29 700 300
67 700 300

Itālijas pieskāriens. Degustācija Toskānas zemnieku saimniecibā, atpūta Adrijas jūras un skaistākās Itālijas pilsētas!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

19. - 26. oktobris
8 dienas | Itālija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Laimtūre
no 325 € Rezervēt
Pamatcena 395 €
Akcijas cena 325 €

Ceļojuma programma

Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Grāca- Venēcija-Florence- Degustācija Toskānas zemnieku saimniecibā-Roma-Vatikāns- San Marīno – Atpūta pie Adrijas jūras - Tirdzniecības centrs Made In Italy

Itālijas pieskāriens!


1.diena. Pretī jauniem iespaidiem.

Izbraukšana no Rīgas (DUS Neste, Satekles/Dzirnavu ielu krustojums). Ceļs caur Latviju. Lietuvu , Poliju. Pusdienu pauze Polijā ceļmalas krodziņā. Nakts viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē.

2.diena.Alpu kalnu panorāma.Grāca.

Brokastis. Ceļš caur Čehiju, Austriju, neliela pietura Štīrijas galvaspilsētā Grācā. Pilsēta, kas izvietojusies Muras upes abos krastos un piesaista tūristus ar savu seno un moderno arhitektūru, kas organiski iekļaujas apkārtējā vidē. ‘’Iekarosim ‘’ ar liftu vai kājām pilskalnu, no kura paveras brīnišķiga panorāma uz vecpisētu. Ceļa turpinājums pa Austriju, pusdienu pauze Austrijas krodziņā. Itālija, nakts viesnīcā Veneto reģionā.

3.diena. Venēcija- Adrijas jūras pērle.

Brokastis.Brīvs laiks. Pēc izvēles, par papildu samaksu (20 EUR) piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Venēciju. Brauciens ar kuģīti pa Džudekas kanālu uz Venēciju.Piedāvājam kopā ekskursijā ar vietējo gidu izstaigāt pilētas labirintu mazās, šaurās ieliņas, apskatīt laukumus ,senās pilis , baznīcas un neskaitāmos tiltiņus. Ielūkosimies arī darbnīcā, kur meistars no karstas stikla masas ar šķērēm un knaiblēm mūsu priekšā uzburs stikla zirdziņu. Brīvs laiciņs, lai ieturētu maltīti un iepirktos Rialto tirdziņā, vai izbrauktu ar gondolu pa Venēcijas kanāliem. Pēcpusdienā apmeklēsim tirdzniecības centru, lai iegādātos svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus un citas gardās itāļu delikateses. Dienas otrajā pusē brauciens pāri Apenīnu kalniem un nakts viesnīcā Prato apkaimē.

4.diena. Florence un degustācija Toskānas lauku saimniecibā.

Brokastis. Brīvs laiks. Pēc izvēles, Par papildus samaksu (35 EUR) piedāvājam izbraukuma ekskursiju uz Florenci un Toskānas lauku saimniecibu. Florence-renesanses šūpulis, pilsēta- muzejs. Tās diženajā literārajā mantojumā savu ieguldījumu devuši rakstnieki- Dante Aligjērī , Bokačo, Petrarka, bet ar savām gleznām un skulptūrām Florenci par vienu no pasaules izcilākajiem mākslas centriem padarījuši mākslinieki Da Vinči, Mikelandžēlo Donatello u.c. Pilsētas apskates ekskursija vietējā gida pavadībā- Santa Maria del Fiore- galvenā katedrāle, Sinjorijas laukums ar Veco pili un Dantes māja Vecais, jeb Zelta tilts ar gaisa koridori. Brīvajā laikā iesakam apmeklēt Florences tirgu, kur spēcīgā smaržu juceklī vietējie zemnieki tirgo vietējās dārza un meža veltes un vietējos ādas izstrādājumus. Pēcpusdienā viesosimies Toskānas zemnieku saimniecibā, lai izgaršotu šīs puses izcilākos vīnus - Vernaccia di San Gimignano, Brunello di Montalcino, Chianti Classico un nobaudītu vietējo oliveļļu un citus gardumus. Vakarpusē pārbrauciens līdz Lacio reģionam un nakts viesnīcā Romas apkaimē.

5.diena. Roma un Vatikāns.

Brokastis.Brīva diena. Pēc izvēles, par Papildu samaksu (35 EUR) izbraukuma ekskursija- Roma, Vatikāns. Roma- Caput Mundi- Pasaules Galva, kristietības centrs. Trīs tūkstoši notikumiem bagātu gadu atstājuši pēdas šai pilsētā, veidojot tās seju un raksturu. Piedzīvosim šo sireālo sajūtu, redzot klātienē to, par ko tik daudz lasīts, un atmiņu stāstos dzirdēts. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Majestātiskais senās Romas centrs- Romas forums , Venēcijas laukums, visu dievu templis- Panteons, Trevi strūklaka un Spāņu kāpnes. Brīvs brīdis kārtīgai, stiprai itāļu kafijai un gardai picai. Pēcpusdienā apskatīsim Sv. Pētera laukumu un Sv.Pētera baziliku. Brīvajā laik iespēja uzbraukt ar liftu grandiozajā Mikelandželo projektetajā kupolā, no kura paveras neaizmirstams, plašs skats pār pilsētu. Pēc Vatikāna apskates iesakam doties uz Romas krodziņu, lai nesteidzīgi izbaudītu bagātīgas vakariņas. Vakarpusē atgriešanās un nakts viesnīcā Romas apkaimē.

6.diena. Pundurvalstiņa San Marino. (atpūta pie Adrijas jūras)

Brokastis. Brauciens pār Apenīnu kalniem, kur mūsu acis priecēs galvu reibinoši kalni, ielejas, mazākasun lielākas, kalnu ieskautas pilsētiņas. Pēcpusdienā apmeklēsim San Marīno. No visām pusēm Itālijas ieskauta, tā atrodas Titāno kalna pakājē. Apskatīsim valdības pili, arbaletistu ieleju, vienu no trim cietokšniem, kas lepni paceļas Titāno kalna galā. Vīnu un liķiera degustācija. San Marīno ir beznodokļu zona, kas dod iespēju izdevīgi iegādāties dažādas preces. Brauciens līdz Adrijas jūrai un neliela atpūta un pelde Adrijas jūras ūdeņos. Pārbrauciens un nakts viesnīcā Veneto reģionā.

7.diena. Reiz jau redzētas vietas.

Brokastis.Pirms došanās mājup, iespēja apmeklēt un iepirkties tirdzniecības centrā ,,Made in Italy,,. Milzigajā tirdzniecības centrā jūs atradīsiet vietējos apģērbus un apavus, kā arī izcilus Itālijas produktus - svaigus sezonas augļus, vietējos vīnus, dzērienus un dažādas delikateses. Laiks ceļā vērojot brīnišķīgas Alpu aianavas. Pusdienu pauze Austrijas krodziņā. Ceļš caur Austriju, Čehiju. Nakts 2* viesnīcā Čehijas teritorijā, Ostravas apkaimē.

8.diena.,,Un atkal mājās!’’

Brokastis. Ceļš caur Poliju, pusdienu pauze, Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā iekļauts:

 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Brauciens ar komfortablu autobusu, ceļu nodokļi, autostāvvietas;
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija ir saskaņā ar attiecīgās valsts standartiem).
 • Grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:

 • Medicīniskā apdrošināšana brauciena laikā
 • Izbraukuma ekskursija Venēcijā ar viētējo gidu 20 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Romu ar vietējo gidu 35 EUR
 • Izbraukuma ekskursija uz Florerenci ar vietējo gidu 35 EUR
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā – 145 EUR
 • Papildvieta autobusā – 140 EUR
 • Grācas pilskalna lifts 1,5 EUR
 • Kuģītis Venēcijā 20 EUR
 • Degustacija Toskānā ar pusdienām 23 EUR
 • Dienas biļete Romā 7 EUR
 • Bagātīgas vakariņas ar vīnu Romā 30 EUR
 • Sabiedriskais transports Florencē 5EUR
 • Austiņas ekskursijās 9 EUR
 • Pilsētu nodokļi 

Svarīga informācija:

 • Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 
 • Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.
 • Jābūt: Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī. 
 • Jābūt: Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

Papildinformācija par braucienu:

 • Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
 • Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.
 • Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.
 • Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
 • Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst. 20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem (laikapstākļu, sastrēgumu vai ceļu remontu dēļ). Iespējamas grafika izmaiņas nepārvaramas varas izraisīto apstākļu dēļ.
 • Tūrisma uzņēmums neatbild par sniegtajiem pakalpojumiem ārpus Latvijas robežām, par pakalpojumiem objektos, viesnīcās un restorānos, kā arī par tiem pakalpojumiem, kas nav tieši uzņēmuma pakalpojumi- kurus sniedz citi neatkarīgi uzņēmumi.
 • Brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas (ieejas biļetes muzejos u.c.) ir norādītas orientējošas un var mainīties. Mainoties valūtu kursam, arī brauciena cena un papildus pakalpojumu izmaksas var mainīties.
Pamatcena 395 €
Akcijas cena 325 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *