29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Jūra un kalni. Adrijas jūras piekraste (Slovēnija, Austrija, Itālija un Horvātija). VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

22. - 29. augusts
8 dienas | Horvātija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 498 € Rezervēt
1 vieta autobusā 498 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 620 €

Ceļojuma programma

Ļubļanā – Pirana – Portoroža – Kopera – Poreča – Roviņa – Pula – Triesta – Miramares pils – Kortīna d’Ampeco – ezers Mizurina – kruīzs pa Verterze ezeru

8 dienas / visas naktis viesnīcās

VISAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts car Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakšņošana viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Jau šodien būsim Slovēnijā! Ceļā redzēsim Čehijas Beskidi kalnus, Alpu pļavas, Austrijas kalnu nogāzes un Itālijas ziemeļu Alpus.
Ierašanās Ļubļanā, Slovēnijas galvaspilsētā. Aicinām iepazīt Ļubļanu! Izjūtiet Ļubļanas kolorīto gaisotni. Izbaudiet viduslaiku pilsētas daili, baroka un jūgendstila arhitektūru, ģeniālā arhitekta Jože Plečnika darbus, Ļubļanicas upi, kuru šķērso neskaitāmie tilti, apmeklējiet tirgu un katedrāli! Nakšņošana viesnīcā Adrijas jūras piekrastē.

3. diena
Brokastis viesnīcā. Dienu varēsiet pavadīt pie jūras vai doties ekskursijā uz Adrijas jūras Slovēnijas piekrasti. Ceļš uz Piranu. Dosimies pastaigā pa Piranas pilsētu, kas tiek uzskatīta par Adrijas piekrastes pērli. Venēcijas valdnieku iemīļotā senā pilsētiņa guva daudzas priekšrocības. Vietējie iedzīvotāji Piranu nodēvējuši par miniatūro Venēciju. Piranas pilsēta it kā pārceļ pagātnē, pirms dažiem gadsimtiem.
Turpināsim ekskursiju līdz Portorožai, kas mūsdienās ir moderna tūrisma pilsēta. Apmeklēsim sāls parku Sečovlje, kur joprojām aktīvi ražo sāli, izmantojot tādus pašus darbarīkus un darba metodes, kādus pielietoja priekšteči. Sāls veikalā nogaršosim sāļo šokolādi! Kopš 1993. gada parks ir iekļauts starptautiskās nozīmes mitrāju sarakstā - īsta ornitologu Paradīze.
Vēlāk apmeklēsim Slovēnijas lielāko piejūras kūrortpilsētu - Koperu. Pilsētā atrodas valsts vienīgā jūras osta. Līdzīgi Venēcijai, pilsētas vecajā daļā saglabājusies virkne interesantu vēsturisku liecību. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Dienu varēsiet pavadīt pie jūras vai doties ekskursijā uz Adrijas jūras Horvātijas piekrasti. Ekskursijas laikā mēs nokļūsim Senās Romas laikos, kad radies Istras pussalas nosaukums, uzzināsim, kāpēc Pula kļuva par Senās Romas koloniju, un kā pilsēta ieguva otro elpu 19. gs. vidū. Pastaiga pa pilsētu.
Pēc pastaigas dosimies uz Horvātijas «mazo Venēciju» - uz Rovinju, kur šauru un augstu māju (pēc viduslaiku mēra) sienas paceļas virs ūdens. Līdz 18 gs. vidum pilsēta atradās uz salas, kas laika gaitā pārtapa par pussalu. Kādēļ? Uzzināsiet mūsu ekskursijas laikā. Šauras pilsētas ielas, ko gadsimtiem pulēja vēja atnestais jūras ūdens, veido labirintu, kur var apmaldīties. Tās ved augšup, pie Sv. Eifēmijas baznīcas, kas dominē pār vecpilsētu.
Ceļš uz Poreču - vienu no skaistākajām un gleznainākajām Istras piekrastes un Adrijas jūras Horvātijas piekrastes pilsētām. Dažādos laikmetos būvētas vecpilsētas ēkas vēsta par kādreiz dzīvojošo cilvēku ikdienu. Labi saglabājušās 15. gs. palātas ir Venēcijas gotikas paraugs, vecpilsētu norobežo cietokšņa akmens mūri ar sargtorņiem. Atgriešanās viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Itālijas pilsētu Triesti - no arhitektūras skatpunkta, pilsēta raksturojama kā «neitāļu», tas nav pārsteidzoši, jo pilsētas centrālā daļa tika uzbūvēta pēc Austrijas erchercogienes Marijas Terēzijas (gudrākā un ietekmīgākā 18.gs. sieviete) projekta. Šeit viss izstaro karalisko rāmumu un nesteidzīgumu. Nav brīnums, ka Triesti dēvē par «Vīni pie Adrijas». Viens no pilsētas nozīmīgākajiem objektiem ir Miramares pils, kas atrodas Triestes centra tuvumā. Pili uzskata par Eiropas romantiskāko vietu. Pili uzcēla Austrijas erchercogs Maksimilians 19.gs. otrajā pusē, kā dāvanu savai laulātajai Šarlotei. Pastaiga pa parku ar skatu uz Adrijas jūru, noteikti atjaunos spēkus. Ceļš uz viesnīcu.

(Papildus izmaksas: Miramaras pils – 12 €)

6. diena
Brokastis viesnīcā. Vairāk nekā 60 miljonus gadu pastāv Alpu kalnu masīvs Dolomīti. Kalnus klāj daudzveidīgie koraļļu veidojumi, tāpēc saullēkta un saulrieta staros kalni iegūst oranži rozo nokrāsu. Šeit tiek iegūts slavenais Itālijas marmors. Mēs apmeklēsim slavenāko Dolomītu Alpu Belluno provinces slēpošanas kūrortu Kortīna d’Ampeco (Cortina d’Ampezzo). Ziemā tas ir ļoti populārs vietējo VIP personu vidū. Blakus Kortīnai atrodas trošu pacēlājs uz kalnu Faloria. Mēs pacelsimies 2100 metru augstumā, kur atrodas restorāns ar fascinējošu skatu uz Alpiem. Drosmīgākie varēs uzbraukt ar visurgājēju vēl augstāk, kur elpu aizraus dolomīta Alpu diženums. Pie Kortīnas d’Ampeco, kalnu ielokā, atrodas gleznainākais Dolomītu kalnu ezers Misurina. Īsa fotopauze ezera krastā. Pārbrauciens uz Tarvisio. Izmitināšana viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Pacēlājs Florijā kalnā – 15 €)

7. diena
Brokastis viesnīcā. Turpinām ceļojumu uz Austriju. Alpos atrodas lielākais Karintijas ezers - Vertera ezers. Dosimies uz Feldenes pilsētu, Austrijas Rivjēras galvaspilsētu, jo tieši šeit sāksies mūsu 2 stundu kruīzs pa Vertera ezeru. Pēc kruīza mūs gaida pietura nacionālās virtuves restorānā, kur varēsiet nogaršot tipiskus vietējās virtuves ēdienus, no skatu laukuma paveras burvīga panorāma - lieliska vieta jūsu fotogrāfijām! Nakts viesnīcā Čehijā.

(Papildus izmaksas: Kruīzs pa Vorterzee ezeru – 15 €)

8. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuveni - pusnakts.

Ceļojuma cena:
€ 498.00 (1 vieta autobusā)
€ 620.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 160.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
- Miramaras pils – 12 €;
- Pacēlajs Florijā kalnā – 15 €;
- Kruizs pa Vorterzee ezeru – 15 €

SVARĪGI !!!
- Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
- Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
- Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
- Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
- Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
- Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
- Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

1 vieta autobusā 498 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 620 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 160 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *