29 700 300
67 700 300

Parīze, Luāras pilis, Disnejlenda. Jaunā gada sagaidīšana.

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

28. dec. - 4. jan.
8 dienas | Francija
Brīvo vietu skaits - 34
Valoda - latviešu/krievu
Fenikss ceļojumi
no 275 €
295 €
Rezervēt
Pasteidzies! -20€
275 €
Viena vieta 295 €
ar papildvietu 395 €
SPO cena no 01/10 līdz 15/11/2019 275 €

Ceļojuma programma

Parīze, Luāras ielejas pilis un Disnejlenda. Jaunā 2020. gada sagaidīšana.

Braunšveiga, Parīze, Ševerni, Šenonso, Fontenblo, Disnejlenda, Antverpene

8 dienas, visas naktis - viesnīcās 

28/12 - 04/01/2020

1. diena
“Rīga – Rietumpolija”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas ar autobusu. Ceļš pa Latviju, Lietuvu, Poliju. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
 
2. diena
Rietumpolija – Braunšveiga – Parīze”
Brokastis. Polija, Vācija. Īsa apstāšanās Braunšveigā (Braunschweig). Pastaiga pa pilsētas vēsturisko centru. Ceļš pa Vāciju, Beļģiju, Franciju. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).
 
3. diena
"Parīze” 
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – Parīzes apskates ekskursija. Parīzē (Paris). Apskates ekskursija ar autobusu: Lielie bulvāri, Lielā Opera, Vandomas laukums, Konkordijas laukums, Tilerī dārzs, Luvra, Orsē muzejs, Rātsnams, Bastīlijas laukums, Panteons, Luksemburgas dārzs, Saint-Germain-des-Prés baznīca, Aleksandra III tilts, Invalīdu nams, Eifeļa tornis, Trokadero laukums, Šaijo pils, Elizejas lauki, Triumfa arka.
Vakarā, par papildus maksu - iepazīšanās ar gleznaino un idillisko Monmartras kvartālu: Moulin Rouge kabarē, Sacré-Cœur bazilika, Monmartras Sv. Pētera baznīca, “Gleznotāju laukums”. Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).

4. diena
“Parīze
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru – Cité salu un apkārtni: Tiesu nams, Conciergerie, Parīzes Dievmātes katedrāle, Jaunais tilts. Kreisais krasts - Latīņu kvartāls. Labais krasts - bijušais Grēva laukums, Hôtel-de-Ville, Rivoli iela, Žorža Pompidū centrs. Brīvais laiks Parīzē. Patstavīgi - Jaunā 2020. gada sadaidīšana Elizejas laukos vai pie Eifeļa torņa.  Nakts – viesnīcā Parīzes apkaimē (Lielajā Parīzē).
 
5. diena
“Parīze – Šenonso – Ševernī – Parīze”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Luāras upes ieleju – “karaļu ieleju”. Romantiskajā Luāras ielejā jūtama īsti franciska gaisotne. Viesošanās Šenonso (Chenonceau) pilī - “dāmu pilī”. Šī ir nepārspēta franču renesanses pērle, būvēta uz tilta pār Šēras upi kādreizējo dzirnavu vietā. Pili ieskauj perfekti veidoti dārzi, ko pieskaita Francijas skaistākajiem dārziem. Ševernī (Cheverny) – XVII gadsimta majestātiskā privātā medību pils. Pils patstāvīgs apmeklējums. Apmeklētāji tur var apskatīt patiešām krāšņu interjeru, kas saglabājies gadsimtiem ilgi, botānisko dārzu, medību suņu mājvietas. Pili ieskauj krāšņs angļu stila parks. Nakts – viesnīcā Lielajā Parīze.
 
 
6. diena
“Parīzes apkaime – Fontenblo – Disnejlenda –  Ziemeļfrancija”
Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – brauciens uz Fontenblo vai Disnejlendu. Fontenblo (Fontainebleau) pils ir pazīstama kā iemīļota franču karaļu medību vieta. Tā ir viena no vissenākajām karaļu rezidencēm (ap 800 gadu veca). Pils Lielo apartamentu patstāvīga apmeklēšana, kā arī pastaiga pa pils dārziem – Angļu dārzu, Lielo parteru, Diānas dārzu, gar Karpu dīķi un Lielo kanālu. Alternatīvi: Disnejlenda (Disneyland) – vienīgais Volta Disneja parks Eiropā. Pēcpusdienā - izbraukšana. Tranzīts: Francija.  Nakts – viesnīcā Ziemeļfrancijā.
 
7. diena
“Ziemeļfrancija – Antverpene – Rietumpolija”
Beļģija. Antverpene (Antwerpen/Anvers) – lielākā Beļģijas Flandrijas pilsēta. Brīvais laiks. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu – pastaiga pa pilsētu: Het Steen cietoksnis, Grote Markt laukums, Antverpenes Dievmātes katedrāle, Meir iela-promenāde, Rubensa nams. Ap pusdienlaiku - izbraukšana. Nakts - viesnīcā Polijā, Lubušas vojevodistē.
 
8. diena
“Rietumpolija – Rīga”
Brokastis. Polija, Lietuva, Latvija. Ierašanās Rīgā - vēlu naktī no 7. uz 8. dienu.
 
Cena:
€ 295 vienai personai, izvietojoties viesnīcās divatā vai trijatā
€ 160 papildus maksa par izvietošanu vienviet. istabās viesnīcās
€ 100 papildus maksa par dubultvietu autobusā (pēc vēlēšanās)
 
Cenā ietilpst:
 brauciens ar autobusu (tv, wc, kondicionieris), naktsmītnes ** kategorijas viesnīcās (istabās ar dušu un wc) pēc programmas, brokastis viesnīcās pēc programmas, ekskursiju programma bez ieejas biļetēm grupas vadītāja pavadībā, izņemot pasākumus, kas minēti ailē “papildizdevumi”.
 
Papildus izdevumi:
Parīzes apskates ekskursija - 35€, iepazīšanas ar Monmartru - 20€, iepazīšanās ar Parīzes vēsturisko centru - 30€, 
brauciens uz Luāras ieleju – 65€ (ieskaitot ieejas biļetes divās pilīs), brauciens uz Fontenblo  - 45€ vai brauciens uz Disnejlendu - 20€, pastaiga pa Antverpeni - 10€
 
Iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā - atlaide 10%.
 
ieejas biļete Disnejlendā 1 parkā -  75€ (69€ bērniem līdz 11 g.v.),
kuģītis pa Sēnu – 15 €,
Parīzes transporta biļete - 1.90 €, 
AAS BAN medicīniskā apdrošināšana – no  0.95 € dienā.
 
Minimālais tūristu skaits grupā - 33. Minimālais dalībnieku skaits izvēles izbraukumos - 20.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums AAS BAN
Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. 
Cenu un programmas izmaiņas iespējamas saskaņā ar LR normatīvajiem aktiem.
Viena vieta 295 €
ar papildvietu 395 €
SPO cena no 01/10 līdz 15/11/2019 275 €
apdrošināšna 8 €
apdrošināšana 65 - 70 g. 16 €
SNGLE 160 €
Ekskursijas pakete /Disnejlenda 160 €
Ekskursijas pakete / Fontenblo 170 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *