29 700 300
67 700 300

Kaļiņingrada. Iepazīsti Dzintara piekrasti! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

18. - 20. oktobris
3 dienas | Krievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 199 € Rezervēt
Ceļojuma cena 199 €

Ceļojuma programma

Bezmaksas vīza! Saskaņā ar programu viss iekļauts!
Kaļiņingrada, ciematpilsēta Jantarnija, Svetlogorska, Zeļenogradska, Kuršu kāpas. Arhitektūra, muzeji, degustācijas, daba!
Ceļotājiem, kuri vīzas kārto paši- ceļojumā līdzi jābūt izdrukātai vīzai. 
Informāciju un foto vīzas noformēšanai pieņemam līdz 11.10.2019.

Rezervācijām, kas tiek veiktas pēc 11.10. plkst.18:00 jāgaida apstiprinājums no viesnīcas.  


1.diena
Izbraukšana no Rīgas 5:00. Lietuvas- Krievijas robežas šķērsošana. Ekskursija “Kaļiņingrada Kēnigsbergā un Kenigsberga Kaļiņingradā”. Ekskursijas laikā iepazīsiet pilsētu, kurai Pregolas upes krastā ir trīs ostas, pilsētu, kurai ir divi nosaukumi Kaļiņingrada un Kēnigsberga- reālā un mītiskā pilsēta, kurā katrai ielai ir divi nosaukumi. Ekskursijas maršruts vedīs caur vecpilsētas rajoniem, kas saglabājušies vēl no 18.-20.gs. un pēc tam gar iekšpilsētas aizsargjolsu, ko veido pilsētas vārti, ravelīni un torņi. Ekskursijas laikā ielūkosimies marcepāna muzejā- veikalā, kur uzzināsim, kā top šī delikatese, aplūkosim interesantus muzeja eksponātus un nobaudīsim šo gardo našķi. Ekskursijas laikā paredzētas pusdienas. Šo pilsētu pazīst arī kā Imanuela Kanta pilsētu- to sajust var viruālajā pastaigā muzejā “Fridlandskije vorota”. Vakarā iekārtošanās viesnīcā Zeļenogradskā. 

2.diena Brokastis. Ekskursija “Dzintara piekraste” 9:00 – 17:00. Apmeklēsim unikālu vietu- pilsētciematu Jantarnija (bijusī Palmnikene), kurā atrodas 90% no pasaules dzintara krājumiem. Uzzināsiet dzintara ieguves vēsturi un paša Palmnikenes ciemata vēsturi kā arī iziesim pie Baltijas jūras platākās pludmales. Apskatīsimies, kā dzintars tiek iegūts un ja atradīsiet kādu gabaliņu šī saules akmens, varēsiet to paturēt sev par piemiņu un papildus saņemt vēl “Dzintara pētnieka” titulu! Uzzināsim dzintara pielietojumu no sendienām līdz mūsdienām. Iespēja piedalīties radošajā darbnīcā “Dzintara lietu meistars” ( par papildus maksu 300 RUB/cilv.) un iemēģināt roku juveliera meistara amatā, bet rotas lieta, ko izveidosiet, glabās “Dzintara piekrastes” siltumu! Pusdienas. Pārbrauciens uz Svetlogorsku. Ekskursija “Pastaiga pa Raušenu”. Pilnībā saglabājusies Austrumprūsijas kūrort pilsēta- Svetlogorska. Šķiet, ka pilsētas ielas vēl atceras komponistu Kārli Oto Ērenfrīdu Nikolai, Nobela prēmijas laureātu Tomassu Mannu un mākslinieci Kēti Kolvicu. Pilsētas apburošās ainavas un pasaku mājiņas, kas izvietotas līkumotajās ieliņās, atstāj iespaidu pat pieredzējušāko ceļotaju sirdīs. Pilsētas viesiem tiek piedāvāts apmeklēt galeriju- darbnīcu “Vtoroje solnce” (Otrā saule), kur sīki un smalki var uzzināt visu par “Saules akmens” apstrādi un palūkoties, ka to dara īsti juveliermeistari. Atgriešanās viesnīcā Zeļenogradskā.  

3.diena Brokastis. Viesnīcas numuru atbrīvošana. Ekskursija “Pastaiga pa Krancu” 9:00 – 17:00. Ceļojums pa vienu no Baltijas jūras piekrastes senākajiem kūrortiem- Zeļenogorsku. Bijusī Kranca ir diezgan labi saglabājsi vācu laiku arhitektūras tēlu, lai gan lielākā daļa ēku tika pārveidotas – novienkāršotas. Pats poplulārākais apskates objekts ir senatnīgias ūdens tornis, kas celts 1905.gadā. Pastaigāsim pa šaurajām līkumotajām ieliņām, kuras ved gar nelielām mājiņām un apmeklēsim Spaso- Preobraženskij katedrāli (19.gs beigas). Pastaidu pabeigsim pilsētas promenādē. Ekskursija “Jūras, kāpu un putnu balsu valstība”. Smilšu kāpa, kuras platums ir 400m līdz 4km, kas stiepjas starp Baltijas jūru un Kuršu līci, stāsts par cilvēka mijiedarbību ar dabu. Ekskursijas laikā apmelkēsim nacionālā parka Muzeju kompleksu (janvāris – aprīlis) vai ornitoloģijas staciju (aprīlis- maijs) un eco maršrutu “Dejojošais mežs”. Skatīsim klejojošās smilšu kāpas un apmežotās kāpas, kuru augstums sasniedz 40m virs jūras limeņa, dzirdēsim dažādu putnu dziesmas un , iespējams, ieraudzīsiet savvaļas zvērus. Apmeklēsim privāto zivju kūpinātavu ar veikalu un baudīsim pusdienas, kur jums pasniegs gardu, nesen ķertu zivi. Ekskursijas beigas. Krievijas - Lietuvas robežas šķērsošana. Dodamies mājup pa Kuršu kāpu Lietuvas pusē, Klaipēda. Atgriešanās Rīgā.

Ceļojuma cenā iekļauts:

1 vieta autobusā;
Transporta un ceļu izdevumi;
Nakšņošana 3* viensīcā 2 naktis;
Ēdināšana: 2 brokastis viesnīcā,
3 pusdienas saskaņā ar programmu;
Visas programmā minētās ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā;
Ekoloģijas nodeva, prāmja biļete Lietuvā;
Grupas vadītāja pakalpojumi;
Ieejas biļetes: muzejs Fridlanskiji vorota”, Dzintara kombināta skata laukums, ornitoloģiskā stacija;

Papildus izdevumi:
Palīdzība e-vīzas noformēšanā 10EUR
Medicīniskā apdrošināšana: līdz 64 g.v. 3.80EUR, no 65 g.v. līdz 70 g.v. 7.60EUR, no 71 g.v. 11.40EUR (apdrošināšanai jābūt vienu dienu ilgāk kā ceļojuma beigu datums)
Piedalīšanās radošajā darbnīcā “Dzintara lietu meistars” 300 RUB, 
Personīgie tērini un citas izmaksas, kas nav minētas sadaļā “Ceļojuma cenā iekļauts”

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.
Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika)

Uzmanību!
1. Ceļojumam uz Kaļiņingradu (Krievijas Republika) nepieciešams nokārtot bez maksas e-vīzu!!! Saņemto vīzu ir jāizdrukā un jāņēm līdzi ceļojumā. 
2. Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), līdzi jāņēm dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai (vēlams tulkotai arī krievu un/vai angļu valodā). Jāievēro 2010. gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības.
3. Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4. Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5. Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6. Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
7. Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar ceļa remonta darbiem, laikapstākļiem vai neparedzētām situācijām ceļā. Tūrisma operators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu ierašanās/ atgriešanās laiku.
8. Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā. 9. Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus.
10. Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, kā arī nepilda individuālus pieprasījumus, ja vien nav norādīts citādāk.
11. Ieejas biļetes objektos, vietējā gida pakalpojumi un citi atpūtas piedāvājumi ir par papildus samaksu, ja nav norādīts savādāk. To cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa vai pakalpojuma sniedzēja veiktu cenu izmaiņu.
12. Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
13. Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.
14. Plānotais autobuss var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
15. Grozījumi ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Divas dienas pirms ceļojuma, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja tālruņa numuru!!!
Ceļojuma cena 199 €
Medicīniskā apdrošināšana ceļojuma laikā līdz 64 g.v. 3.80 €
Medicīniskā apdrošināšana no 65 līdz 70 g.v. 7.60 €
Palīdzība vīzas noformēšanā 10 €
Medicīniskā apdrošināšana no 71 g.v 11.40 €
Papildus vieta autobusā 55 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru, ja ceļojat viens/a 60 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *