29 700 300
67 700 300

Baltkrievija: Minska-Dudutki-Nesviža GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

5. - 8. septembris
4 dienas | Baltkrievija
Pēdējā iespēja!
Palikusi 1 vieta!
Valoda - latviešu/krievu
Indi
no 115 € Rezervēt
Pamata cena 150 €
Akcijas cena 115 €

Ceļojuma programma

Minska – pilsēta ar unikālu raksturu un seju. Katram tā ir citāda: vienlaicīgi ir gan supermoderna, gan senatnīga, gan lietišķa, gan romantiska…Jūs sagaida apbrīnojams ceļojums: nopietna ekskursija ar nenopietniem piedzīvojumiem etnogrāfiskajā muzejā “Dudutki”. 

1.diena.  Izbraukšana plkst. 6.00 no Rīgas. Ierašanās Minskā. Izvietošanās viesnīcā. Pusdienu pauze. Apskates ekskursija pa Minskas pilsētu: vēsturisko centru, apmeklējot  Augšējo pilsētu, Trīsvienību priekšpilsētu, Svētā gara katedrāli. Vakariņas (pēc vēlēšanās) kādā  tradicionālā baltkrievu krogā. Vietējā kulinārā mantojuma baudīšana: variet nogaršot neatkārtojamās baltkrievu draņikus 
(kartupeļu pankūkas)! Brīvais laiks. Naktsdzīves mīļotājiem ir iespēja apmeklēt kādu no Minskas diskotēkām. Viesnīca Minskā.

2.diena. Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz vienu no Baltkrievijas visvairāk apmeklētajiem muzejiem – etnogrāfisko muzeju Dudutki (40 km no Minskas). Jūs varēsiet apskatīt vienīgās darbojošās vējdzirnavas Baltkrievijā un nobaudīt dzirnavnieka cienastu, Jūs paviesosieties podnieka darbnīcā, apmeklēsiet senatnīgu 19.gadsimta smēdi, kurā varēsiet izkalt sev veiksmes pakavu. Kā arī pabūsiet galdniecības daiļamatnieka darbnīcā un krāšņā maizes ceptuvē. Turklāt muzeja teritorijā ir arī stallis ar Orlova rikšotājiem, strausi, mežacūkas un citi zvēri. Ekskursijas laikā Jūs sagaidīs 3 dažādas degustācijas: pie samogona aparāta (samogons, maize, sālīts gurķis, medus), maizes ceptuvē (svaigi cepta maize, 3 veidu sieri, sviests, tēja) un dzirnavās (zemnieku maize ar speķi). Uz vietas varēsiet iegādāties jaukus suvenīrus. Būs iespēja arī nobaudīt pusdienas ar baltkrievu tradicionālajiem ēdieniem (pēc izvēles, papildu maksa 7 €). Pēcpusdienā  brīvais laiks Minskā – var apmeklēt  Kara vēstures muzeju.  Vakarā iesakām aplūkot pavisam citādu Minsku! Jums tiks piedāvāta romantiska un noslēpumaina vakara ekskursija, kas ievērojami papildinās Minskas apskates ekskursiju. Stāvot uz Baltkrievijas Nacionālās bibliotēkas skatu laukumā, Jūs varēsiet vērot naksnīgās Minskas ugunis un klausīties pilsētas mītus un leģendas. Viesnīca Minskā.

3.diena. Brokastis. Nesviža pils, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Radzivilu galvenā rezidence – bastionu ieskauta pils, kas pilnībā atjaunota 2012. g. Pils greznajās zālēs jūs redzēsiet oriģinālos eksponātus, kas piederējuši Radzivilu dzimtai vai viņu laikabiedriem. Pili ieskauj brīnišķīgs 19. gs. veidots parks, kas savulaik bija lielākais ainavu parks Eiropā. Pusdienu pauze.  Miras pils - Pils kompleksu ieskauj iespaidīgi aizsardzības vaļņi un angļu parks (apskatām tikai ārpusi ). Atgriežamies  Minskā. Brīvais laiks. Iespeja  apmeklēt slaveno Delfināriju(  lūdzu pieteikties jau birojā, jo ir ļoti populārs un iesakām rezervēt biļetes iepriekš). Nakts viesnīca Minskā.

4.diena. Brokastis. 1939.gada robežas nostiprināšanas ansambļa apciemošana.”Staļina līnijas”.
Ceļš mājup. Pauze  lielveikalā  ar mājās vedamo gardumu iegādi. Vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā.

Brauciena cenā ietilpst:

 • brauciens ar komfortablu autobusu;
 • Ceļu nodokli;
 • nakšņošana 3 naktis viesnīcā IT Time    Minskā ,  2 vietīgi numuri ar visam  ērtībām ( iznemot datumu 21.06- viesnica *Agat*);
 • 3 brokastis viesnīcās;
 •  grupas vadītājas pakalpojumi.

Papildus izdevumi:

 ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā :

- izbraukuma ekskursija uz Dudutkiem   - 25  €          
- apskates ekskursija  Minska                  - 10  €  - apskates vakara
- ekskursija  Minska                                  - 10  €                                       

- izbraukuma eksk. Uz pili Nesviža/Mir   - 25 €                                   

 • Vīza pieaugušajiem /bērniem              - 10  €  (+ 1 foto)
 • veselības apdrošināšana (lidz 65 g.)  -   5  € 
 • Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk .    - 30 %   
 • IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā  - atlaide 10%.

Atlaides nesummējas.

 • Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.

Ieiejas biļetes:

 • Stalin-line.by  7.5    
 • Dudutki 10 

Ekskursija ar degustācijām: maize, sīpols, speķis, kāposts,samagons ar tradicionālajām uzkodām, siers, sviests, zālu tēja,  apmeklēsiet dažādas darbnīcas, kur redzēsiet demonstrējumus,varēsiet pavizināties ar zirgiem.

Pusdienas    Dudutkos -   
Nesviža   pilis                7.5  €

Apskates laukums           1.5  €  

Brīvaja laikā: Delfinārijs   23.00   BYN

Kara vēstures  muzejs  8.00  BYN

 Valūta Baltkrievijā – baltkr.rublis  1 eur = ~2.19  BYN

 • vienvietīgs numurs viesnīcās: piemaksa 35 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;
 • papildus vieta autobusā: 70 EUR;

Iesakām ņemt līdzi ~150 EUR (ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; pilsētas sabiedriskais transports).  *ieejas biļešu cenas var mainīties!

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.

Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!

Pamata cena 150 €
Akcijas cena 115 €
Ekskursijas paka 63 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *