29 700 300
67 700 300

Grieķija senā un mūsdienīgā ar Korfu salu.

trip-pic
20. sep. - 2. okt.
13 dienas | Grieķija
Brīvo vietu skaits - 28
Valoda - latviešu/krievu
Fenikss ceļojumi
no 420 € Rezervēt
Viena vieta 595 €
Ar papildvietu 725 €
SPO cena no 01/04 līdz 10/05/2019 420 €

Ceļojuma programma

Grieķija senā un mūsdienīgā ar Korfu salu
Miškolca, Kalampaka, Meteora, Loutraki, Atēnas, Epidaura, Nafplija, Mikēnas, Idras sala, Perahoras pussala, Areopoli, Gerolimenas, Vatija, Kerkira, Kotora
13 dienas, visas naktis – viesnīcās
 
20/09 - 02/10/2019
 
1. diena
“Rīga – Ziemeļungārija”
Agri no rīta izbraukšana ar autobusu no Rīgas. Ceļš līdz Ungārijai. Nakts - viesnīcā Ungārijā.
 
2. diena
“Ziemeļungārija – Miškolca – Bulgārijas ziemeļrietumi”
Brokastis. Fotopauze Miškolcas (Miskolc) centrā. Tranzīts. Nakts - viesnīcā Bulgārijas ziemeļrietumos.
 
3. diena
“Bulgārijas ziemeļrietumi – Trikalas apkaime”
Brokastis. Ceļš pa Bulgāriju, Grieķiju. Nakts – viesnīcā Grieķijā Trikalas apkaimē.
 
4. diena
Trikalas apkaime – Meteora – Kalampaka – Lutraki”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Meteoru un Kalampaku. Meteoras (Μετέωρα) apskate, kur uz klintīm bizantiešu laikā tika uzcelti daži klosteri. Mūsdienās Meteorā darbojas 6 klosteri. Viesosimies vienā no tiem. Pauze Kalampakas (Καλαμπάκα) pilsētiņas centrā. Ceļš uz dienvidiem. Vakarā - iekārtošanās viesnīcā Lutraku (Λουτράκι) kūrortpilsētā, kura atrodas pie Jonijas jūras Korintas līča. Tā izstiepusies gar pašu jūru 3 km garumā, ar lielisku krastmalu, pilnu ar tavernām, restorāniem, bāriem. Šī kūrortpilsēta plaši pazīstamā ar saviem minerālūdens avotiem. Nakts – viesnīcā kūrortpilsētā
 
5. diena
“Lutraki – Atēnas – Lutraki”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Grieķijas galvaspilsētu Atēnām (Αθήνα). Apskates ekskursija pa pilsētu: Stadiu prospekts, Nacionālais parks, Sindagma, Parlamenta ēka un sardze, Kolonaki kvartāls, marmara Olimpiskais stadions, Zappions, Olimpijas Zeva templis. Akropoles patstāvīgs apmeklējums ar iespēju apskatīt Propilejus, Nīkes templi, Partenonu, Erehtionu. Skatu laukums ar Atēnu brīnumskatiem. Brīvais laiks Plakas, Anafiotikas un Monastiraku kvartālu apskatei, muzeju apmeklēšanai un iepirkšanās pastaigām. Vakarā, pēc vēlēšanās - grieķu folkloras programma ar vakariņām. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.
 
6. diena
Lutraki – Idra – Lutraki”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Idras salu. Ir iespēja doties izbraukumā ar kuģi pa Egejas jūru un apmeklēt Idru (Ύδρα) - vienu no krāšņākajām salām Egejas jūras Saronikas līcī. Tā ir viena no klusākajām un tīrākajām salām. Ēzeļi un mūļi ir Idras salas vienīgais transports, jo te pastāv aizliegums braukt ar automašīnu. 17.-19. gs. no jūras tirdzniecības gūtā peļņa nodrošināja Idrā augstu dzīves līmeni, ko arī šodien var redzēt salas lieliskajā arhitektūrā, jo Idra saglabājusi savo pievilcīgo izskatu un šarmu. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.
 
7. diena
“Lutraki - Perahoras pussala - Lutraki”
Brokastis. Atpūta pie jūras. Vakarpusē pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Perahoras pussalu. Perahoras pussala. Peldēšanas pauze pie skaistas Vuliagmeni lagūnas (λίμνη Βουλιαγμένης). Hēras tempļa drupas patstavīgs apskats. XIX gs. Melagavi baka - viena no skaistākām Grieķijā. Korintas līca skati. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.
 
8. diena
“Lutraki – Mani pussala – Lutraki”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Mani pussalu. Mani (Μάνη) pussala atrodas Peloponesas dienvidos, Lakonijā, kur dzīvo spartiešu pēcteči. Areopoli (Αρεόπολη) – XIX gs. Neatkarības karu sākumvieta. Limeni (Λιμένι) un tās līcis. Mani pussalas nami-torņi kalnos, lieliskās ainavas. Pauze Vatijā (Βαθειά) - pamestajā pilsētā. Pludmales. Atpūta pie jūras. Nakts - viesnīcā kūrortpilsētā.
 
9. diena
“Lutraki – Epidaura – Nafplija – Mikēnas – Grieķijas ziemeļrietumi”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Argolīdu. Iepazīšanās ar Argolīdu Peloponesas pussalā. Korintas kanāla šķērsošana. Fotopauze. Senā Epidauras (Έπίδαυρος) teātra apmeklējums, kam piemīt unikāla akustika. Pirmās brīvās Grieķu valsts galvaspilsētas Nafplijas (Ναύπλιο) apskate. Mikēnas (Μυκήναι) - senas civilizācijas centrs, kur tika atrasta Agamemnona zelta maska. Agamemnona pils „ciklopiskie mūri”. Atgriešānas Lutrakos. Ceļš pa Grieķiju. 2883 m garš Rio-Antirio vanšu tilts (Γέφυρα Ρίου-Αντιρρίου). Nakts - viesnīcā Grieķijas ziemeļrietumos.
 
10. diena
“Grieķijas ziemeļrietumi – Kerkira – Albānija”
Brokastis. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Korfu salu. Pārbrauciens ar prāmi uz Korfu (Κέρκυρα/Corfù) salu. Iepazīšanas ar salas galvaspilsētu – Kerkiras (Κέρκυρα) pilsētu: Spianada, Vecā Citadele, Jaunā Citadele, Sv. Spiridona baznīca. Eksistē uzskats, ka Kerkiras pilsēta ir visskaistākā pilsēta Grieķijā. Atgriešanās - vakarā. Nakts - viesnīcā Albānijā.
 
11. diena
“Albānija – Kotora – Horvātijas dienvidi”
Brokastis. Ceļš pa Albāniju, Melnkalni. Pauze Kotora (Kotor). Ceļš pa Melnkalni  Horvātiju. Nakts – viesnīcā Horvātijas dienvidos.
 
12. diena
“Horvātijas dienvidi – Šibenika – Čehijas austrumi”
Ceļš pa Horvātiju. Pauze Šibenikā (Šibenik). Ceļš pa Horvātiju, Slovēniju, Austriju, Čehiju. Nakts - viesnīcā Čehijas austrumos.
 
13. diena
Čehijas austrumi – Rīga”
Brokastis. Polija. Lietuva, Latvija. Vēlu naktī - ierašanās Rīgā.
 
Cena:
€ 595 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
€ 190 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
€ 130 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)
 
 
Cenā ietilpst:
brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.
 
Papildus izdevumi: 
brauciens uz Meteoru un Kalampaku - 25€, brauciens uz Atēnām - € 40, brauciens uz Argolīdu - € 35,  brauciens uz Idras salu (ieskaitot kuģu biļetes) –  € 55,  brauciens uz Perahoras pussalu - 15€, brauciens uz Mani pussalu - € 45, brauciens uz Korfu salu (ieskaitot kuģu biļetes) - € 55
 
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%
 
Ieejas biļetes:
Grieķu vakars (ieskaitot vakariņas ar vīnu) - € 35,
Meteoras klosteris – € 3,
Atēnu Akropole – € 20,
Epidauras teātris – € 12,  
Mikēnas - € 12
 
AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no € 0.95 dienā.
 
Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalibnieku skaits izvēles izbraukumos - 20. 
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas polise  Nr. 63.01.500126 (AAS BAN).
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 
Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.
Viena vieta 595 €
Ar papildvietu 725 €
SPO cena no 01/04 līdz 10/05/2019 420 €
SNGLE 190 €
Eksk.pakete 240 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *