29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Pavasaris sākas Holandē!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

30. apr. - 4. mai.
5 dienas | Nīderlande
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 279 € Rezervēt
Ceļojuma cena 279 €

Ceļojuma programma

Nīderlande ir pārsteidzoša valsts. Mums tā vairāk asociējas ar pavasari, zaļumu un ziedošo tulpju plantācijām. Šo skaistumu rada strādīgie cilvēki, kas ik dienas apstrādā zemi, kuru "atkarojuši" jūrai. Pavasara krāsainums, ziedošās tulpju plantācijas un ziedu aromāts neatstāj vienaldzīgu nevienu. Vēlies redzēt un sajust pavasari- brauc kopā ar mums!Visas naktis viesnīcās!  

1.diena. Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Nakšņošana tranzītviesnīcā Polijā.
2.diena.  Brokastis. Turpinam ceļu. Dienas otrajā pusē ierašanās Amsterdamā. Amsterdama  ir Nīderlandes finanšu un kultūras galvaspilsēta. Tajā atrodas daudzu lielu, pasaulē slavenu kompāniju galvenie biroji, piem., Philips un ING Group N.V. Pilsētas centrā atrodas pasaulē senākā fondu birža. Daudz apskates objektu:Reiksmuzeum, Vincenta van Goga muzejs, Pilsētas muzejs, Madam Tisso vaska figūru muzejs un sarkano lukturu kvartāls, kas ik gadu pilsētai pievilina ~4,2 miljonus tūristu. Ekskursiju pa Amsterdamu sāksim Dimantu apstrādes fabrikā. Neliela ekskursija un iespēja iegādāties suvenīrus, rokas pulksteņus, dārglietas. Ekskursijas turpinājums ar kuģīti pa Amsterdamas kanāliem. Pēc pilsētas apskates no kanāla puses, ekskursija “Vakara Amsterdama”. Šīs ekskursijas laikā Jūs iepazīsiet nesteidzīgo pilsētu. Ekskursiju diena Amsterdamā 20EUR. Nakts viesnīcā Nīderlandē.
3.diena.  Brokastis. Izbraukumu ekskursija KEUKENHOF- Zanse Shans- Volendam (55EUR) Pasaulē pazīstamais Nīderlandes karaliskais ziedu parks. Keukenhofa ir vispievilcīgākais ziedu parks Holandē. Bez neskaitāmā daudzuma ziedošo sīpolpuķu, tiek piedāvātas arī krāšņas ziedu izstādes, kas veltītas orhidejām, neļķēm, gerberām, krizantēmām, lillijām u.c. puķēm. Šeit atrodas arī Nīderlandē lielākais skulptūru parks. Ekskursija uz holandiešu lauku saimniecību, kur jau 150 gadu garumā pēc tradicionālajām receptēm gatavo Holandes sieru un holandiešu tautastērpa sastāvdaļu- koka tupeles. Jūs varēsiet nodegustēt dažādu sieru veidus un iegādāties tos, kas vislabāk iegaršojās. Lielisks suvenīrs! Zanse Shans- tipiska Holandes ainava! Šajā vēstures notikumiem bagātajā vietā, ir daudz ko apskatīt: muzeji, seno amatu veicēji, darbojošās dzirnavas, simpātiskas ieliņas ar jaukiem veikaliņiem un senām, gleznainām, zaļām mājiņām. Volendam- pilsētiņa līča krastā. Ļoti skaista un viesmīlīga pilsēta, kurā iespējams nogaršot garšīgus zivju ēdienus. Volendam vēsturiskais centrs ir līča piekraste un tai piegulošais specifiskais, senatnīgais zvejnieku ciematiņš, bijusī zvejniecības osta. Lielisks skats uz jūru! Nakts viesnīcā Nīderlandē.
4.diena Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Izbraukuma ekskursija Hāga- Delfta (30EUR). Hāgā. Iepazīšanās ar Nīderlandes faktisko galvaspilsētu. Šeit atrodas Karaļa rezidence, ANO starptautiskās tiesas ēka, Tribunāla ēka, visas vēstniecības un konsulāti, ministrijas un dažādas starptautiskās organizācijas. Pastaigas laikā aplūkosim senus arhitektūras pieminekļus, kas lieliski saglabājušies līdz mūsdienām. Grāfu dīķis, Bruņinieku pils, Binnenhofa un cietuma osta ir iekļauti UNESCO sarakstā. Jūs iepazīsiet šo vēstnieku un diplomātu pilsētu. Delfta- pasakainā Prinču pilsēta. Viena no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Patrīciešu mājas pie Oude Delft kanāla, Vecās baznīcas “krītošais” tornis, viduslaiku laukums, Delftas zilibaltais porcelāns, tāda ir nīderlandiešu baroka gleznotāja Jana Vermēra pilsēta. Sākas mājup ceļš. Vācija. Polija. Nakts tranzītviesnīcā.
5.diena  Brokastis. Polija. Lietuva. Atgriešanās Rīgā.    

Ceļojuma cenā iekļauts: 
1 vieta autobusā;
Transporta un ceļa izdevumi;
Nakšņošana viesnīcās: 2 naktis viesnīcā Holandē: 2 naktis tranzīta viesnīcās; 4 brokastis viesnīcās;
Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izdevumi:
Medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā- 4.75 EUR līdz 65 g.v., ; 9.5 EUR no 65g.-71g.v.; no 71 g.- 14.25 EUR ;
Apdrošināšanai jābūt obligāti!
Papildus vieta autobusā –65 EUR;
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a- 115 EUR;

Ekskursijas:
1. Ekskursija uz ziedu parku KEUKENHOF*- Volendam - Zanse Shans - 55EUR
2. Ekskursija Hāgā - Delfta - 30EUR
Ekskursiju pakete: 1. un 2. ekskursija kopā. Ekskursiju paketes cena 70 EUR
Ekskursija Аmsterdamā ar vietējo gidu, - 20 EUR
Ekskursiju kuģītis pa pilsētas kanāliem**-15EUR
Ieejas biļete ziedu parkā** ~17 EUR

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu  (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)

Uzmanību!
1. Neatkarīgi no ceļotāja vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (LR pilsoņiem ceļojot ES, EEZ un Šveices konfederāfijas terirorijā, Melnkalnē un Horvārijā).
2. Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), līdzi ieteicams ņemt arī dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, līdz skolas vecumam līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai (vēlams tulkotai arī krievu un/vai angļu valodā). Skolas vecumu sasniegušiem bērniem, jāievēro gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības.
3. Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4. Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5.Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6. Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
7. Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar ceļa remonta darbiem, laikapstākļiem vai neparedzētām situācijām ceļā. Tūrisma operators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu ierašanās/ atgriešanās laiku.
8. Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
9. Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus.
10. Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, kā arī nepilda individuālus pieprasījumus, ja vien nav norādīts citādāk.
11. Ieejas biļetes objektos, vietējā gida pakalpojumi un citi atpūtas piedāvājumi ir par papildus samaksu, ja nav norādīts savādāk. To cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa vai pakalpojuma sniedzēja veiktu cenu izmaiņu.
12. Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
13. Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.
14. Plānotais autobuss var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
15. Grozījumi ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Divas dienas pirms ceļojuma, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja tālruņa numuru!!!

Ceļojuma cena 279 €
Apdrošināšana ceļojuma laikā līdz 65g.v. 4.75 €
Apdrošināšana ceļojuma laikā no 65g.v. līdz 70.g.v. 9.50 €
Apdrošināšana ceļojuma laikā no 70g.v.līdz 75 g.v. 14.25 €
2. Ekskursija Hāgā - Delfta 30 €
1. Ekskursija uz ziedu parku KEUKENHOF- Volendam - Zanse Shans 55 €
Ekskursiju paketes cena (abas ekskursijas kopā) 70 €
Papildus vieta autobusā 75 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a 115 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *