29 700 300
67 700 300

Traķi un Viļņa

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

2. novembris
1 diena | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 21 € Rezervēt
Pamatcena 21 €

Ceļojuma programma

Izbraukšana no Rīgas plkst. 7.00. Īsa apstāšanās kafijas pauzei. Traķu pilsētas un pils apskate, iespēja nobaudīt kafiju un kibinai pīrādziņus. Traķi ir pilsēta uz ūdens – tā atrodas starp trim ezeriem. Uzbūvēta 28 km attālumā no Viļņas, tā lepojas ar veselām trim pilīm. Traķu ezerpils ir viens no lielākajiem viduslaiku aizsargcietokšņiem Lietuvā un vienīgā pils uz salas Austrumeiropā, kas saglabājusies līdz pat mūsdienām. Pilsētiņā saglabājusies ap 160 cilvēku liela karaīmu kopiena; viņi saglabājuši savu seno valodu, rakstību un paražas. Ap 1398. gadu lielkņazs Vītauts Krimā savervēja un uz Lietuvu atveda karaīmus – varenus karotājus, kuri kalpojuši militārajā dienestā līdz pat 1582. gadam. Karaīmi palikuši uz patstāvīgu dzīvi Traķos un tagad cītīgi nodarbojas ar dārzkopību. Brīvais laiks. Pārbrauciens uz Viļņu. Ekskursija pa Viļņu. Brīvais laiks. Ceļš uz mājām, vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā ietverts: 
- Brauciens komfortablā autobusā; 
- Gida – grupas vadītāja pakalpojumi

Iespējamie papildu izdevumi: 
- Ekskursija (krievu valodā) Traķu ezerpilī ar vietējo gidu: pieaugušajiem – EUR 8.50, skolēniem,studentiem, pensionāriem –EUR 4.50;
- Apskates ekskursija Viļņā- EUR 6.00
- Personīgie izdevumi (t.sk. apdrošināšanas polise)

Ņemiet vērā, ka apskates objektu secība var mainīties. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 15.01.2019 pieejamās informācijas.

Pamatcena 21 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *