29 700 300
67 700 300

Vācu Švarcvalde, Franču Elzasa un Šveice - Dreiländereck (bez piemaksām par izbraukuma ekskursijām) GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

13. - 20. jūlijs
8 dienas | Francija
Pēdējā iespēja!
Palikusi 1 vieta!
Valoda - latviešu
CeļasomaLV
no 610 € Rezervēt
Pilna cena 610 €

Ceļojuma programma

Šis brauciens mūs aizvedīs uz ļoti interesantu vietu Eiropā, vietu, kur satiekas trīs valstu robežas un kuru mēdz dēvēt par Dreiländereck. Te satiekas trīs dažādu tautu kultūras, kur var manīt gan katrai tautai savdabīgo, gan arī unikālo. Ceļojuma laikā mēs redzēsim Franču Elzasu ar savām šarmantajām mazpilsētām un vīna laukiem, Vācu Švarcvaldi ar ķiršu tortēm un pulksteņiem ar dzeguzi, gan arī Šveici ar tās šokolādi un Reinas ūdenskritumu. Ceļojums paredzēts nelielā grupā ar ērtu, ātru un konfortablu mikroautobusu. 

1.diena: 6.00 izbraukšana no Rīgas (stāvvieta pretī Latvijas Zinātņu akadēmijai Turgeņeva ielā). Ceļš caur Lietuvu, Poliju. Nakts viesnīcā pie Legnicas Polijā.

2. diena: Brokastis viesnīcā

Ceļš cauri Vācijai. Heidelberga – pilsēta pie Nekāras upes, zināma kā "mūžzaļais" galamērķis -  kas apbur ar sapņainu romantismu, ko ieskauj Vecais tilts un grandiozā pils. 
Iekārtošanās viesnīcā Vācijas/Francijas pierobežā.

3.diena: Brokastis. Izbrauciens uz Elzasas reģionu Francijā, kas ir slavens ar savām brīnišķīgajām mazpilsētām un vīnkopības tradīcijām. Caur vīnogu laukiem līkumo “Ezasas vīna ceļš”. Eguisheim – viena no skaistākajām Francijas mazpilsētām, Kolmāra – “mazā Venēcija”, jo te gar senām pildrežģu mājām vijas kanāli, kuros slīd laivas. Varenais Kēnigsburgas cietoksnis Vogēzu kalnos – viens no apmeklētākajiem vēstures pieminekļiem Francijā, kādreizējā “laupītāju ligzda”, Obernai – ievērojams reģiona vīna un alus ražošanas centrs. Iespēja iegādāties vai nobaudīt slaveno vīnu Vin du Pistolet.

Viesnīca Vācijas/Francijas pierobežā. 

4.diena: Brokastis. Izbrauciens uz Šveici. Šveices šokolādes rūpnīcas Freyapmeklējums un te ražotās produkcijas iegāde. Reinas ūdenskritums – iespaidīgā ūdenskritume apskate no laivas (30 min). Iespējams pati skaistākā Šveices mazpilsēta Stein am Rhein. Šveices ainavas, fotopauzes un mazpilsētas pa ceļam.

Viesnīca Vācijas/Francijas pierobežā. 

5.diena: Brokastis. Konstance ar ziedu salu Mainavu, kas ik gadu piesaista vairāk kā miljonu apmeklētāju, pavasarī un vasarā pārtopot par sapni, ko veido miljoniem ziedu, apelsīnu kociņi, palmas un mamutkoki. Sala atrodas Bodenas ezerā. Taisnākais ceļš uz turieni mūs atkal vedīs cauri Šveicei. Fotopauzes un mazpilsētas pa ceļam.    

Viesnīca Vācijas/Francijas pierobežā.

6.diena: Brokastis. Brauciens pa Švarcvaldes kalnu ceļu. Titisee ezers, kas ir slavena atpūtas un pastaigu vieta. Furtwangen ar Pulksteņu muzeju.Tribergas ūdenskritumu kaskāde (7 kaskādes, kas krīt no 163 m augstuma). Pastaiga ejot pa kaskāžu taku. Wolfach – brīnum skaista Švarcvaldes mazpilsēta,Švarcvaldes ķiršu torte un ķiršu liķieris

Viesnīca Vācijas/Francijas pierobežā.

7.diena: Brokastis. Strasbūra – vēsturiskā Elzasas galvaspilsēta, Eiropas Padomes, Eiroparlamenta mītnes vieta. Ekskursijas laikā pa pilsētu apskatīsim kvartālu “Mazā Francija”, Strasbūras katedrāli, Kammercela māju un Jumtotos tiltus.  Ceļš cauri Vācijai un Polijai. Naktsmītnes viesnīcā uz Vācijas/Polijas robežas.

8.diena: Brokastis. Brauciens caur Poliju, Lietuvu.

Atgriešanās Rīgā ap 23.00   

Naktsmītņu raksturojums 

 • Viesnīca – divvietīgas/trīsvietīgas istabas ar dušu un WC, brokastis. 

Atlaides un piemaksas 

 • piemaksa, ja vēlaties vienvietīgu numuru viesnīcā – EUR 100 

Ceļojuma cenā ietilpst 

 • transporta pakalpojumi (mikroautobuss) ceļojuma laikā

 • naktsmītnes ar brokastīm

 • grupas vadītāja – gida pakalpojumi

 • veselības apdrošināšana

 Papildizmaksas 

 • Kēnigsburgas cietoksnis –  9,00 EUR (seniori: 7 EUR, skolēni 5 EUR)

 • šokolādes rūpnīca Šveicē – 12 CHF (skolēni 6 CHF);

 • Reinas ūdenskritums (apskate no laivas ar audio gidu RUS vai ENG) – 10 CHF;

 • ziedu sala Mainau  – 19,00 EUR (grupa no 10 cilvēkiem: 14,90 EUR)

 • Vācu pulksteņu muzejs: 6,00 EUR

 • Tribergas ūdenskritumu kaskāde – 4 EUR

 • Pusdienas/vakariņas Vācijā, Šveicē, Francijā ~ 20 EUR

 • PS. Norādītās cenas apskates objektos ir orientējošas un var tikt izmainītas atkarībā no katras valsts tūrisma politikas un sezonas.

 

Pilna cena 610 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *