29 700 300
67 700 300

Iepazīsti Baltkrieviju!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

2. - 6. oktobris
5 dienas | Baltkrievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 199 € Rezervēt
Ceļojuma cena 199 €

Ceļojuma programma

Minska. Dudutki. Mira. Nesviža. Bresta. “Belovežas gārša”. Grodņa. Ļida. Baltkrievija- jauna valsts, bet tās vēsture stiepjas vairāku gadsimtu garumā. Mūsdienās tā piesaista ar savu pašpietiekamību, kltūras un tradīciju mijiedarbību, vadības oriģinalitāti un tā visa atšķirībām no sava kaimiņa.

1.diena «Baltkrievija un tās galvaspilsēta» 6:00 Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Baltkrievija. Dienas otrajā pusē ierašanās Minskā. Iekārtošanās viesnīcā. Atpūta. Pirma iepazīšanās ar pilsētu. Vakara pastaiga.  

2.diena «Labākais no Minskas un apkārtnes» Brokastis. Minska- jauna un mūsdienīgapilsēta, viena no drošākajām pilsētām Eiropā un pasaulē, skulptūru pilsēta. Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām (~ 3 stundas). Minskas vēsture, tās pagātne, tagatne un iespējamās nākotnes vīzijas. Uzvaras laukums un Uzvaras piemineklis, rātsnams, gubernatora māja, senlaicīgas baznīcas, klosteri. Apakšpilsēta un Augšpilsēta, Troices priekšpilsēta. Brīvais laiks. Iespējams doties izbraukuma ekskursijā uz brīvdabas muzeju- kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki”. Muzejā apskatāma baltkrievu “šļahtas” sēta, kurā atspoguļota tradicionālie amati, izklaide un sadzīve. Šeit iespējams ne tikai aplūkot dažādu amatu meistaru dartbnīcas, galeriju un “putnu sētu”, bet arī izmēģināt spēkus meistara palīga amatā. Iespējams nogaršot tikko ceptu maizi, svaigi taisītu sviestu, lauku sieru un lauku “samagonu”. Nakšņošana viesnīcā.

3.diena «Dzīvās leģendas». Brokastis. Ekskursija: Mira- Nesviža- Novogrudoka. Ekskursija uz Miras pili- vienu no Baltkrievijas viduslaiku arhitektūras pieminekļiem. Ekskursiju programma iepazīstinās ar šo ХVI-ХХ gs. vēstures un arhitektūras pieminekli- pils rašanās vēsturi, tās īpašniekiem un arhitektūras īpatnībam. Miras pils ansambļa komplekss ir iekļauts UNESCO vispasaules kultūras mantojuma sarakstrā. Nesvižas pilsēta 400 gadu garumā ir bijusi Radzivilu rezidence. Šeit redzēsiet Dieva Miesas baznīcu un pils ansambļa komkleksu. Aizgājušie laiki tiks izstāstīti leģendās, stāstos un slavenu cilvēku uzvārdos. Nesvižas pilsētas apskates ekskursija ar kājām un autobusu. Dieva Miesas baznīca- pirmā baznīcas Rečpospoļitas teritorijā. Šis piemineklis celts baroka stilā. Radzivilu Nesvižas atzara kapenes. Baznīcā ir saglabājušās darbojošās senās ērģeles. Sluckaja brama- vienīgie līdz mūsdienām saglabājušies pilsētas vārti, kas sagaida pilsētas viesus un iedzīvotājus, kas ierodas vecpilsētā no austrumu puses. Rātsnams- senākais līdz mūsdienām saglabājies rātsnams Baltkrievijā. Nesvižas pils un parka apmeklējums. Nakšņošana viesnīcā. 

 4.diena «Baltkrievijas zemes atmiņa» Brokastis. Bresta. Par šīs pilsētas galveno tūrisma objektu tiek uzskatīts memoriālais komplekss “Brestas cietoksnis”,arī Arheoloģijas muzejs un Konfiscētās mākslas muzejs.  Arhitektūras pieminekļi: Svētā Nikolaja katedrāle (1856.—1879.g.), Dzelzceļa muzejs (1886.g.), Svētā Nikolaja brāļu baznīca (1904.—1906.g.), Svētā Simenona katedrāle (1865.—1868.g.), Krestovozdviženskas baznīca (1856.g.) u.c. Viduslaiku pilsētas pieminekļi – Bernardīniešu klostera drupas (17.-18.gs.), Jezuītu kolēģija un Petropavlovskas bazilika (18.gs. beigas), ēka, kurā tika parakstīts Brestas miera līgums. Brestas cietoksnis- iespaidīgs memoriālais komplekss par godu varonībai un vīrišķibai. Šī ir vieta, kur sākā Lielais tēvijas karš. Cietokšņa apskate. Ceļa turpinājums uz nacionālo dabas parku Belovežas gāršu. Šis ir senākais dabas rezervāts visā Eiropā ar neaprakstāmi skaistu dabu un tās iemītniekiem. Ekskursija dabas muzejā, dzīvnieku voljēru apmeklējums. Tiem, kas vēl tic brīnumiem- Salatēva un Sniegbaltītes ciematiņa apmeklējums. Iejutīsimies pasakā! Nakšņošana viesnīcā. 

5.diena «Ceļojums cauri gadsimtiem»
Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Iepazīšanās ar seno un interesanto Grodņas pilsētu. Pilsētas apskates ekskursija. Vecā un Jaunā pils. Sv.Krusta iegūšanas baznīca un Bernardīniešu klosteris (15.gs. otrā puse). Patieski skaisti skati skati, kas pārspēs jūsu gaidītos! Komplekss celts pilsētas augstākā kalna virsotnē. Pēc kompleksa idejas autora, tas ir kā simbols un atbilde katra atnācēja vēlmēm un iekšējai nepieciešamībai kaut uz brīdi pacelties pāri laicīgajām vajadzībām, steigas un rūpēm. Sv.Brigitas baznīca un klosteris (17.gs.), Kolažas (Borisogļebovska) baznīca (12.gs. pirmā puse) un Pokrovska katedrāle (20.gs. sākums). Ļida- mūsdienās ir lielākā rūpniecības pilsēta Grodņas apgabalā. Tā atrodas pie Ļidzejas upes, Lietuvas pierobežā. Kā slāvu zeme tā zināma jau izsenis. Lietuvas lielkņazistes laikos, lielkņazs Ģedimins uzcēla šeit mūra pili, tā bija pirmā mūra pils visā valsts teritorijā. Ģedimina pils- 14.-15.gs. aizsardzības makslas piemineklis. Tas kalpoja kā Ļidas aizsargmūris, kad pastiprinājās krustnešu iebrukumi austrumu Eiropai. Pils aizsarg vaļņa izveidošana prasīja vairākus gadus.  Pilsētas apskates ekskursija un 14.gs. pils apskate. Izbraukšana uz Rīgu. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:
1 vieta autobusā;
transporta un ceļu izdevumi;
grupas vadītāja pakalpojumi;
4 naktis viesnīcās;
4 brokastis viesnīcās;  
Pilsētas apskates ekskursija ar autobusu un kājām vietēja gida vadībā(~ 3 h).

Papildus izdevumi:
Grupas vīza (vienam cilvēkam) 15 EUR
Ieejas biļetes apskates objektos saskaņā ar programmu:  ~80 BYN
Medicīniskā apdrošināšana atbilstoši vecumam un izvēlētajai programmai.

Visi izdevumi, kas nav norādīti sadaļā “Ceļojuma cenā iekļauts”, to skaitā vakariņas, suvenīri u.c. personīgie izdevumi;Braucienam uz Baltkrieviju nepieciešama vīza.

 Lai nokārotut vīzu nepieciešami šādi dokumenti:

Pase (derīga vismaz 6 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma);

Pasē jābūt vismaz 2 brīvām lapām vīzas ielīmēšanai.

Fotogrāfija- 1gab. Izmērs 3,5x4,5cm. Krāsaina uz matēta papīra, balts fons, 70% no attēla ir seja. 

Nepilngadīgām personām vajadzīga arī dzimšanas apliecība.

Apdrošināšana.

Ceļojumā līdzi jāņēm: pase ar vīzu, apdrošināšana.

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu  (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)

 

Uzmanību!

1. Neatkarīgi no ceļotāja vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (LR pilsoņiem ceļojot ES, EEZ un Šveices konfederāfijas terirorijā, Melnkalnē un Horvārijā).
2. Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), līdzi ieteicams ņemt arī dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, līdz skolas vecumam līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai (vēlams tulkotai arī krievu un/vai angļu valodā). Skolas vecumu sasniegušiem bērniem, jāievēro gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības.
3. Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4. Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5. Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6. Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
7. Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar ceļa remonta darbiem, laikapstākļiem vai neparedzētām situācijām ceļā. Tūrisma operators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu ierašanās/ atgriešanās laiku.
8. Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
9. Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus.
10. Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, kā arī nepilda individuālus pieprasījumus, ja vien nav norādīts citādāk.
11. Ieejas biļetes objektos, vietējā gida pakalpojumi un citi atpūtas piedāvājumi ir par papildus samaksu, ja nav norādīts savādāk. To cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa vai pakalpojuma sniedzēja veiktu cenu izmaiņu.
12. Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
13. Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.
14. Plānotais autobuss var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
15. Grozījumi ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Ceļojuma cena 199 €
Medicīniskā apdrošināšana līdz 64g.v. 5.70 €
2. Ekskursija: Mira- Nesviža 10 €
Medicīniskā apdrošināšana 65-70 g.v. 11.40 €
3. Ekskursijas: Grodno, Bresta 15 €
Medicīniskā apdrošināšana 71-75 g.v. 17.10 €
4. Izbraukuma ekskursija uz Belovežas gāršu 25 €
1. Ekskursija uz kultūras un sadzīves muzeju “Dudutki” 25 €
Ekskursiju pakete (1.+2.+3.+4.) 55 €
Papildus vieta autobusā 65 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a 70 €
Grupas vīza (cena vienam cilv.) 15 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *