā vērts!Visas naktis viesnīcā! 
Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursijas. 

1.diena “Belostoka brīnumu gaidās...” Izbraukšna no Rīgas 5:00. Lietuva. Polija. Apstāšanās Belostokā (~1,5h). Braņicku pils, vecpilsētas rātslaukums, oriģināla senlaicīga baznīca. Brīvais laiks pusdienām un pastaigai pa svinīgi rotāto pilsētu. Vakarā ierašanās Ļubļinā. Ļubļina – lielākā un attīstītākā pilsēta Vislas upes austrumu krastā. Pilsēta vilina tūristus ne tikai ar saviem arhitektūras pieminekļiem, bet arī īpaši mājīgu atmosfēru un komfortu. Ļubļina ir viena no Polijas senākajām pilsētām. Pilsēta ir īpaša arī dēļ tās garīgās un laicīgās arhitektūras lieliskā apvienojuma – monumentālās un elegantās celtnes, omulīgas kafejnīcas, cilvēki, kas pastaigājas pilsētas šaurajās ieliņās un platajos laukumos. Tas viss veido Ļubļinas īpašo atmosfēru. Paradīze tiem, kuriem patīk iepirkties– sākot ar dažādām lētām bodītēm un beidzot ar dārgajiem veikaliem ar mirdzošām vitrīnām. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Šo vakaru iesakām pavadīt vecpilsētā vai apmeklēt kādu no tirdzniecības centriem. Tirdzniecības centrs “Zamkoviji terassi”- plašs veikalu klāsts. Kopumā tur ir aptuveni 150 veikali, kafejnīcas un restorāni. Nepiespiesta gaisotne, ērta atrašanās vieta, un pārdomātas ērtības ģimenēm ar maziem bērniem, sniedz ērtu iepirkšanās iespēju ikvienam. Stilīgi pirkumi, pazīstami zīmoli. Lieliskus pirkumus iespējams veik arī tirdzniecības centrā “ Galerija Ļubļina”. Vakariņas “panu gaumē” kādā jaukā restorānā piešķirs vakaram svinīgumu, bet nakšņošana mājīgā viesnīcā pilsētas centrā, piešķirs naktij Ziemassvētku brīnumu sajūtu. Nakšņošana Ļubļinā viesnīcā 3*. 

2.diena “ Ļubļina. Īsi pirms Ziemassvētkiem...” Brokastis. Pēc brokastīm piedāvājam doties ekskursijā pa vecpilsētu ar vietējo gidu–UNESCO kultūras pieminekli. Krakovas vārti kā pilsētas simbols, Sv.Trīsvienības baznīca un pārsteidzošā Ļubļinas pils. Brīvais laiks pilsētā- pastaiga pa svētku rotās tērpto vecpilsētu, iespēja nopirkt vēl neiegādātās dāvanas, ieelpot vecpilsētā virmojošo Ziemassvētku noskaņu. Šajā dienā iespējams apmeklēt akvaparku. Izbraukuma ekskursija uz vēsturisko, ideālo, renesanses stilā celto pilsētu- Zamošču. Šī pilsētiņa ir celta 16.gs. un ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pilsēta tika celta kā pilsēta cietoksnis kancleram Janam Zamoiskim. Zamošču sāka celt klajā laukā stingri pieturoties detalizētam plānam. No Padujas bija uzaicināts slavens itāļu arhitekts Bernardo Morando, kurš izveidoja pilsētiņu Itāļu renesanses stilā un pilsēta ieguva nosaukumu „ Ziemeļu Paduja”. Laika gaitā iedzīvotāju radītā spilgtā daudznacionālā mozaīka bija kā svarīgs savienojošs posms starp Austrumiem un Rietumiem. Pastaigas laikā redzēsiet Zamoščas pili, pieminekli pilsētas dibinātājam, neskaitāmas sakrālās celtnes, Armēņu namu, Rātsnamu, Arsenālu un patīkami pavadīsiet laiku. Dažādus suvenīrus var iegādāties tūristu iecienītajā tirgus laukumā. Laukumu ieskauj dažādas kafejnīcas un restorani. Izvēlieties kādu pēc savas gaumes un ieturiet gardu maltīti. 
Šajā dienā iespējams apmeklēt akvaparku. Ir iespēja pieteikt vakariņas. Nakts Ļubļinā 3* viesnīca.  

3.diena “Lēnītē uz māju pusi...” Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Mājupceļš. Apstāšanās Belostokā t/c “Auchan”. Vakarā ierašanās Rīgā. 

Ceļojuma cenā iekļauts:
transporta un ceļa izdevumi; 
1 vieta tūrisma klases autobusā; 
2 naktis 3* viesnīcā Lubļinā 2 brokastis viesnīcā; 
grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi
Ieejas biļešu cena akvaparkā: baseins no 18 PLN, pirtis no 22 PLN http://www.mosir.lublin.pl/obiekty/aqua-lublin/ 
Izdevumi, kas nav norādīti sadaļā "Ceļojuma cenā iekļauts", to skaitā: ieejas biļetes objektos un pasākumos, pusdienas, vakariņas, degustācijas, suvenīri u.c. personīgie izdevumi. 

Ceļojums planots 40 cilvēku grupai. 

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu un ilgumu. Ceļojuma cenā iekļauti visi nodokļi, to skaitā PVN. 

Uzmanību! 
• Neskatoties uz to, ka Latvija ir Šengena zonā, katram ceļotājam, neatkarīgi no vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (tikai LR pilsoņiem), kas atbilst LR un to valstu, uz kurām ceļo likumiem! Derīgs ceļošanas dokuments nepieciešams arī jebkura vecuma bērnam, bērnam līdz 16 gadu vecumam, jābūt pavadošajai personai. Par ceļošanas dokumenta derīgumu atbild tā īpašnieks.
• Programmā norādītie laiki un cenas var mainīties atkarībā no pakalpojumu cenām ārpus Latvijas un Latvijā, ieejas biļešu un papildus izmaksu cenu maiņu, kā arī valūtas kursa izmaiņām. 
• Lai tūristiem nodrošinātu kvalitatīvu atpūtu, tūrisma uzņēmums ir tiesīgs mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību! 
• Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi. 
• Uzņēmums nav atbildīgs par apskates objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
• Atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar neparedzētām situācijām ceļā. Uzņēmums nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu atgriešanās laiku.
• Ja klients iepriekš neapmaksā papildus izmaksu pakalpojumus (piem., restorānu, kuģīti), uzņēmums negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā. 
• Sakarā ar svētku dienām uzņēmums ir tiesīgs aizvietot programmā minētās ekskursijas uz līdzīgām, un veikt korekcijas brauciena programmā, ja programmu skar izmaiņas svētku norise pilsētā vai izmaiņas objektu darba laikos.
• Ja apdrošināšana nav iekļauta ceļojuma cenā, tā jāiegādājas atsevišķi.
• Plānotās viesnīcas un autobusi var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās. 
• Autobuss var tik nomainīts atbilstoši faktiskajam tūristu skaitam. • Uzņēmums nav atbildīgs par neuzmanīgu, paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu. 
• Uzņēmums nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām. 

Vienu dienu pirms brauciena, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un gida telefona numuru!!!
Ceļojuma cena 159 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursiju paketi 109 €
Medicīniskā apdrošināšana līdz 65 g.v. 2.85 €
Medicīniskā apdrošināšana 65-70 g.v. 5.70 €
Medicīniskā apdrošināšana 71-75 g.v. 8.55 €
1.Ekskursija Belostokā 10 €
2.Ekskursija pa Ļubļinas vecpilsētu ar vietējo gidu 15 €
3.Izbraukuma ekskursija uz Zamošču 25 €
Papildus vieta autobusā 45 €
Ekskursiju pakete (1.+2.+3.) 45 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a 70 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *