29 700 300
67 700 300

Austija- Bavārija. Kalni, ezeri un pilis.

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

4. - 10. augusts
7 dienas | Austrija
Brīvo vietu skaits - 38
Valoda - latviešu/krievu
Fenikss ceļojumi
no 300 € Rezervēt
Viena vieta 315 €
Ar papildvietu 415 €
SPO cena no 01/04 līdz 01/06/2019 300 €

Ceļojuma programma

Vīne, Sanktvolfganga ezers, Bādišle, Zalcburga, Ērgļa ligzda, Grossgloknera ceļš,  Zelamzē, Karaļezers, Bādreihenhalle, Minhene
 
7 dienas, visas naktis - viesnīcās
 
04/08- 10/08/2019
 
 
1. diena
“Rīga – Čehijas austrumi”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Prāgā.
 
2. diena
“Čehijas austrumi – Vīne – Zalcburga”
Brokastis. Ceļš pa Čehiju, Austriju. Austrijas galvaspilsēta Vīne (Wien). Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās  par papildmaksu - iepazīšanās ar pilsētu: rātsnams, parlamenta ēka, Ringstraße, valsts Opera, Sv. Stefana katedrāle, Hofburgas pils, Marijas Terēzes laukums. Nakts – viesnīcā Austrijā, Zalcburgas apkaimē.
 
3. diena
“Zalcburga – Bādišle – Sanktvolfganga ezers – Zalcburga”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Bādišli, Zalcburgas centru. Fotopauze pie Sanktvolfganga ezera (Sankt Wolfgangsee). Bādišle (Bad Ischl) – kalnu balneoloģiskā kūrortpilsēta pie Traunes upes. Ķeizaru villa (Kaiservilla) – ķeizara Franca Jozefa un ķeizarienes Elizabetes vasaras rezidence. Mūsdienās villas īpašnieks – Markuss Habsburgs. Villas un dārzu apmeklēšana. Zalcburga (Salzburg) atrodas Alpu kalnu ziemeļu nogāzē. Zalcburga ir viens no ievērojamākiem Austrijas un Eiropas kultūras centriem — Zalcburgas baroka stilā veidotajai vecpilsētai tika piešķirts UNESCO pasaules kultūras mantojuma statuss. Zalcburgā piedzimis komponists Volfgangs Amadejs Mocarts. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru, Hohensalzburg cietoksnis (apskate no ārpuses). Nakts – viesnīcā Austrijā, Zalcburgas apkaimē.
 
4. diena
“Zalcburga – Ērgļa līgzda – Grossgloknera Alpu ceļš – Cellamzē – Zalcburga”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – brauciens uz Ērgļa ligzdu un pa Grossgloknera ceļu. Vācija. Bavārija. „Ērgļa ligzda” (Kehlsteinhaus) Kēlšteinas virsotnē (1850 m v.j.l.) – māja, kas Ādolfam Hitleram tika dāvināta 50 gadu jubilejā. Lielisks skatu laukums, no kura var aplūkot Alpu kalnu varenumu. Austrija. Visskaistākais kalnu ceļš Austrijā – Grossgloknera Alpu panorāmiskais ceļš (Großglockner-Hochalpenstraße). Visaugstākās kalnu ceļu pārejas Austrijā (2505m) šķērsošana. Pauze Cellamzē (Zell am See) kūrortpilsētā. Nakts – viesnīcā Austrijā, Zalcburgas apkaimē.
 
5. diena
“Zalcburga – Karaļezers – Bādreihenhalle – Zalcburga”
Brokastis. Vācija. Karaļezers (Königssee) - garenas formas ainavisks ezers, kuru no visām pusēm ielenc stāvi kalni.  Kruīzs ar kuģīti līdz Sv. Bartolomeja baznīcai. Bādreihenhalles (Bad Reichenhall) kūrortpilsēta. Pēc vēlēšanās Rupertus Therme termālkompleksa apmeklējums. Atpūta. Nakts – viesnīcā Vācijā, Minhenes apkaimē.
 
6. diena
“Zalcburga – Polijas rietumi”
Vācija. Bavārija. Bavārijas galvaspilsēta Minhene (München). Brīva diena. Pēc vēlēšanās par papildus maksu – iepazīšanās ar pilsētu. Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru: Maksimiliāna iela, Rezidence, Hofbräuhaus, Vecais Rātsnams, Sv. Pētera baznīca, Marijas laukums, Jaunais Rātsnams, Frauenkirche, Sv. Miķeļa baznīca. Tranzīts. Nakts - viesnīcā Polijas rietumos.
 
7. diena
“Polijas rietumi – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī.
 
Cena:
€ 315 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
€ 140 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
€ 100 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)
 
Cenā ietilpst: 
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.
 
Papildus izdevumi: 
iepazīšanās ar Vīni - 20€, brauciens uz Bādišli, Zalcburgas centru (ieskaitot biļeti uz Ķeizaru villu un dārziem) -  65€, 
brauciens uz Ērgļa līgzdu un pa Grossgloknera ceļu (ieskaitot biļeti un pacelāju uz Ērgļu līgzdu un Grossgloknera ceļa maksu) -  65€, brauciens uz Karaļezeru un Badreihenhalli (ieskaitot kuģa biļeti) - 55€, iepazīšanās ar Minheni - 20€,
 
Rupertus Therme – 19.50€, AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no 0.95€  dienā.
 
Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums (AAS BAN). Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.
Viena vieta 315 €
Ar papildvietu 415 €
SPO cena no 01/04 līdz 01/06/2019 300 €
apdrošināšna 6.65 €
apdrošināšana 65 - 70.g 13.30 €
SNGLE 140 €
Eksk. pakete 195 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *