29 700 300
67 700 300

Kalnu paradīze Slovākijā. Spiškas novads – Zemie un Augstie Tatri GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

24. - 28. augusts
5 dienas | Slovākija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no Rezervēt

Ceļojuma programma

Slovākija ir spēcīgu tradīciju un bagātu tautisko rakstu tērpta zeme, dziesmas un dzīvesprieks staro cilvēku sejās, bet kalnu maršrutos vējo apcerīgums; dresēto piekūnu tradīcijas; viduslaiku pilsētu un cietokšņu smarža; alpīnistu un vienkāršu kalnā kāpēju zeme; īpatnējo plostu raftings krāčainajās upēs. Slovākija ir zeme, kuras reljefa virsotnes iesniedzas mākoņos un, uzkāpjot tur, esam tuvāk dieviem…1.diena. 05:15 izbraukšana no Rīgas. Brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Pusdienu pauze Polijā. Nakts viesnīcā Polijas-Slovākijas pierobežā.

2.diena.
Brokastis. Dienas pirmajā pusē dosimies uz vēsturisko Spiškas novadu. Apmeklēsiet vienas no lielākajām Eiropā – Spiškas pilsdrupas , kas atrodas leģendām apvītā kalnā, augstu virs apkārtējās teritorijas un vairākus gadsimtus piederējušas Polijas valdniekiem. Pilsdrupu un muzeja apskate. Pēcpusdienā brauciens ar plostiem pa Dunajecas upi (labos laikapstākļos, pēc velēšanās, par papildsamaksu), kas ir robeža starp Poliju un Slovākiju. Brauciens noris apmēram 2 stundas pa 11 km garu trasi. Brauciena laikā Jūs varēsiet jūsmot par apkārtējās dabas skaistumu, vērojot klintis un klausoties ūdens skaņās. Vakariņas nacionālā krodziņā, kur baudīsiet tradicionālos slovāku ēdienus, klausīsieties tautas mūziku, varēsiet piedalīties Karpatu tautas – goraļu – spēlēs un rotaļās. Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā Slovākijā.

3.diena.
Brokastis. Liptovas reģiona apskate. Demanovas Brīvības ala (pēc velēšanās, par papildsamaksu) – skaistākā un interesantākā ala Slovākijā ar unikāliem Dabas Mātes veidotiem stalaktītiem, stalagmītiem, “sniega zāli”, pazemes ezeriņiem un upi. Pastaiga pa marķētām takām Zemajos Tatros (labos laika apstākļos, iespējams uzkāpt Chopok virsotnē). Pēcpusdienā relaksācija ūdens atrakciju parkā “Aquacity” Popradā - slidkalniņi, tvaika pirts, saunas, masāžas strūklas, termālie baseini. Nakts viesnīcā Slovākijā.

4.diena.
Brokastis. Viesnīcas numuriņu atbrīvošana. Brauciens uz Augstajiem Tatriem. Pastaiga pa kalnu takām Tatranska Lomnica un Stary Smokovec rajonā gar kalnu strautiem, ūdenskritumiem. Labos laika apstākļos iesakām ar pacēlāju uzbraukt Lomnicas smailē (2632 m) un pusdienas ieturēt kalnu krodziņā – hatā ar brīnišķīgu skatu uz kalniem. Augstie Tatri ir “mazākie no lielajiem”, salīdzinot ar pasaules augstāko kalnu rajoniem. Šeit vienas dienas, pat pāris stundu laikā varat izsoļot caur vairākām dabas zonām – no mežiem caur krūmājiem līdz augstkalnu pļavām un kailām klintīm...Kalnu takas Augsto Tatru nacionālajā parkā ir labiekārtotas, piemērotas jebkura vecuma tūristiem! Vakarā izbraukšana uz mājām. Nakts viesnīcā Polijā.

5. diena. Brauciens caur Poliju, Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai. 

Ceļazīmes cenā ietilpst:
• Transporta pakalpojumi ar komfortablu autobusu ( WC; TV; Climat Control);
• Naktsmītnes atbilstoši maršruta aprakstam – tūrisma klases **/*** viesnīcās, divvietīgie vai trīsvietīgie numuri ar labierīcībām, brokastis;
• Grupas vadītāja pakalpojumi.

Papildus izdevumi:
• Ieejas biļetes Spiškas pilsdrupās 6 EUR/bērniem 4 EUR;
• Brauciens uz Zemajiem Tatriem 15 EUR/ bērniem 5 EUR
• Brauciens ar plostiem pa Dunanajecas upi + plostnieku vakariņas 35 EUR/bērniem 30 EUR;
• Demanovas Brīvības ala 9 EUR/bērniem 7 EUR;
• Pacēlāji Augstajos un Zemajos Tatros 22 EUR;
• Popradas ūdens parks AQUACITY no 17 EUR/bērniem 14 EUR;

Ceļazīmes cenā neietilpst:

• Ieejas maksa ceļojumā minētajos apskates objektos.
• Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personiskie tēriņi. Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties.

Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *