29 700 300
67 700 300

Pasaku ceļš. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ!

trip-pic
15. - 20. marts
6 dienas | Vācija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 314 € Rezervēt
1 vieta autobusā 314 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 405 €

Ceļojuma programma

Marienburgas pils – Bodenverdene – Hamelna – Brēmene – Harca -Goslārā – Kvedlinburgā – izklaides komplekss Heide parks

6 dienas / visas naktis viesnīcas

VISAS IZBRUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENA

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakšņošana viesnīcā pie Vācijas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. “Vācu pasaku pēdās”. Romantiskas «Dusošās skaistules pils» MARIENBURG apskate. Negotikas stila pils ir Hannoveres karaļa Georga V dāvana sievai karalienei Marijai.
Ceļojums uz slavenā fantazētāja barona Minhauzena dzimteni, uz BODENVERDENI, kur apskatīsim Minhauzenu māju un baronam veltītus pieminekļus.
Ekskursija uz HAMELNU – pilsēta, kur radās slavena Vācijas pasaka par žurku ķērāju. Brāļu Grimmu pasakas žurkulēni rādīs ceļu un vedīs uz pilsētas populārākajām vietām. Hamelna ir arī Vēzeres renesanses pilsēta, arhitektūras stils, kas radies Vēzeres upes krastos. Ceļš uz viesnīcu. Nakšņošana viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Marienburgas pils – 9 €)

3. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Brēmeni – Brēmenes muzikantu dzimteni. Apskates ekskursija pilsētā: Brēmenes muzikantu piemineklis, tirgus laukums, Brēmenes rātsnams (UNESCO objekts), Rolanda piemineklis, Böttcherstraße ielas kvartāls, Vēzeres krastmala, Šnora (Schnoor) kvartāls, kur mājas atrodas tik tuvu viena otrai, šķiet, ka tās ir uzvērtas uz diega. Brīvais laiks. Atgriešanās viesnīcā.

4. diena
Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz teiksmaino Harcu, «kalnu valstību», te var satikt Sarkagalvīti, Runci zābakos, Sniegbaltīti, redzēt Dusošās skaistules pili.
Ekskursija Goslārā un Kvedlinburgā. Goslāra ir sena impērijas pilsēta ar viduslaiku pili, Harcas «pērli», kur saglabājās Heinriha III rezidence – Kaizerpfalca (Keiserpfalz) un daudzas fahverka ēkas, kuras rotā smalki kokgriezumi. Burvīga vieta. Staigājot pilsētas ielās, nepamet sajūta, ka esi pasakā…
Brauciens uz Kvedlinburgu (iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā) kas ir apbrīnojama amatnieku pilsēta. Kāpnes, vārtiņi, šauras ieliņas, viduslaiku pils, fahverka mājas, kuras, šķiet, pastāv ārpus laika. Nakšņošana viesnīcā.

5. diena
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Heides parku (Heide Park). Šīs izklaides komplekss atrodas Zoltavas (Soltau) apkaimē. Apmeklētāju ērtībai parka teritorijā kursē Heide Park ekspresis, kā arī darbojas divi pazemes viensliežu dzelzceļi. Izklaides parkam ir četras zonas – Pirātu līcis, Aizmirstā valsts, Transilvānija un Mežonīgie Rietumi. Ekstrēmo sporta veidu cienītājiem iepatiksies Heide Park Zoltavā – parkā ir daudz amerikāņu kalniņu. Katra atrakcija ir īpaša. Tiem, kuri riskēs izbraukt Limit kalniņu, nāksies piedzīvot trīs «nāves cilpas». Tikpat ekstremāla ir Big Loop, neskatoties uz to, ka atrakcijai ir tikai divas cilpas pēc kārtas, būs jāpārvar pāris garas spirāles. Krake un Scream ir ļoti populāri “adrenalīna” izklaižu cienītāju vidū. Pašus mazākos iepriecinās cūciņa Peppa un labsirdīgs pūķis. Nakšņošana viesnīcā Polijā.

(Papildus izmaksas: Heide Park – 40 €)

6. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks – pusnakts.

Ceļojuma cena:
€ 314.00 (1 vieta autobusā)
€ 405.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 120.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
– Visas izbraukuma ekskursijas;
– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
– Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
– Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas:
– Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
– Marienburgas pils – 9 €;
– Heide Park – 40 €

SVARĪGI!
– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
– Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
– Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00-23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00-08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.
1 vieta autobusā 314 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 405 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 120 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *