29 700 300
67 700 300

«Kaļiningrada – Dzintara krasta iepazīšana» Pārbrauciens pāri Kuršu kāpai! BEZMAKSAS VĪZA! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

16. - 18. novembris
3 dienas | Krievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Laimtūre
no 130 €
170 €
Rezervēt
Pasteidzies! -40€
130 €
Pamatcena 170 €
AKCIJAS cena 130 €

Ceļojuma programma

Kaļiņingrada - Dzintara ciems - Svetlogorska- Kuršu kāpa – Kuršu kāpa: Neringa

«Kaļiningrada – Dzintara krasta iepazīšana»

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Kaļiņingrada - Dzintara ciems - Svetlogorska- Kuršu kāpa – Kuršu kāpa: Neringa

1. diena

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens cauri Lietuvai. Iebraukšana Kaļiņingradā. Ekskursija «Kēningsberga Kaļiņingradā – Kaļiņingrada Kēningsbergā». Divu ostu pilsēta Pregolja upes krastā- divu nosaukumu pilsēta- Kēningsberga un Kaļiņingrada- reāla un mītiska, šeit katrai ielai ir 2 nosaukumi. Pilsēta- dārzs, kurā atrodas slavenā filozofa Imanuela Kanta kapa vieta pie Katedrāles sienām un virtuālā pastaiga pa XX gadsimta Kēningsbergu. Muzejs - Frīdlandes vārti. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā, Kaļiņingradā.

2. diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās, izbraukuma ekskursija «Dzintara Eldorado» (35EUR). Dzintara ciema apmeklējums- tā ir viena no pasaulē unikālākajām vietām. Šeit atrodas vairāk nekā 90% no pasaules dzintara rezervēm. Jūs redzēsiet kā tiek iegūts dzintars, apmeklēsiet lekciju, kuras laikā uzzināsiet kā tiek izgatavoti juvelierizstrādājumi no saules akmeņa. Nokļūsiet visšaurākajās Baltijas jūras pludmalēs un uzzināsiet dzintara iegūšanas evolūciju un dzintara ciema vēsturi - Palmnikenas. Dzintaru kombināta prezentāciju zālē Jūs redzēsiet unikālus saules akmens eksemplārus, rotas un juveliera darba gaitu. Jums izstāstīs kā cilvēki izmantoja dzintaru senos laikos un mūsdienās, par to rūpniecisku ražošanu, Jums atklās visus dzintara izmantošanas noslēpumus. Būs iespēja aptaustīt 50 gadus senu dzintara tīrradni, pasēdēt «Dzintara tronī», uzvelkot dzintara kroni galvā- izklausās neticami, bet ir izņēmumi tiem, kas tic brīnumiem. Kājāmgājēju ekskursija «Pastaiga Raušenā». Pilnīgi saglabājusies austrumu Prūsijas kūrortpilsēta - Svetlogorska. Tās ielas atceras slaveno komponistu Otto Nikolaju, rakstnieku un Nobela prēmijas laureātu Tomasu Mannu un mākslinieci Kētu Kolvicu. Tās neaizmirstamie skati un pasaku mājiņas, kas atrodas līkumotajās ieliņās, neatstās vienaldzīgus pat izsmalcinātākos ceļotājus. Nakts viesnīcā, Kaļiņingradā.

3. diena

Brokastis. Pēc vēlēšanās Jums būs iespēja doties ekskursijā «Jūras pasaule, kāpas un putnu balsis» (Kuršu kāpa). Šī ir tikšanās ar pārsteidzošu, trauslu smilšu pasauli, platumā no 400 m līdz 4 km starp Baltijas jūru un Kuršu līci. Ceļojums vēsturē- cilvēka un dabas līdzāspastāvēšanā. Jūs apmeklēsiet putnu apgredzenošanas staciju Zooloģijas institūtā RAN, apskatīsiet atvērtās kāpas līča krastā un meža kāpas, kuru augstums ir līdz 40 metriem virs jūras līmeņa, kā arī apmeklēsiet ekoloģisko maršrutu «Dejojošais mežs». Jūs dzirdēsiet putnu dziesmas un, iespējams, varēsiet vērot aļņus, stirnas un mežacūkas. Pēc vēlēšanās būs iespēja ieturēt pusdienas, kuras tiks pagatavos speciāli Jums, no svaigi noķertas zivs (10EUR). Gardās receptes nevienu neatstās vienaldzīgu. Ja laikapstākļi būs labvēlīgi, tad laiku varēs pavadīt sauļojoties un peldoties jūrā. Pludmales zelta smiltis uz visiem laikiem iekaros jūsu sirdi un paliks atmiņā. Pusdienas. Dodamies uz mājām, braucot pāri Kuršu kāpai. Pietura Lietuvas pilsētā Neringa. Pārbrauciens ar prāmi pāri Kuršu kāpai. Atgriešanās Rīgā vēlu vakarā.

Brauciena cenā iekļauts:

Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi

Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā

Ekskursija/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus maksu

Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.

Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā

Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana – 1.5 EUR / virs 65g. 3 EUR

Elektroniskās vīzas noformēšana: 10 EUR

Izbraukuma ekskursija uz «Dzintara Eldorado»: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 35EUR/ 30EUR (bērniem līdz 16 gadiem)

Pusdienas Kuršu kāpā: iepriekš jāpiesaka: 5 EUR

Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā60 EUR

Papildvieta autobusā – 70 EUR

Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 

Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.

Jābūt: Privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) Krievijas Federācijā nedarbojās.

Papildinformācija par braucienu:

Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.

Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.

Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.

Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.

Pamatcena 170 €
AKCIJAS cena 130 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *