29 700 300
67 700 300

Portugāle - Spānija + Parīze un Berlīne (lidmašīna + autobuss)

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

28. okt. - 4. nov.
8 dienas | Portugāle
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Interlux Travel
no 388 € Rezervēt
Pamata+Ekskursiju pakete 388 €

Ceļojuma programma

1.diena

Tikšanās Rīgas lidostā ~ 05:00. Lidojums Rīga-Seviļa (~ 07:45 – 11:15).

Apskates ekskursija Seviļā.

Andalūzijas galvaspilsēta Sevilja ir savdabīga, raiba un skaista pilsēta ar visaizraujošāko korridu un viskaislīgāko flamenko. Tā atspoguļo spāņu nacionālās rakstura īpatnības kā neviena cita pilsēta. Un tā kā tā ir Andalūzijas galvaspilsēta, Sevilja ir arī nebeidzamu svētku pilsēta.

Mēs apmeklēsim pasaulē lielāko gotikas katedrāli un Karalisko pili Alkazaru, Spānijas laukumu, Marijas Luīzes parku, Torre del Oro, kā arī tipisko ebreju kvartālu Santa-Krusa.

Ceļš uz Portugāli.  Izmitināšana viesnīca *** Algarvē, atpūta.


2.diena

Brokastis.

Atpūta pie jūras.

Pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens uz Lisabonu (papildu maksa 50 €).

Lisabona ir viena no vissenākajām Eiropas pilsētām. Gadu gaitā tā ir mainījusies līdz nepazīšanai, jo tā ir saglabājusi visu traģēdiju rētas, kas plosījušās Portugālē, it īpaši 1755. gada zemestrīce. Tikai neliels Belenas rajons atgādina par kādreizējo Portugāles galvaspilsētas diženumu.  Mēs redzēsim Jeronima klosteri un Belenas torni, pieminekļus, kas ir uzskaitītas UNESCO sarakstā. Jeronima klosteris un Belenas tornis – spilgts neparastā manuelino stila paraugs, kuru var sastapt tikai Portugālē. Tajā ir apglabāts Vasko de Gama, kā arī daudzi karaļi. Blakus atrodas Prezidenta pils, Kariešu muzejs, lieliskais Impērijas laukums un piemineklis pirmatklājējiem. Blakus atrodas vissenākā fabrika, kas ražo slavenos pasteis de belem – saldās kūciņas, kas obligāti jānogaršo.

Ekskursijas laikā apmeklēsim Baiša un Alta rajonus, apmeklēsim Eduardo 7. parka skatu laukumu, Marķīza Pombala laukumu, galveno pilsētas prospektu – Neatkarības prospektu, apmeklēsim galveno Komercijas laukumu un senos Alfamas kvartālus, Se katedrāli un apmeklēsim lielisku Rossio laukumu un staciju, pastaigāsimies pa senāko Augusto ieliņu, redzēsim Santa Justa liftu – ieklausīsimies pilsētas elpā un mēģināsim sajust tās garu.

Brīvs laiks.

Atgriešanās viesnīcā.


3.diena

Brokastis.  Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Faro.

Ekskursija Faro – Algarves reģiona galvaspilsētā.

Faro dibināja finikieši Formoza upes palienē, un kā uzskata zinātnieki, šajā vietā ir atradusies leģendāra Ossonoba pilsēta.  Redzēsim slaveno Karmo baznīcu un kaulu kapliču (ieeja ~1 EUR/cilv.), Faro cietoksni un neatkārtojamas upes ainavas, kā arī varēsim nogaršot Algrves vīģeskoka, mandeļu un pupiņu saldumus.

Ceļš uz Kordovu. Ekskursija pilsētā.

Kordova ir Andalūzijas pilsēta, provinces galvaspilsēta ar tādu pašu nosaukumu Gvadalkvivir upes krastā. Kādreiz (līdz 10. gs.) pilsētā bija ap vienu miljonu iedzīvotāju un tā bija teju vislielākā, izglītotākā un plaukstošākā pilsēta pasaulē.

Ceļš uz tranzīta viesnīcu ***. Atpūta.


4.diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana. Ekskursija Madridē.

Madridi var raksturot kā spāņu Ņujorku: šeit dodas visas Spānijas un ārzemju imigranti, lai gūtu panākumus – šī godkārības un cerības enerģija jau sen ir noteikusi pilsētas likteni. Madride ir spāņu pilsēta līdz kaulam: laukumi, ielas kafejnīcas un tapu bāri rotā pilsētu, šauro šķērsielu labirints atgādina par Spānijas zelta laikmetu, kuru laikā ir radušās tādas vietas, kā Prado muzejs, kur varēsiet baudīt visizsmalcinātākos Spānijas mākslas darbu. Ekskursijas laikā redzēsiet korridas arēnu, karalisko pili, Buen Retiro parku, Majora laukumu, Puerta del Sol laukumu.

Brīvs laiks.

Brauciens uz Parīzi. Nakts ceļā.


5.diena

Ierašanās Parīzē.

Iekārtošanās viesnīcā *** netālu no Parīzes, atpūta.  6.diena

Brokastis.

Apskates ekskursija Parīzē, kuras laikā Jūs redzēsiet Triumfa arku, Elizejas laukus, Saskaņas laukumu, Grand Opera, Vendomes laukumu, Luvra ēku, Sitē salu un Parīzes Dievmātes katedrāli. Jūs brauksiet cauri Latīņu kvartālam, garām Luksemburgas pilij, Invalīdu pilij, De Orse, impresionistu muzejam. Jūs redzēsiet Aleksandra III tiltu un citas apskates vietas.

Brīvs laiks.

Izbraukšana uz Vāciju. Iekārtošanās tranzīta viesnīcā ***.7.diena

Brokastis

Ceļš uz Berlīni. Ekskursija naksnīgajā Berlīnē.

Sāksim no jaunās Centrālās dzelzceļa stacijas, no augstās platformas ar skatu uz Reihstāgu un Valdības rajonu, tālāk seko Brandenburgas vārti - pilsētas atdalīšanas simbols, Holokaustu upuru memoriāls, Potsdamas laukums, Berlīnes mūris. Pēc tam mēs iepazīsim 18.gadsimta Berlīni, Frederika Lielā un viņa priekšgājēju valdīšanas laikā: visskaistākais Berlīnes laukums Gendarmenmarkt, ar tās katedrālēm, Unter den Linden un izcili pieminekļi, Valsts Opera, Humbolta Universitāte, Svētās Jadvigas katedrāle u.c.

Brauciens uz Poliju, iekārtošanās tranzīta viesnīcā ***.8.diena

Brokastis. Došanās uz Latviju.

Ierašanās Rīgā vēlu vakarā/naktī.Ceļojuma cenā iekļauts:


Rokas bagāža līdz 5 kg
Lidojums Rīga - Seviļa
Nododamā bagāža līdz 20 kg
Vieta tūristiska klases autobusā
6 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Grupas vadītāja pakalpojumi
Apskates ekskursija Parīzē
Ekskursija naksnīgajā Berlīnē
Apskates ekskursija Seviļā
Ekskursija Faro
Ekskursija Kordovā
Ekskursija MadridēPapildus jūs varat iegādāties:


Piemaksa par vienvietīgo izmitināšanu140 €
Ekskursijas brauciens uz Lisabonu50 €
Apmaksāts uz vietas:


Ieejas biļetes apskates un izklaides vietāsSvarīga informācija:


Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Lūgums pievērst uzmanību, ka tūres cena var mainīties, sakarā ar aviobiļešu sadārdzinājumu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Aviokompānija Ryanair un Wizz Air – nepiedāvā iespēju lidmašīnā sēdēt kopā. Ja lidojuma laikā vēlēties sēdēt kopā – precizējiet piemaksu par šo pakalpojumu pie menedžera.
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pamata+Ekskursiju pakete 388 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *