29 700 300
67 700 300

Fjordi, Nordkapa un divi safari. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

20. - 26. jūlijs
7 dienas | Norvēģija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 578 € Rezervēt
1 vieta autobusā 578 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 710 €

Ceļojuma programma

Kruīzs pa Baltijas jūru – Zvanu muzejs – Artiskais zooloģiskais dārzs – Polarloka linija – Santa Klausa rezidence – Porsangerfjords – Yesvēra – Putnu Safari – Nordkapa – Tromso – Vaļu safari – Kemi

7 dienas / visas naktis viesnīcās

VISAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena
Agrā izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Igauniju. Ierašanās Tallinas pilsētas ostā. Divu stundu kruīzs Baltijas jūrā no Tallinas uz Helsinkiem. Ceļojuma turpinājums uz Somiju uz zvaniņu muzeju «Vaskikello», kur piedāvāta plaša zvanu kolekcija. Muzejā eksponēti visdažādākie zvani (no stikla, māla, koka, bronzas utt.) no visas pasaules. Ārā eksponēti lieli zvani, kuros var zvanīt. Lielākais Somijas zvans atrodas augstākajā lielā torņa līmenī, tā svars pārsniedz 8000kg un diametrs ir 2550mm. Pārbrauciens uz Oulu. Nakts viesnīcā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Rīta pastaiga arktiskajā zoodārzā. Vairāk nekā 60 sugu dzīvnieki un putni. Eiropas ziemeļu zoodārzā redzēsiet balto lāci, lūsi, tini un citus dzīvniekus. Turpināsim ceļojumu uz Santa Klausa ciematu, kur uzzināsim, ar ko viņš nodarbojas vasarā. Šķērsosim polāro loku. Ceļš uz viesnīcu Norvēģijā.

Papildus izmaksas: Arktiskais zoodārzs — 17 €; Polāra loka šķērsošanas sertifikāts — 5 €)

3. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens gar Porsangerfjorden uz Nordkapp ragu, iebrauksim Gjesverā, lai dotos Putnu safari – unikālo kruīzu ar kuģīti (~2 st., 90 €/65 € bērni līdz 16 gadiem, 10 – pērkot tūri, obligāti jāveic priekšapmaksa par ekskursiju, piemaksa maršrutā) apkārt aizsargājamajām salām Barenca jūrā, tiešā tuvumā ar Eiropas galējo ziemeļu punktu – Nordkapp ragu. Aizraujoša arktisko putnu koloniju vērošana: baklāni, tupiki, alki, kairas, trīspirkstu kaijas, kā arī iespēja ieraudzīt reto baltastes ērgli. Uz klāja izsniedz siltu apģērbu. Nordkapp ir Eiropas kontinenta galējais ziemeļu punkts. Ceļš uz viesnīcu, nakšņošana.

(Papildus izmaksas: Putnu safari — 720 NOK; Nordkapp — 285 NOK)

4. diena
Brokastis viesnīcā. Iepazīstam Tromse. Tromse ir pilsēta Norvēģijā, Trumses filkes administratīvais centrs. Trumse ir rosīga pilsēta, kas atrodas aiz Ziemeļu polārā loka, starp fjordiem un kalniem. Pilsēta ir liels ostas un universitātes centrs, kuru bieži dēvē par «vārtiem uz Arktiku» un «ziemeļu Parīzi». Pēc brīvā laika Trumsē, dosimies uz viesnīcu.

5. diena
Brokastis. Ceļa turpinājums uz Andenes. Ar vietējo gidu apmeklēsim Vaļu centru, iepazīsimies ar videomateriāliem un ekspozīcijām, t.sk. redzēsim 15 metrus gara kašalota skeletu. Pēc muzeja dosimies «*Vaļu safari» – kruīzs ar kuģīti (~3-5 st.) uz kontinentālā šelfa malu. «Vaļu safari» ir vaļu, delfīnu un zobenvaļu vērošana jūras kruīza laikā uz kuģīša no Andenes (vienīgā vieta Norvēģijā, kur var vērot vaļus krasta tuvumā). Brauciena laikā Jūs izbaudīsiet ziemeļu savvaļas dabu. Kad satiksiet vaļus, varēsiet vērot šos skaistus dzīvniekus tiešā tuvumā, to dabiskajā vidē. Iespējams ieraudzīt kašalotus, zobvaļus, joslvaļus, kurpvaļus, delfīnus, zobenvaļus. Speciālā sertifikāta saņemšana. Atgriešanās viesnīcā.

*Nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā – stiprs vējš vai lieli viļņi okeānā – kruīza organizators tiesīgs atcelt kruīzu! Kompānija negarantē, ka kruīza laikā redzēsiet visus augstāk nosauktus dzīvniekus

(Papildus izmaksas: Vaļu safari — 1095 NOK)

6. diena
Brokastis. Ceļš uz Kemi. Dārgakmeņu galerijas apmeklējums. Muzeja kolekcija ir viena no plašākajām Eiropā. Tajā ietilpst arī vienīgā Somijas karaļa Vaino kronis, kas izgatavots no zelta un ir izrotāts ar 4 milzīgām pērlēm. Zinošs gids pastāstīs par 3000 dārgakmeņu kolekcijas ievērojamākajiem eksemplāriem. Nakts viesnīcā Oulū.

(Papildus izmaksas: Muzejs Kemī – 10 €)

7. diena
Brokastis viesnīcā. Tranzīts caur Somiju. Kruīzs Baltijas jūrā no Helsinkiem uz Tallinu. Ceļš uz Rīgu.

Ceļojuma cena:
€ 578.00 (1 vieta autobusā)
€ 710.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 190.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
– Visas izbraukuma ekskursijas ir iekļautas cenā;
– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
– Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
– Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas:
– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
– Artiskais zoodarzs — 17 €
– Polāraloka šķērsošanas sertifikāts — 5 €
– Putnu safari — 720 NOK
– Nordkapp — 285 NOK
– Vaļu safari — 1095 NOK
– Muzejs Kemī – 10 €

SVARĪGI!
– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
– Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
– Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00-23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00-08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.
1 vieta autobusā 578 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 710 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 190 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *