29 700 300
67 700 300

Ziemeļpolija – bijusī Austrumprūsija.

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

4. - 6. oktobris
3 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 109 € Rezervēt
Ceļojuma cena 139 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursijas 109 €

Ceļojuma programma

Ceļojuma laikā uz Ziemeļpoliju būs iespēja viesoties daudzās interesantās Polijas pilsētās, kuras parasti netiek apmeklētas "caurbraucot" Poliju. Gdaņska, Gdiņa, Sopota, Elblonga, Fromborka... Pilis, baznīcas, klosteri, kanāli, poļu kultūra un virtuve.Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursijas!!!

1.
diena

6:00 Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Dienas otrajā pusē Sv. Lipkas (17.gs.) klostera apmeklējums. Šis klosteris tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem baroka arhitektūras pieminekļiem, kas uzrunā ar savu arhitektonisko šarmu, brīnišķīgajām ērģelēm un gleznojumiem. Ceļojuma turpinājums pa Mazūriju – trīs tūkstošu ezeru zemi un Vārmiju.  Fromborka– maza pilsētiņa, kurā Koperniks nodzīvoja savas dzīves pēdējos 20 gadus. 14.gs. pils apmeklējums – Kopernika atdusas vieta. No pils sarga torņa, kurā atrodas Fuko svārsts, paveras lielisks skats uz Vislas līci. Vakarā ierašanās Elblongā. Vakara ekskursija pa pilsētu ar vietējo gidu. Nakts viesnīcā.
2. diena
Brokastis. Gdaņska. Pastaigas ekskursija ar vietējo gidu. Gdaņskas apskates objekti: Neptūna strūklaka, Zelta māja, Rātsnams, Zaļie, Zelta un Maizes vārti, Lielais arsenāls, Jaunavas Marijas baznīca, Mariacska iela, krastmala un Gdaņskas simbols- noliktava “Dzērve”. Gdaņska pārsteidz ar saviem dažādajiem militārajiem, sakrālajiem un ostas arhitektūras pieminekļiem, vairāku gadsimtu kultūras mantojumu un vētraino pilsētas vēsturi. Sopota – populāra kūrortpilsēta. Meža operas zāles apmeklējums, kur notiek  Sopotas dziesmu festivāls. Pastaiga pa slaveno “Varoņu”Monte Kazino ielu un garāko molu Eiropā. Brīvais laiks pilsētā.Gdiņa - pilsēta Polijas ziemeļos pie Baltijas jūras. Lielākā Baltijas jūras piekrastes ostas pilsēta. Brīvais laiks. Nakts viesnīcā.
3. diena
Brokastis. Malborkas pils apmeklējums. Viena no pasaules lielākajām pilīm, kas 1997.gadā iekļuva UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, kā labi saglabāta ķieģeļu gotikas aizsardzības būve.  Ekskursija pa pili gida pavadībā- Vidējā pils, Lielā ēdamzāle, Augšējā pils, augstais tornis, no kura  paveras lielisks skats uz visu pils ansambli. Brīvais laiks.  Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

1 vieta autobusā;
transporta un ceļa izdevumi;
grupas vadītāja pakalpojumi;
2 naktis viesnīcās;
2 brokastis viesnīcā;
Ekskursija Elblongā ar vietējo gidu

Papildus izdevumi:

Med. apdrošināšana:
2.85 EUR līdz 65 g.v.; no 65g.v. līdz 70 g.v.-5.70 EUR; no 71g.-75 g.v.-8.55 EUR (ceļojuma apdrošināšanai jābūt obligāti.)
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a 30.00 Ekskursija Gdaņska, Sopota, Gdiņa ar vietējo gidu 35.00
Ekskursija Sventa Lipka, Fromborka 20.00
Malborka pils 20.00
Kopernika muzejs ~ 15 PLN
Ceļojuma cena 139 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursijas 109 €
Medicīniskā apdrošināšana AS BAN personai līdz 64 g.v. 2.85 €
Medicīniskā apdrošināšana As BAN personai no 65 līdz 70 g.v. 5.70 €
Medicīniskā apdrošināšana As BAN personai no 71 g.v. (anketa virs 75 g.v.) 8.55 €
Malborka pils 20 €
Ekskursija Sventa Lipka, Fromborka 20 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcā, ja ceļojat viens/a 30 €
Ekskursija Gdaņska, Sopota, Gdiņa ar vietējo gidu 35 €
Papildus vieta autobusā 45 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *