29 700 300
67 700 300

Spānija - Jaunais gads Kostabrava piekrastē

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

29. dec. - 3. jan.
6 dienas | Spānija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Travel RSP Plus
no 715 € Rezervēt
Vecā cena 789 €
Jaunā cena 715 €

Ceļojuma programma

SPĀNIJA - JAUNAIS GADS KOSTABRAVA PIEKRASTĒ

NOSVINI JAUNO GADU KOSTABRAVAS PIEKRASTĒ SPĀNIJĀ! CENĀ IETILPST LIDOJUMS, TRANSFĒRS UN 5 NAKTIS 4 ZVAIGŽŅU VIESNĪCĀ AR 3 X ĒDINĀŠANU, SVĒTKU VAKARIŅĀM 31. DECEMBRĪ UN ĪPAŠĀM PUSDIENĀM 1. JANVĀRĪ!

29.12.2019. – 03.01.2020.

6 dienas

Ceļojuma cena: € 715.00

1. diena

Tiešais lidojums Rīga – Barselona. Transfērs uz viesnīcu, atpūta. Vakariņas un nakts 4 zvaigžņu viesnīcā.

2.-5. diena

Katru dienu brokastis, pusdienas un vakariņas viesnīcā.

Brīvajā laikā iesakām apmeklētLloret de Mar – pilsētiņu, kas tiek dēvēta par Kostabravas galvaspilsētu. Šeit var doties iepirkties, izklaidēties un meklēt iedvesmu, jo, ja pastāv vieta, kur apstājas laiks, tad to viennozīmīgi raksturo Santa de Clotilde brīvdabas botāniskais dārzs. Tossa de Marnenoliedzami ir Kostabravas pērle. Kādreizējais zvejnieku ciematiņš ir kā brīvdabas muzejs, kas apbur ar veclaicīgu arhitektūru un aizsardzības mūri, no kura paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz līci. Kadakesu noteikti jāapmeklē tiem, kuri iecienījuši Dalī mākslas darbus. Pakāpjoties kalnos, var atrast iespaidīgo 20. gs. būvēto Rodas Svētā Pētera klosteri un viduslaiku pilsētas drupas. Nedaudz dodoties iekšzemē, Pubolciematiņā, ar Dalī darbiem var iepazīties jau taustāmā kā veidā – šeit var apmeklēt Pubolas pili, kas kā dāvana tika pasniegta dižā mākslinieka sievai Galai. Pilī šodien ir iekārtots Dalī un Galas muzejs. Piejūras kūrorts Blanesa iezīmē Kostabravas sākumu tās dienvidu pusē. Kādreiz te atradās tikai neliels zvejnieku ciems, kas ar laiku pārvērtās par mūsdienīgu un prestižu kūrorta pilsētiņu. Tūristu uzmanību piesaista vecpilsēta, kurā atrodas 14. gs. celtā Santa Maria baznīca, savukārt piejūras botāniskais dārzs – Marimurtra - tiek uzskatīts par labāko reģionā. Uz kalna masīva MonserataSpānijas ziemeļos atrodas pasaulslavenais benediktiešu Svētās Marijas klosteris, kas būvēts pirms 10 gadsimtiem, laikā, kad benediktiešu ordenis piedzīvoja savus ziedu laiks. Klosterī aiz altāra atrodas Monseratas dievmātes statuja, kuru XII gs. esot darinājis svētais Lūka. Stāsta, ka cilvēkiem vajag tikai skulptūrai ar roku pieskarties, un Melnā Dievmāte piepildīs katra viskvēlāko vēlēšanos. Katalonijas galvaspilsēta Barselona ir viena no visapmeklētākajām pilsētām pasaulē. Šeit atrodas daudz unikālu arhitektūras šedevru, no kuriem visievērojamākie ir slavenā modernista Antonio Gaudi gara darbi – La Sagrada Familia un parks Güell, un pilsētas sirds – Gotiskais kvartāls. Barselona ir pilsēta - muzejs, kurā katrai mājai un ielai ir sava vēsture un stāstāmais. Atpūtai ģimenes lokā iesakām apmeklētPortAventura World - nebeidzamu piedzīvojumu pasaule, kas pie sevis vilina ar atrakciju parkiem, šoviem, kinoteātriem u.c. aizraujošām izklaižu iespējām.

6. diena

Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu. Lidojums Barselona – Rīga.

Cenā ietilpst:
 • lidojums Rīga – Barselona – Rīga (ekonomiskā klase), cenā ietilps rokas bagāža (8 kg);

 • transfērs Barselona – Kostabrava - Barselona;

 • 5 naktis 4 zvaigžņu viesnīcā ar pilnu pansiju (brokastīm, pusdienām un vakariņām, ar ūdeni un vīnu);

 • Jaungada svētku vakariņas.

Cenā neietilpst:
 • vietējais tūrisma nodoklis: 1 EUR personai par nakti (jāmaksā uz vietas viesnīcā);

 • ieejas maksas apskates objektos un izklaides vietās;

 • pārtikai nepieciešamā nauda un personiskie izdevumi;

 • veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu);

 • papildus braucieni un ekskursijas.

Iespējamās piemaksas:
 • 20 kg nododamās bagāžas, kas maksā EUR 15 vienā virzienā vai EUR 20 abos virzienos;

 • piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu EUR 1 2 0 (obligāta piemaksa, ja grupā neatrodas tā paša dzimuma persona, ar kuru kopā izmitināt) .

 

Ceļojuma pamatvaloda – angļu.

Personai ar ierobežotām pārvietošanās spējām lūgums sazināties ar tūroperatoru individuālo vajadzību precizēšanai.

Standarta informācijas veidlapa kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumiem saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 26.06.2018. noteikumiem Nr. 380

Vecā cena 789 €
Jaunā cena 715 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *