29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Labākie SPA centri Eiropā un Vidusjūras kūrorti. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

31. jūl. - 12. aug.
13 dienas | Spānija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 699 € Rezervēt
1 vieta autobusā 699 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 894 €

Ceļojuma programma

Panorama Bad SPA – Froideštata (Freudenstadt) – Koljura – Barselona – kruīzs Jazz and Chill out uz katamarāna – Kosta Blanka – Benidorma – Kosta del Sol – Malaga – Bodega El Pimpi – Marbella – Flamenko šovs – Valensija – Kosta Dorada – Sitžesa – Nīca – Gardas ezers – Sirmione – Bādene – Termalais centrs “Römertherme”

13 dienas / visas naktis viesnīcās

VISAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CEĻOJUMĀ CENĀ

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakšņošana viesnīcā pie Lietuvas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens caur Vācijas federālajām zemēm (Saksija, Bavārija) uz Freidenštati. Mēs apmeklēsim termālo kompleksu Panorama Bad, ar atklātajem un slēgtajiem baseiniem, kā arī slīdkalniņiem drosmīgākajiem. Brauciens uz viesnīcu Francijā. Nakšņošana viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Panorama Bad — 9.30 €)

3. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Francijas Vidusjūru. Maza Francijas pilsētiņa Koljūra, tā dēvētajā Francijas sārtajā piekrastē. Šo gleznaino ciematu ar grūti izrunājamu nosaukumu dēvē par Francijas piejūras pērli. Lēzenas nogāzes, ko klāj vīnogu stādi, saulē mirdzoša jūra un vietējo ainavu krāsu košums jau izsenis apbūra ceļotājus, kas viesojās šajās vietās. Brīvais laiks, lai nopeldētos skaistajā līcī un iepazītu Francijas Vidusjūras virtuvi. Vai arī pēc pludmales varam doties uzspēlēt Francijas nacionālo spēli – Petanku. Vērot vietējos iedzīvotājus spēles laikā var bezgalīgi, viņu mīmika, emocijas… Kāpēc gan tikai vērot? Labāk vienu reizi izmēģināt! Ceļš uz Spāniju. Nakšņošana viesnīcā Katalonijā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta piekrastē vai ekskursija uz Barselonu.
Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām. Svētās Ģimenes baznīca, triumfa arka, Pikaso prospekts, vecā osta, Kolumba piemineklis, Grasija prospekts, A.Gaudi ēkas, Spānijas laukums, Katedrāle. Ekskursija Barselonā noslēgsies slavenajā Bokerijas tirgū, kur iespējams nogaršot un iegādāties visdažādākos gardumus – no jūras veltēm līdz eksotiskajiem augļiem.
Pēcpusdienā izbrauciens ar katamarānu Vidusjūrā. Jazz and chill out ir 1,5 stundu ilgs brauciens ar buru katamarānu pa jūru ar vīna glāzi rokā, vieglas džeza mūzikas pavadījumā. Ceļš uz viesnīcu.

(Papildus izmaksas: Kruizs ar katamaranu Barselonā — 17.50 €)

5. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Kostablankas kūrortu.
Benidorma ir galvenais Kostablankas kūrorts, kur var izbaudīt atpūtu pie ūdens vai pludmalē, vai piedzīvot nakts dzīves izklaides. Benidormu dēvē par «Spānijas Lasvegasu» vai «Spānijas Manhetenu».
Atpūta Benidormas pludmalē, kā arī panorāmas ekskursija ar segvejiem pa pilsētu un Benidorma promenādi ar pieturām skaistākajās vietās. Vakarā ceļš uz viesnīcu.

(Papildus izmaksas: Brauciens ar SEGWAY Benidormā — 30 €)

6. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien mēs dosimies uz Kosta del Sol.
No rīta pastaigāsimies Malagā, redzēsim apskates objektus pilsētas centrā un dosimies pusdienās uz Malagas krogu El Pimpi. Iestāde piedāvā visplašāko Andalūzijas virtuves ēdienu izvēli visā Malagā. Šeit valda īpaša gaisotne. Pie ieejas izveidotas milzīgas sarkanās krūzes ar baltiem punktiņiem – dobes, kas «tērptas» flamenko tērpā. Iekšpusē atrodas ozolkoka mucas ar slavenību autogrāfiem – vienu parakstīja Malagas goda pilsonis Antonio Banderass, starp citu, viņš bieži vien mēdz šeit iegriezties.
Pēc pusdienām atpūta Marbeljas pludmalē. Saules pielietajā Mabeljas pilsētā, Kosta del Sol kūrortā, mauritāņu okupācijas laiku relikti sadzīvo kaimiņos ar mūsdienīgā kūrorta ērtībām. Izbaudiet sauli La Fontanilja pludmalē vai novērtējiet vēsturiskā kvartāla Andalūzijas šarmu. Nakšņošana viesnīcā.

7. diena
Brokastis viesnīcā. Atpūta Malagā, Costa del Sol piekrastē.
Spāņu flamenko vakars. Klusumu izjauc čigānu ģitāra… Tā raud par neiespējamu mīlu zem Andalūzijas debesīm. Dziedātājas aizlūzusī balsī jūtamas tūkstošiem izlietas asaras par mīlestību un atriebību. Dejotajs liek roku uz dziedātājas gurniem… bez vārdiem, vien kustības, papēžu klaudzoņa, tikai deja… Kustību ritmā dzirdāmi solījumi, raudas, elpa un lūgšanas. Tas ir kas vairāk par izrādi. Tā ir dejā iemiesojusies māksla. Šī ir leģenda un maģija… Nakšņošana viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Spāņu Flamenko vakars — 25 €)

8. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Valensiju. Valensijas apskates ekskursija. Iepazīsim Valensijas mūsdienu vizītkarti – Santjago Kalatravas Zinātnes un mākslas pilsētu, kuru veido septiņas oriģinālas ēkas. Viesosimies Ešample kvartālā – Valensijas dārgākajā, buržuāziskajā un elegantākajā rajonā, redzēsim Turijas parku un lepnus viduslaika tiltus (ja, tieši tiltus, jo kādreiz parka vietā cauri Valensiju tecēja upe Turija!) Brauksim garām Buļļu cīņu laukumam un Ziemeļu dzelzceļa stacijai, pilsētas galvenajai komercielai un saules pielietam Mērijas laukumam ar krāsainiem kioskiem un Valensijas mērijas ēku. Ekskursijas otrajā daļā dosimies gājēju ekskursijā Valensijas vecpilsētā. Vecpilsētas šaurās ieliņas atvedis mūs pie galvenā laukuma. Tur atrodas senā kafejnīca, kur varēs atpūsties no iespaidiem un nogaršot Valensijas labāko orčata dzērienu ar saldu gaisīgā biskvīta uzkodu (El fartón). Un, protams, dosimies uz pludmali. Nakšņošana viesnīcā.

9. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Kosta Dorada piekrasti, Sitžes pilsētā. Kosta Dorada piekrastē atrodas spilgta Sitžes pilsēta, kur valda jautrība un līksmība. Pilsēta vilina ne tikai ar savdabīgu Katalonijas arhitektūru, ar omulīgajām ieliņām, bet arī ar krāšņiem karnevāliem un festivāliem. Rodas iespaids, ka svētki šajā pilsētā nekad nebeidzas. Atpūta Sitžes pludmalē. Ja saule un pludmale Jūs nogurdina, pazinēja pavadībā varat doties veloekskursijā pa pilsētu un iepazīt Sitžesas ievērojamākās vietas un objektus. Nakšņošana viesnīcā Katalonijā.

(Papildus izmaksas: Velosipēdu ire Sitžesā no 10 €)

10. diena
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Franču Rivjēru. Pastaiga Nicā. Nica nelīdzinās nevienai citai pasaules pilsētai. Krāšņa, skaista, rosīga un noslēpumaina… tā ceļ spārnos un iedvesmo. Apbrīnojama smaragdi zilās krāsas jūra Ēņģeļu līcī ir neaizmirstama! Šī paradīze nepārstāj vilināt iedvesmas un jaunu iespaidu meklētājus: glāstīgā siltā jūra, rosīgi laukumi un klusās ieliņas, un… romantika, kas virmo šīs burvīgas pilsētas gaisā. Dienas noslēgumā dosimies uz Cours Saleya tirgus laukumu – uz vienu no simtiem vecās Nicas restorāniņiem. Iespējams, patīkamākais citas kultūras iepazīšanas veids iet caur vēderu. Gastronomiskais ceļojums var būt ļoti interesants un aizraujošs! Izgaršojot nacionālos ēdienus, mēs atklājam cilvēku kultūru un tradīcijas. Pateicoties jaunām garšām dzimst jaunās jūtas. Ja vēlaties uz visiem laikiem iemīlēt Lazūra krastu – izbaudiet tā lielisko virtuvi.
Vēlāk dosimies uz Eņģeļu līča krastu un sarīkosim nelielu pikniku, visu vakaru klausīsimies ūdens šalkoņas un dalīsimies iespaidos par ceļojumu. Nakšņošana viesnīcā.

11. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļa turpinājums uz kūrortpilsētu Sirmione, kas atrodas pie Itālijas lielākā – Gardas – ezera. Mēs iesēdīsimies ērtajā kuterī un dosimies iepazīt unikālas apkārtnes apskates vietas. Attālākajā Sirmio pussalas galā atrodas pilsētas vizītkarte – leģendāra Katullas grota. Romiešu villas drupu komplekss, kur domājams dzīvoja dzejnieka Gaja Valērija Katulla ģimene, uzskatāmas par vienu no lielākajām senās Romas laiku liecībām, kas saglabājušās Ziemeļitālijas teritorijā. Pēc pastaigas ar kuteri dosimies uz vecpilsētu, nobaudīsim garšīgāko saldējumu pasaulē, pastaiga noslēgsies pludmalē. Ceļš uz viesnīcu.

(Papildus izmaksas: Brauciens ar kuteru Sirmionē – 13 €)

12. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc gara ceļojuma ir mazliet jāatpūšas un jāatgūst spēki. To mēs darīsim “Rometerme“- skaistajā Austrijas pilsētā Bādenē. Veselības komplekss Rometerme Bādenē ir mūsdienīgs termālās terapijas centrs, skaista pils no stikla, kas atrodas Alpu pakājē. Kompleksā ar vairāki baseini ar sērūdeni un saldūdeni. Brauciens uz Polijas un Čehijas robežas.

(Papildus izmaksas: Rometerme Badenē (3 st.) — 14.60 € /16.60 € (brīvdienas))

13. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks – pusnakts.

Ceļojuma cena:
€ 699.00 (1 vieta autobusā)
€ 894.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 260.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
– Visas izbraukuma ekskursijas;
– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
– Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3- vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
– Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas / “par papildus samaksu”:
– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
— Panorama Bad — 9.30 €;
— Kruīzs ar katamaranu Barselonā — 17.50 €;
— Brauciens ar SEGWAY Benidormā — 30 €;
— Spāņu Flamenko vakars — 25 €;
— Velosipēdu ire Sitžesā — от 10 €;
— Brauciens ar kuteru Sirmionē — 13 €;
— Rometerme Badenē (3 st.) — 14.60 € / 16.60 € (brīvdienas)

SVARĪGI!
– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
– Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
– Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00-23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00-08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

1 vieta autobusā 699 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 894 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 260 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *