29 700 300
67 700 300

Akvaparks Mikolaikos. Mazūrija. GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

22. - 24. jūnijs
3 dienas | Polija
Pēdējā iespēja!
Palikušas 4 vietas!
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no Rezervēt

Ceļojuma programma

Jūs apmeklēsiet vienu no Polijas ekoloģiskājiem rajoniem, starp zilajiem ezeriem un zaļajiem mežiem, kuros dzīo putni un savvaļas zirgi. Gulbji sveicinās Jūs ar saviem spārnu vēzieniem!!!1.diena 7:00 izbraucam no Rīgas. Lietuva. Polija. Ierašanās Mikolaikos. Iekārtošanās viesnīcā. Iespējams apmeklēt akvaparku “Tropikana”, Skaistumkopšanas salonu, kafejnīcas un restorānus, bērnu rotaļu istabu, spēļu zāli, slidotavu, boulingu, diskotēku. Vakariņas – zviedru galds no 19:00 līdz 21:00. Nakts viesnīcā.
2. diena Brokastis („zviedru galds” no 7:00-11:00). Atpūta un izklaide viesnīcā. 11:30 piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Mazūrijas slavenākajiem vēstures un tūrisma objektiem (papildus samaksa 25 EUR). Pēc 15:00 atgriežamies viesnīcā. Atpūta un izklaide viesnīcā pēc savas izvēles: akvaparks, izjādes ar zirgiem, velosipēdiem u.t.t Vakariņas, diskotēka. Nakts viesnīcā.
3. diena Brokastis (“zviedru galds” no 7:00-11:00). Atpūta un izklaide viesnīcā. 12:00 izbraukšana no viesnīcas. Pietura, lai apmeklētu Poļu lielveikalu (ja tas būs iespējams). Vakarā ierašanās Rīgā.

Cenā iekļāuts:
Viena vieta autobusā;
Viesnīca «GOLEBIEWSKI»**** : 2-viet.numurā (2 atsevišķas gultas);
vai 3-viet.numurā (2 atsevišķas gultas + saliekams dīvāns);
2 vakariņas, 2 brokastis;
Ieejas biļetes akvaparkā, nakts kluba apmeklējums.


Brauciena cenā:
229 EUR/ 179 EUR pieaugušajam; 199 EUR/ 149 EUR bērniem no 4 līdz 14 gadiem 3-vietīgā num.
249 EUR/ 199 EUR pieaugušajam; 219 EUR/ 169 EUR bērniem no 4 līdz 14 gadiem 2-vietīgā num.
Bērnam līdz 4 gadu vecumam kopā ar vecākiem (bez papildus gultas)  - 89EUR/ 69 EUR

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu  (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)

Uzmanību!

1. Neatkarīgi no ceļotāja vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (LR pilsoņiem ceļojot ES, EEZ un Šveices konfederāfijas terirorijā, Melnkalnē un Horvārijā).
2. Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), līdzi ieteicams ņemt arī dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, līdz skolas vecumam līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai (vēlams tulkotai arī krievu un/vai angļu valodā). Skolas vecumu sasniegušiem bērniem, jāievēro gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības.
3. Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4. Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5. Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6. Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
7. Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar ceļa remonta darbiem, laikapstākļiem vai neparedzētām situācijām ceļā. Tūrisma operators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu ierašanās/ atgriešanās laiku.
8.Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
9. Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus.
10. Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, kā arī nepilda individuālus pieprasījumus, ja vien nav norādīts citādāk.
11. Ieejas biļetes objektos, vietējā gida pakalpojumi un citi atpūtas piedāvājumi ir par papildus samaksu, ja nav norādīts savādāk. To cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa vai pakalpojuma sniedzēja veiktu cenu izmaiņu.
12. Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
13. Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.
14. Plānotais autobuss var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
15. Grozījumi ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Divas dienas pirms ceļojuma, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja tālruņa numuru!!!

 

trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *