29 700 300
67 700 300

Vēderprieki Suitu novados! Basi, Alsunga un Jūrkalne - atvērto kafejnīcu diena Suitos! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

24. augusts
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Remiro travel
no 27 € Rezervēt
cena 27 €

Ceļojuma programma

Izbraukšana plkst. 6:00 no Aizkraukles (Lāčplēša iela 2), 6:30 no Lielvārdes, 6:45 no Ogres “Priedītes", 7:30 no Rīgas, Zivju paviljona galā ar skatu uz Daugavas pusi.

Rīta pauzīte ceļā...

 

~10:30 Suitu pagasti un tradīcijas. Vēsturiski Suitu novads ietver sevī tās teritorijas, kuru iedzīvotāji Johana Ulriha fon Šverina mērķtiecīgas darbības rezultātā laikā no 1632. līdz 1634. gadam pārgāja katoļticībā.  

 

Gudenieki („mežinieki”), Basi. Atvērto durvju diena Basu Tautas nama muzeja ekspozīcijai. Kristību, kāzu un bēru tradīcijas Suitos pa vecam un interaktīvi. Otrās brokastis Biržu (Birshof) muižas pils parka kafejnīcā.

 

~ 12:30 Alšvanga aicina. Lepnie katoļi - suiti, kuru centrālais dievnams Alsungā ir nosaukts svētā Miķeļa vārdā, aicina uz 19 dažādām kafejnīcām (cienasts par maksu). Pie Alsungas pils darbosies kūkotava ar gardām suitu kūkām un kafiju. Sava kūka būs pat vegāniem. Pie muzeja darbosies tējas namiņš. Burkānielā (Raiņa ielā) 2 kafejnīcas ar klasiskām raušu cepējām, bet Raiņa 21 aicina Bērnības Garša ar peldošām salām, gardumi no tumšiem miltiem „Veseli ēduši”, rāceņi, biezzupas un avīzē ceptas siļkes... Kafejnīca aicina arī vecajā rijā... Pie rijas ļaudis apdziedās suitu sievas. Visam pa vidu maisīsies suitu vīri, dziesmas, dejas, rotaļas.

 

Mirklis skaistajā Jūrkalnes (reiz "Fēliksberga" jeb laimīgais kalns) stāvkrastā... Iespēja mesties peldus jūriņā.

 

~ 15:00 Launags Jūrkalnes kafejnīcās (cienasts par maksu). Aicina pat Labirints ar zupu.

 

Žibgravas Veselības taka ar aktīvo atpūtu. Žibgravnīca pēc kustēšanās aicina ar stiprāku ēdienu. Meža gaļa, medījumi, saldie un arī jauniešu iecienītais īpašais suitu Hamburgers. 

 

18:00 Sabiles vīni. Vīna darītava ABAVAS ir Mārtiņa un Lienes Barkānu ģimenes lielais sapnis, kas realizēts, lai darītu kvalitatīvus dzērienus no Latvijā audzētiem augļiem un ogām. Stāsts par vīna darītavu ABAVAS, kas sākās ar aizrautīgu mīlestību pret vīniem un ticību, ka arī Latvijas klimats ir piemērots, lai darītu lieliskus vīnogu vīnus. Stāsts un vīnu degustācija (6 dzērieni - šampanietis, vīni, portvīns. Uz galda arī īpašas maizes nūjiņas, pašu spiesta ābolu sula, bērzu sula, ūdens).

 

Mājupceļš... Atgriešanās ~ plkst. 21:30.

 


Cenā iekļauts:

  • komfortabla autobusa noma;
  • gida - grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Iespējamie papildus izdevumi:

  • Abavas vīnu degustācija: 7.50 EUR - 8.50 EUR (atkarībā no grupas lieluma);
  • papildvieta autobusā: 15 EUR;
  • citi ēdināšanas un personīgie izdevumi.

 

Sēdvieta autobusā tiek ieņemta pieteikšanās un avansa iemaksas/pilnas ceļojuma apmaksas secībā. Firma patur tiesības sasēdināt kopā tos tūristus, kas autobusā sēž pa vienam un neizvēlas piemaksāt par papildvietu.

 

Atteikšanās no ceļojuma:
•    Ja Jūs esat iegādājies ceļojumu, bet neparedzētu apstākļu dēļ nevarat tajā doties, tad iemaksāto naudas summu ir iespējams pāradresēt Jūsu izvēlētai personai, kura vēlas doties šajā ceļojumā.

cena 27 €
papildvieta autobusā 15 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *