29 700 300
67 700 300

Dienvidspānija ar Gibraltāru un Maroku

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

23. - 30. marts
8 dienas | Spānija
Pēdējā iespēja!
Palikusi 1 vieta!
Valoda - latviešu
Jēkaba ceļojumi
no 1 245 € Rezervēt
par vienu vietu divvietīgā numurā 1 245 €

Ceļojuma programma

Rīga – Malaga – Sevilja – Kordova – Sevilja – Kadisa – Gibraltāra – Maroka – Malaga – Rīga

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?
 • Brauciens 9 cilvēku grupā – grupas vadītājs būs pie stūres mikroautobusam;
 • Vietējais gids visas dienas garumā pardzēts Marokas ekskursijā (ceļojuma 5.dienā).
1. DIENA.  TREŠDIENA, 17.04.  RĪGA – MALAGA – SEVILJA

05.45 tikšanās Rīgas lidostā, 07.45 - 11.15 lidojums Rīga - Malaga. Pārbrauciens uz Sevilju, pa ceļam piestāsim Andalūzijas kalnos, lai baudīto balto ciematu ainavas un kalnu ielejas. Nakts viesnīcā Seviljas apkārtnē.

2. DIENA.  CETURTDIENA, 18.04.  KORDOVA – SEVILJA

Kordovas pilsēta ir ar cienījamu vēstures mantojumu - sena feniķiešu pilsēta, kuras oriģinālais nosaukums Kartuba viņu valodā nozīmējis “Bagāta un dārga pilsēta”. Apskatīsim seno mošeju (savulaik otru lielāko pasaulē), romiešu tiltu pāri Gvadilkaviras upei, seno ebreju kvartālu, ebreju juvelieru kvartālu ar Kordovas sudraba izstrādājumiem. Dienas otro pusi sāksim ar Seviljas apskati. Spānijas laukums, Amerikas laukums, Marijas Luisas parks, Santa Krusa vecpilsēta u.c. Vakarā apmeklēsim Flamenko šovu. Nakts viesnīcā Seviljas apkārtnē.

3. DIENA.  PIEKTDIENA, 19.04.  SEVILJA – ALKAZARA

Šajā diena apmeklēsim Alkazaru – senu nocietinātu karaļpili ar dārziem un muzejiem, iepazīsim trešo lielāko kristīgo baznīcu – Heralnīnu katedrāli (bijušo mauru mošeju), kurā atrodas Kolumba kaps un pacelsimies La Džeraldī zvanu tornī (bijušais mauru minarets), lai redzētu visu jauno un veco Sevilju. Pēcpusdienā brīvais laiks, atgriešanās un nakts viesnīcā Seviljas apkārtnē.

4. DIENA.  SESTDIENA 20.04.  SEVILJA – KADISA – GIBRALTĀRA

Ostas pilsēta Kadisa izvietojusies uz vairāk kā 25 km garas, smilšainas zemes strēles Atlantijas okeāna krastā. Runā, ka no šejienes Kolumbs uzsācis braucienu uz Jauno pasauli. Iepazīsimies ar pilsētu un ostas rajonu. Pastaiga gar okeāna krastu. Brīvais laiks pilsētā.

Dienas vidū ieradīsimies Spānijas dienvidrietumu galā – Gibraltārā. Apskatīsim panorāmas laukumu, Stalaktīta alas, veco mauru cietoksni u.c. Šo akmeņaino pussalu 18.gs. sākumā iekaroja angļi un tagad tas pieder Apvienotajai Karalistei. Neskatoties uz to, ka tas joprojām rada spriedzi Lielbritānijas un Spānijas attiecībās, Gibraltāru ik gadu apmeklē ap 4 miljoniem tūristu. Tā nozīmīgākā daļa ir 426 m augstā klints, kur brīvā dabā dzīvo makakas - Āfrikas savvaļas pērtiķīši. Vakarā atgriešanās un nakšņošana Alhesirasas apkārtnē.

5. DIENA.  SVĒTDIENA, 21.04.  GIBRALTĀRA – MAROKA

Pilnas dienas ekskursijas uz Maroku. Gibraltāras šaurums, kur mazākais attālums no Eiropas līdz Āfrikai ir 14 km. Pār to ziemeļafrikāņi (mauri) savulaik ieradās Pireneju pussalā un to iekaroja. Vēlāk Spānija kļuva par lielāko koloniju turētāju pasaulē. No tiem laikiem Spānijai Āfrikā atlikušas divas teritorijas - nelielās pilsētas Melija un Seūta. Ar ātrgaitas kuģi pārcelsimies uz Āfrikas kontinentu, Spānijai piederošo pilsētu - Seūtu. Tālāk šķērsosim Spānijas un Marokas robežu, un nonāksim musulmaņu zemē. Šajā dienā nobrauksim ap 250 km pa Maroku un pabūsim divās pilsētās – Tetuānā un Tandžērā. Pusdienas. Redzēsim īstu arābu pilsētu kolorītu – senas vecpilsētas un tērpi, moderna arhitektūra, suvenīri, garšvielas u.c. Vēlu vakarā atgriešanās Spānijā, nakšņošana viesnīcā Alhesirasas apkārtnē.

6. DIENA.  PIRMDIENA, 22.04. RONDA – MALAGA – TORREMOLINOS

Ronda ir izveidojusies uz masīva kaļķakmens klintāja ~750 m v.j.l. un vidū to pārdala vairāk nekā 100 m dziļa, šaura aiza, kas atdala veco pilsētas daļu (13.gs.) no jaunās (18.gs.). Dienvidu daļa, kur atrodas galvenie vēsturiskie pieminekļi, ir tipisks mauru stila “baltais ciems” (pueblo blanco) ar bruģētām ielām, režģotiem logiem un balsinātām mājiņām. Tieši Rondā radusies spāņu korida, kur atrodas arī vecākā valstī vēršu cīņu arēna.

Malaga – “Saulainā krasta” (Costa del Sol) centrs – ir slavena ar zeltainām smilšu pludmalēm. Otrā lielākā Andalūzijas pilsēta atrodas starp Vidusjūru un apkārtējiem kalniem. Te ļoti harmoniski satiekas senatnīgais ar mūsdienīgo. Brīnišķīga pilsēta ar ziedošiem dārziem, palmām un apelsīnkokiem, draudzīgiem papagaiļiem un mierīgiem baložiem. Pablo Pikaso dzimtene. Nakšņošana viesnīcā Torremolinos.

7. DIENA.  OTRDIENA, 23.04.  DIENA JŪRAS KRASTĀ TORREMOLINOS

Visu dienu atpūta jūras krastā – ļausimies saulei un jūrai, varēsim arī izstaigāt pilsētas tirdzniecības centrus un muzejus. Nakšņošana viesnīcā Torremolinos.

8. DIENA.  TREŠDIENA, 24.04.  MALAGA – RĪGA

Lidojums mājup 11:55 – 17:20 Malaga – Rīga.

Ceļojuma cenā ietilpst:
 • lidojuma biļete Rīga – Malaga – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana 3* viesnīcās divvietīgos numuros;
 • 7 brokastis, 1 pusdienas;
 • grupas vadītāja / mikroautobusa vadītāja pakalpojumi latviešu valodā;
 • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.
Ceļojuma cenā neietilpst:
 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

Piemaksa par vienvietīgu numuru – 216 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:
 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pase un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiek rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • otrā iemaksa 50% no atlikušās summas jāveic ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma (06.02.);
 • atlikušās summas pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma (06.03.).
Ceļojuma anulācijas noteikumi:
 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (26.02.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49-36 dienas pirms ceļojuma (27.02. - 12.03.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma (13.03.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: pase.

Grupas sapulce: Tūroperatora birojā.

Ievērībai! Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai “Par PVN”, kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un  degvielas cenas sadārdzinājumu.

par vienu vietu divvietīgā numurā 1 245 €
Piemaksa par vietu vienvetīgā numurā 216 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *