29 700 300
67 700 300

Vācijas Ziemassvētku tirdziņi Varšava Berlīne Drēzdene

trip-pic
28. nov. - 1. dec.
4 dienas | Vācija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
VRK Travel
no 159 € Rezervēt
Ceļojuma cena 159 €

Ceļojuma programma

CEĻOJUMA APRAKSTS

Vācijas Ziemassvētku tirdziņi! Varšava-Berlīne-Drezdene

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas 05:00

Tranzīts Latvijas, Lietuvas teritorijā. Ierašanās Varšavā dienas otrajā pusē. Apskates ekskursija pilsētā (pēc vēlēšanās par papildus samaksu).

Vislas upe sadala pilsētu divās daļās. Rietumu sektorā upes kreisajā krastā atrodas pilsētas centrs un „Vecpilsēta”. Praktiski visi apskates objekti un lielākā daļa no tūrisma sektora atrodas šajā upes krastā.

Apskates ekskursijas laikā mēs apskatīsim Pils laukumu ar Sigismunda III Vāza slaveno kolonnu. Pils laukums izvietots viduslaiku Vecpilsētā, kas ir atpazīstams ar savām lieliskajām celtnēm un šaurajām ieliņām. Laukums ir kļuvis par tradicionālu vietu masu pasākumu rīkošanai un grandioziem koncertiem. Galveno vietu Varšavas Pils laukumā ieņem Karaļu pils. Šī pils ir nacionālās kultūras piemineklis, patstāvīgo un pagaidu senlietu darinājumu ekspozīciju vieta, kā arī vieta oficiālajām tikšanām, koncertiem, simpozijiem utml.

Tālāk mēs apmeklēsim tirdzniecības laukumu. Tirdzniecības laukumā viss ir iekārtots priekš tūristiem: mākslinieki piedāvā savas gleznas, uzstājas ielu muzikanti, aktieri, kursē veco laiku transports, var ieraudzīt izbraucienus ar droškām. Tirdzniecības vietā atrodas nāriņas skulptūra – galvenais Varšavas simbols. Varšava ir viena no nedaudzām Eiropas galvaspilsētām, kur joprojām saglabājās pilsētas sienas. Divkāršā rindā pilsētas sienas tika celtas 14. gs. pirmajā pusē līdz 16. gs. vidum. Sienas tika iestiprinātas ar torņiem un fortiem. Viens no vecākajiem nocietinājumiem, kas saglabājās līdz šim brīdim ir Barbakāns. Barbakānu uzcēla venēciešu amatieris Džanbattista veco pilsētas vārtu vietā Novomeysky vārtu aizsardzībai. Kā rātsnama ārsiena saglabājās Barbakāna ziemeļu daļa. Tā ir nostiprināta ar četriem torņiem pusapļa formā un tai piemīt donžona forma. Pēc otrā kara postījumiem Barbakāns un daļa no pilsētas sienas bija restaurēti. Vēlāk mēs apskatīsim Sv. Janas un Sv. Annas katedrāli.

Izbraukšana no Varšavas. Nakts viesnīcā Polijā.

2. DIENA

Brokastis viesnīcā.

Pārbrauciens līdz Vācijas galvaspilsētai – Berlīnei un vai brīvais laiks vai

apskates ekskursija Berlīnē (pēc vēlēšanās).

Ekskursija sāksies jaunajā Centrālajā Stacijā, kur no augstas platformas paveras skats uz Reihstāgu un Valdības kvartālu. Tad došanās lejā, lai apskatītu visu tuvumā: Vācijas vēsture 20 gs., modernās vācu demokrātijas īpatnības, kas un kāpēc dedzināja Reihstāgu.Tālāk caur Brandenburgas vārtiem (sadalītās pilsētas simbolu), pie Holokausta upuru memoriāla, kā arī uz vietu, kur bija Reihkanceleja.

Potsdamas laukumā iepazīšanās ar mūsdienu Berlīni un iespēja uzzināt, kāpēc Berlīne nav kļuvusi par otro Vācijas finanšu galvaspilsētu pēc Frankfurtes.

Brīvajā laikā piedāvājam ienirt pirmssvētku pilsētas atmosfērā, apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu Gendarmenmarkt laukumā. Pamēģiniet vācu nacionālos ēdienus, „pamielojiet” acis ar rokām darinātām rotaļlietām, dažādu valstu un novadu tirgotāji kārumniekiem piedāvās īsto šokolādi un, protams, karstvīnu. Nakts viesnīcā Berlīnes apkaimē.

3. DIENA

Brokastis. Pārbrauciens līdz Drēzdenei. Ekskursija (pēc vēlēšanās, par papildsamaksu) – „Florence” uz Elbas. Iepazīšanās ar vēsturisko pilsētas daļu vietējā gida pavadībā krievu valodā: teātra laukums, Cvingera pils, Rātslaukums, svētā Krusta baznīca. Cvingers – pils ansamblis, vācu baroka košs piemineklis ar taisnu esplanādi, kur ir paviljoni, statujas, simetriski dārzi un galerijas, Kroņa vārti. Tā nosaukums ir radies no vācu vārda „iekarot”, „uzvarēt”: vieta, kur atrodas Cvingers agrāk bija daļa no Drēzdenes cietokšņa. Šeit iekšējā pagalmā notika turnīri, tika rīkoti svētki. Šodien šeit atrodas muzeji. Brīvajā laikā tirdzniecības centru apmeklēšana, Ziemassvētku tirdziņu apmeklēšana, karstvīns ar Bavārijas desiņām. Nakts viesnīcā, Polijas Vācijas pierobežā.

4.DIENA

Brokastis. Diena ceļā uz mājām. Polija, Lietuva. Pusdienu pauze Polijā. Vakarā atgriešanās Rīgā.SVARĪGA INFORMĀCIJA

CENĀ IEKĻAUTS:

- Brauciens tūrisma klases autobusā visa brauciena garumā

- Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena garumā (latv. un kr.val.)

- Dzīvošana: 3 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm (2-vietīga izmitināšana)<>

EKSKURSIJAS:

- Ekskursija Varšavā

- Ekskursija Berlīnē

- Ekskursija pa Drēzdeni

EKSKURSIJAS PAKETE (3 eks)

IZMITINĀŠANA:

- Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numurā

BĒRNIEM:

Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem:

- Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketei un papildus ekskursijām

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

- Papildus sēdvieta autobusā

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk ka 7 dienas pirms ceļojuma sākuma.

- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.

- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.

- Grupas vadītājam ceļojuma laikā ir tiesības mainīt un regulēt izbraukšanas laikus (nemainot programmu), kā arī laikus, kas atvēlēti ekskursijām un brīvajam laikam.

- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojuma cena 159 €
Ekskursija Berlīnē: 15 €
Ekskursija Varšava: 15 €
Ekskursija pa Drēzdeni: 15 €
EKSKURSIJU PAKETE (3 ekskursijas): 35 €
Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā 85 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *