29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Eko ceļojums uz Sudetu kalniem. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

21. - 24. jūnijs
4 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 195 € Rezervēt
1 vieta autobusā 195 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 250 €

Ceļojuma programma

Legnica – Sněžka kalns- pacēlajs Kopa kalnā – pārgājieni – Karpača – Teplitsko-Adršpachskie klintis – Teplices Termas – t / c Tesco

4 dienas / visas naktis viesnīcas

VISAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Pusdienu pietura Polijas nacionālās virtuves restorānā. Brauciens uz Legnicu. Vakarā var doties pastaigā pa pilsētu, kas ir viena no vecākajam pilsētam Polijā. Nakšņošana viesnīcā.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Sņežka – augstākā Sudeti kalnu grēdas virsotne. Kalnu nogāzēs augošo skujkoku mežu gaisa balzams, kas satur mikroelementus un ēteriskās eļļas, veicina hemoglobīna izstrādi asinīs un palielina ēstgribu. Jau vairākus gadus šīs apkaimes gaiss tiek uzskatīts par dziedinošu, jo īpaši alerģijas, elpceļu un bālasinības slimniekiem. Brauciens vagoniņā pa gaisa trošu ceļu uz Kopa virsotni, trekings – gājēju maršruts pa Krkonošes nacionālā parka teritoriju (aptuveni 1,5 stunda) uz Sņežku, no kurienes paveras skaisti panorāmas skati uz apkaimi. Sņežka ir maģiska vieta tūristiem un Karpačas simbols, tās virsotnē atrodas ceļvežu aizbildņa Sv. Laurentija kapliča. Atgriešanās uz Kopu un lejupceļš pa trošu ceļu uz Karpaču. Brīvais laiks Karpačas pilsētā. Papildus aktīvai atpūtai, Karpačas kūrortā var doties dažādās pastaigās. Varat izbaudīt gleznainus kalnu ūdenskritumus, kuri nesasalst pat ziemā. Apmeklēt Vang klosteri, kas atrodas augstākajā Karpačas daļā. No Norvēģijas pārvesta XII gadsimta koka celtne, kas uzbūvēta bez naglām. Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Pacēlājs Kopu kalnā – 30 PLN)

3. diena
Brokastis viesnīcā. Izbraucam uz unikālu vietu – Adršpaškas klinšu pilsētu. Patstāvīgā pastaiga dabas rezervāta teritorijā. Tālu aiz Čehijas robežas slavenas Adršpahas – Teplices klintis ir divi klinšu labirinti, kursu veido krīta jūras nogulšņu smilšakmens formācijas. Mežonīgo klinšu masīvs, kura aprises atgādina elipsi, paceļas 600m virs jūras līmeņa un to klāj neskarts meža biezoknis. Dabas rezervātā izveidoti ap 13 dažādas grūtības gājēju maršruti. Pati pastaiga nav grūta, taču vietām 15-20 minūšu garumā jākāpj augšup pa improvizētajiem pakāpieniem klintīs vai kalna nogāzē. Dabas, pastaigu un skaisto ainavu cienītāji gūs lielu gandarījumu.
Dienas otrajā pusē izbraucam uz unikālajiem Teplices Termas termālajiem avotiem – termālajam ūdenim ir rets ķīmiskais sastāvs un temperatūra, tam piemīt nenovērtējama, labestīga, organisma atjaunojoša veicinoša iedarbība. Akvaparkā piedāvāti: baseins ar peldēšanas celiņiem; 2 bērnu baseini ar kalniņu un geizeriem; 2 termālie baseini ar ūdens izklaidēm (hidromasāža, šūpoles un zviļņi); atklātais termālais baseins; atklātais baseins ar kalniņu, zviļņiem un basketbola groziem. Kā arī SPA centrs: somu saunas, tvaiku un infrasarkanā sauna, ūdens strūklas, džakuzi, tepidārijs, sniega grota, ledus strūklaka, atpūtas zona ar apsildāmajiem zviļņiem un masāžas kabinets. Nakts viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Teplicko klintis – 70 PLN (35 PLN / bērniem); Teplickie termas – 14 PLN / 2h (+ SPA – 36 PLN))

4. diena
Brokastis viesnīcā. Atgriešanās Rīgā. Polijā ieplānota pietura Tesco hipermarketā, kur varēsiet iegādāties tipiskās Polijas preces par ļoti labām cenām. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstakļiem.

Ceļojuma cena:
€ 195.00 (1 vieta autobusā)
€ 250.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 100.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
– Visas izbraukuma ekskursijas;
– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
– Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
– Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas:
– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
– Pacēlajs Kopu kalnā – 30 PLN;
– Teplicko klintis – 70 PLN (35 PLN / bērniem);
– Teplickie termas – 14 PLN / 2h (+ SPA – 36 PLN)

SVARĪGI!
– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
– Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
– Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00-23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00-08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.
1 vieta autobusā 195 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 250 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 100 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *