29 700 300
67 700 300

POLIJAS VIDUSLAIKU ŠARMS

trip-pic
10. - 14. septembris
5 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Interlux Travel
no 178 € Rezervēt
Pamata+Ekskursiju pakete 178 €

Ceļojuma programma

1. DIENA


Izbraukšana no Rīgas uz Varšavu vēlu naktī/agri no rīta.


  Ekskursija Varšavā.

Apskates ekskursijas laikā apskatīsim Pils laukumu ar kolonnu, kas ir veltīta Sigismundam III Vāsa. Pils laukums atrodas viduslaiku Vecpilsētā, kas ir slavena ar tās lieliskajām celtnēm un šaurajām ieliņām. Laukums ir kļuvis par tradicionālo masu pasākumu un grandiozo koncertu norises vietu. Galveno vietu Varšavas Pils laukumā aizņem Karaļa pils. Pils ir nacionālās kultūras piemineklis, senatnīgās mākslas pastāvīgo un pagaidu izstāžu vieta, kā arī oficiālo tikšanos, koncertu, simpoziju utt. vieta. Tālāk apskatīsim Tirdzniecības laukumu. Tirdzniecības laukumā viss ir iekārtots tūristiem: mākslinieki piedāvā savas gleznas, uzstājas ielas muzikanti, aktieri, kursē veclaiku transports, var ieraudzīt Varšavas „droškas”. Tirdzniecības laukumā atrodas nāriņas skulptūra - Varšavas galvenais simbols. Varšava ir viena no nedaudzām Eiropas galvaspilsētām, kurā joprojām vēl ir saglabājušas pilsētas sienas. Divkāršā rindā pilsētas sienas tika celta 14. gs. pirmajā pusē un līdz 16.gs. vidum. Sienas bija nostiprinātas ar torņiem un fortiem. Visvecākais no nocietinājumiem ir Barbakāns, kuru uzcēla venēciešu amatieris Džanbatista veco pilsētas vārtu vietā „Novomeysky” vārtu aizsardzībai. Līdz mūsdienām ir saglabājusies Barbakāna ziemeļu daļa - kā rātsnama ārsiena, tā ir nostiprināta ar četriem torņiem pusapļa un donžona formā. Barbakāns un daļa no pilsētas sienas tika restaurēti pēc Otrā pasaules kara postījumiem. Apskatīsim Sv. Jana un Sv. Annas katedrāli.

Brīvs laiks.

 Došanās uz Krakovu. Vēlu vakarā ierašanās tranzīta viesnīcā, iekārtošanās, atpūta.
2. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. 


Ekskursija Krakovā.

Gājēju ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīt galvenos pilsētas apskates objektus. Pilsēta vairāku gadsimtu garumā ir bijusi Polijas galvaspilsēta. Krakovu ne velti vien uzskata par vienu no Eiropas arhitektūras pērlēm. Lieliskie senatnes pieminekļi ik gadu vilina ļoti daudzus tūristus. Pilsētas iedzīvotāji ar cieņu un rūpēm izturas pret virkni vēsturisku objektu.

Brīvs laiks Krakovā vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Veličku (papildu maksa 15 €; ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi).

Velička ir neliela pilsēta Krakovas tuvumā. Šeit atrodas viena no lielākajām un senākajām sāls raktuvēm Eiropā. Šahtas dziļums ir 340 m, bet kopējais koridoru garums sastāda 350 km. No visas pasaules uz šejieni atbrauc tūristi, lai apbrīnotu šahtas pazemes skaistumu. Šahtas gaisam piemīt ārstniecisks efekts, zem zemes ir ierīkota sanatorija. Sv. Kinga kapela Veličkā – pazemes kapelu 101 m dziļumā zem zemes virsmas uzskata par skaistāko šāda tipa sakrālo objektu pasaulē. Tās sienas rotā bareljefi, attēlojot Bībeles sižetus. Visslavenākais bareljefs ir “Pēdējās vakariņas” pēc Leonardo da Vinči.

Došanās uz Vroclavu. Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.3. DIENA


Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. 

Ekskursija Vroclavā.

Vroclava ir viena no skaistākajām pilsētām Polijā. To bieži vien dēvē par “Eiropas puķi”, jo tā ir ļoti skaista, interesanta un neparasta. Vroclavā ir virkne apskates vietu, arhitektūras pieminekļu, parku un aleju. Šajā pilsētā ir vairāk nekā 100 tiltu, savā starpā savienojot 12 salas. Pilsētas ielās var redzēt daudzas bronzas statuetes – tie ir Vroclavas rūķi, pilsētas simbols. Tiek uzskatīts, ka tie nes laimi un plaukumu pilsētai.  Ekskursijas laikā Jums būs iespēja ieraudzīt pilsētas laukumu, rātsnamu, Vroclavas universitāti. Jūs apmeklēsiet Tumskas salu ar baznīcas ēku kompleksu, kuru skaitā ir arī pirmā gotikas baznīca Polijā – 13.-16. gs. Sv. Jāņa Kristītāja katoļu katedrāle. Brīvs laiks.

Došanās uz Poznaņu. Ekskursija Poznaņā.

Poznaņa ir viena no senākajām Polijas pilsētām, “Lielās Polijas”, vēsturiskā apgabala, centrs, kas kalpoja par Polijas valsts izglītības kodolu. Šeit virmo senatnes gars. Mēs redzēsim pilsētas sirdi – senu tirgus laukumu, kuru ierīkoja 13. gs. vidū. Apskatīsim pasaku pilij līdzīgu rātsnamu Renesanses stilā ar lieliskām fasādēm. Redzēsim Gorkas pili – vienu no iespaidīgākajām Polijas celtnēm. Aplūkosim Karaļu pusi – senāko poļu karaļu rezidenci, kas tika dibināta vēl 13.gs. Apmeklēsim arī Tumskas salu, vietu, “no kurienes Polija ir sākusies”. Galvenais salas lepnums ir katedrāle.

Brīvs laiks. Došanās uz viesnīcu, iekārtošanās. Nakts viesnīcā.4. DIENA


Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Gdaņsku. 

Ekskursija Gdaņskā.

Gdaņskā ir ļoti daudz apskates objektu. Piemēram, Dluga un Dlugi Targ ielas, kas ietilpst Karaliskā traktā. Tās ir vienas no senākajām ielām Gdaņskā, kur kādreiz dzīvoja bagātie Gdaņskas iedzīvotāji. 80 metru augstumā slejas Galvenās pilsētas rātsnama kupols, kura celtniecība ilga no 1379. gada līdz 1492. gadam. Apskatīt slaveno karaļu portretus var Artusa pagalmā. Artusa pagalma priekšpusē atrodas vēl viens apskates objekts — 1633. gadā celtā Neptūna strūklaka. Pa savdabīgu Gdaņskas simbolu uzskata krānu Moltavas upes krastmalā, kas kalpojis mastu uzstādīšanai un iekraušanai uz kuģiem.. Brīvs laiks.

Izbraukšana uz Rīgu.5. DIENA


Ierašanās Rīgā naktī/no rīta.
CEĻOJUMA CENĀ IEKĻAUTS:


Vieta tūrisma klases autobusā
Grupas vadītāja pakalpojumi brauciena laikā
3 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
Ekskursija Varšavā
Ekskursija Krakovā
Ekskursija Vroclavā
Ekskursija Poznaņā
Ekskursija GdaņskāPAPILDUS EKSKURSIJAS:


Ekskursijas brauciens uz Veličku (ieejas biļetes tiek apmaksātas atsevišķi)15€
PAPILDUS JŪS VARAT IEGĀDĀTIES:Obligāta piemaksa par dzīvošanu viesnīcas vienvietīgajos numuriņos60€APMAKSĀTS UZ VIETAS:


Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās
SVARĪGA INFORMĀCIJA:


Ieejas biļetes apskates un izklaides vietās tiek apmaksātas uz vietas
Grupas vadītājs ir tiesīgs mainīt ekskursiju dienas un laiku kārtību neizmainot pašu tūres programmu
Fiksētas vietas autobusā - 15 eur - pēc pieprasījuma
Brīvs laiks būs paredzēts ja nebūs neparedzēti apstākļi, satiksmes sastrēgumi un citas atkāpes no grafika
Ekskursijas notiek valodā kuru saprot 60% no ceļotāju grupas.
Ceļošanai uz Šengenas un Eiropas Savienības valstīm, visām Latvijas pilsoņu un Latvijas nepilsoņu pasēm jābūt derīgām līdz ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas un Eiropas Savienības, visām pasēm jābūt derīgām vismaz 6 mēnešus pēc ceļojuma beigām
Ceļošanai ārpus Šengenas nav derīgas Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pases ar derīguma termiņu 50 gadu (izdotas līdz 19.11.2007)
Latvijas Nepilsoņi nevar ceļot ārpus Latvijas ar ID karti
Pamata+Ekskursiju pakete 178 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *