29 700 300
67 700 300

GARANTĒTS! Mandarīnu laiks Horvātijā ar mazu ielūkošanos Bosnijā-Hercegovinā

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

28. sep. - 5. okt.
8 dienas | Horvātija
Pēdējā iespēja!
Palikušas 4 vietas!
Valoda - latviešu
Edelveiss
no 350 € Rezervēt
Standarta cena 350 €

Ceļojuma programma

Komfortabls brauciens bez nakts pārbraucieniem autobusā! Gleznainā Adrijas jūras piekraste ar senām pilsētām un palmu ieskautām promenādēm, brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru,  mandarīnu vākšana Neretvas ielejā un  noslēpumainās austrumu pasaules pieskāriens senajā Mostarā Bosnijā-Hercegovinā.  

1.diena. No rīta izbraukšana no Rīgas.  Brauciens caur Lietuvu, Poliju. Pusdienu pauze ceļmalas krodziņā.Nakts  viesnīcā Polijas/Čehijas pierobežā.

 2.diena. Brokastis.Diena ceļā caur Čehiju, Austriju un Slovēniju uz saulaināko Horvātijas reģionu – Dalmāciju, kas lepojas ar senām pilsētām, palmu ieskautām piekrastes promenādēm un brīnišķīgo Adrijas jūras piekrasti. Vakarā iekārtošanās apartamentos (3*)  Trogiras Rivjerā,  Okrug Gornji kūrortpilsētā pie Adrijas jūras.

 3.diena. Atpūta pie jūras.

Piedāvājam ekskursiju uz Splitu (ekskursija par papildus samaksu).

Dalmācijas centrs - Splita, kur atrodas Romas imperatora Diokletiāna pils komplekss, kurā līdz mūsdienām saglabājies Jupitera templis, kolonādes, pulksteņtornis un citas senatnes liecības, bet plašo piekrastes promenādi ieskauj simtgadīgas palmas.    Pēcpusdienā atgriešanas Okrug Gornji kūrortpilsētā. 
Romiešu laika Klisas cietoksnis, no kura paveras elpu aizraujošs skats. Nakts apartamentos.

 4.diena.Piedāvājam  doties ekskursijā uz Bosniju-Hercegovinu.    Apmeklēsim vienu no skaistākajām senajām pilsētā Bosnijā-Hercegovinā, kas tiek devēta arī par Hercegovinas ‘’sirdi’’ – Mostaru.    Mostaras kā pilsētas vārds pirmoreiz minēts Ottomana turku impērijas laikā 15. gadsimtā. No tā laika pilsētā saglabājies vecais akmens tilts Stari Most pār Neretvas upi, kas pēc Balkānu kara kļuvis par kristiešu un musulmaņu miera simbolu.      Staigājot pa šaurajām ieliņām, varam izjust īstu austrumu pilsētas atmosfēru. Iesakām nobaudīt turku kafiju un nogaršot austrumu saldumus - halvu, lukumu.

Gleznainajā Neretvas ielejā varēsim ne tikai nobaudīt jauno mandarīnu ražu, bet arī paši piedalīties mandarīnu ražas novākšanā.  Mūs gaida aizraujošs pasākums - vizināšanās ar laivām pa Neretvas upes kanāliem, mandarīnu vākšana un pusdienas ar dzīvo mūziku. Vakarā atgriešanās apartamentos.

 5.diena.  Piedāvājam ekskursiju uz vienu no skaistākajām Adrijas piekrastes pilsētām – Dubrovniku (par papildus samaksu).   Bernards Šovs reiz ir teicis: ‘’Tiem, kas meklē paradīzi zemes virsū, jādodas uz Dubrovniku’’. Pilsētas apskate: Sv.Jāņa cietoksnis, Dominikāņu klosteris,Sv.Vlaha baznīca, Franciskāņu klosteris  u.c. Brīvajā laikā iesakām nesteidzīgi izstaigāt saulē mirdzošās baltā marmora ieliņas un uzkāpt uz pilsētas nocietinājuma mūriem, no kuriem paveras patiesi brīnišķīgs skats...    Romantiskās, šaurās ieliņas ar mazām suvenīru bodītēm, ziedošās bugenvilijas, kas grezno simtgadīgo māju sienas, sarkanie dakstiņu jumti un neskaitāmas kafejnīciņas piešķir pilsētai īpašu, neatvairāmu ''seju''. Dubrovniku ir grūti aprakstīt vārdiem, tā vienkārši ir jāredz!

Vakarā atgriešanās  apartamentos.

6.diena. Atpūta pie jūras.    Piedāvājam doties braucienā ar kuģīti pa Adrijas jūru (par papildus samaksu).  Labos laika apstākļos – pelde Zilajā lagūnā.     
Pikniks horvātu mūzikas pavadībā, kurā nogaršosim grilētas zivis un vietējo horvātu vīnu.

Burvīgā Trogira, kas atrodas uz nelielas salas, ir viena no Dalmācijas piekrastes pērlēm. To dibinājuši senie grieķi, kas šeit ieradās vēl pirms mūsu ēras un izveidoja pirmo cietokšņpilsētu. Trogiras vecpilsētu (UNESCO) ieskauj varens aizsardzības mūris, bet izejot cauri pilsētas vārtiem jūtama īsta viduslaiku pilsētiņas noskaņa.   Piekrastes ūdeņos šūpojas elegantas jahtas, dienvidu vējš spēlējas palmu zaros un  vietējais tirdziņš vilina ar dienvidu augļu saldo smaržu... Vakarā iesakām pakavēties kādā no Trogiras vecpilsētas  krodziņiem, lai sajustu šīs pilsētas īpašo atmosfēru. Nakts apartamentos.

 7.diena. Dosimies mājupceļā. Pa ceļam apmeklēsim vienu no skaistākajiem dabas parkiem Balkānos - Plitvices ezeru nacionālo parku.  Brauciens caur Horvātiju, Slovēniju un Austriju. Nakts 3* viesnīcā Polijā, Češinā.

8.diena. Brokastis. Brauciens caur Poliju un Lietuvu. Pusdienu pauze. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

 

 Ceļojuma cenā iekļauts:

- brauciens ar komfortablu  tūrisma autobusu ( WC, TV, DVD, kondicionieris);

- nakšņošana   3* viesnīcās Polijā,  2- vietīgos numuros ar ērtībām, ar brokastīm; (3-vietīgie numuri tikai gadījumā, ja braucēju skaits ir nepāra vai ģimenēm);

- 5 naktis labiekārtotos apartamentos privātmājās Okrug Gornji kūrortpilsētā Trogiras Rivjērā, bez ēdināšanas

(katrā apartamentā ir divas 2-vietīgas guļamistabas,  pilnībā aprīkots virtuves stūrītis (plīts, trauki, ledusskapis utt.), duša,WC, gaisa kondicionieris), visi apartamenti atrodas ~ 100-200 m no jūras;

- degvielas izmaksas, maksas ceļi, stāvvietas;

- grupas vadītāja-gida pakalpojumi

 Iespējamie papildus izdevumi: 

- ekskursija uz Dubrovniku – 35 EUR (bērniem līdz 12.g.-20 EUR)

- ekskursija uz Bosniju - Hercegovinu - 40 EUR (bērniem - 30 EUR)

- ekskursija uz Splitu un Klis – 25 EUR (bērniem- 30 EUR)

( * izdevīgāk iegādāties visu ekskursijas paketi pirms brauciena- par   90   EUR , bērniem līdz 12 gadiem - 70 EUR)

- Dubrovnikas forti – 200 HRK (bērniem, studentiem - 50 HRK)

- pacēlājs Dubrovnikā - 140 HRK (bērniem 4 līdz 12.g. - 60 HRK)

- senākā aptieka un klosteris Dubrovnikā – 30 HRK

- Klis cietokšņa ieejas biļete – 60 HRK (bērniem - 30 HRK)
-  brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru un pikniks - 30 EUR
- mandarīnu ražas svētki ar pusdienām – 30 EUR

- Plitvices dabas  parks - 100 HRK
- vietējais tūrisma nodoklis - 1,20 EUR/pers par nakti (jāmaksā uz vietas Horvātijā)

  - apdrošināšana ~ no 0.57 EUR/dienā (atkarībā no apdrošināšanas programmas, ceļotājiem virs 65.g.v. – tarifs saskaņā ar apdrošinātāja cenrādi)

* papildizdevumu cenas un valūtas kursi ir aptuveni un var mainīties,

* tūroperatoram ir tiesības mainīt apskates objektu secību

*papildizdevumu cenas ir orientējošas un var mainīties

 

* Horvātijas apartamentos iespējams pasūtīt brokastis par papildus maksu - 7 EUR

*papildvieta autobusā maksā 120 EUR

* piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcās (vienvietīgu apartamenta istabu ) - 85 EUR

* piemaksa par dzīvošanu 2-vietīgā apartamentā Horvātijā - 60 EUR/personai par 5 naktīm

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:

- LR pilsoņa vai nepilsoņa pase,  kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās no ceļojuma.

- Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadu vecumam) ceļojumā līdzi jāņem pase, un, ja pavadošā vecāka pasē nav ieraksta par radniecību ar bērnu, tad arī dzimšanas apliecība. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, nepieciešama arī notariāli apstiprināta pilnvara, izņemot Šengenas zonu.

- No 2010.gada 1.novembra ceļošanai ārpus Šengenas zonas nav derīgas pases, kas tika izdotas ar derīguma termiņu uz 50 gadiem!

 

 

Standarta cena 350 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *