29 700 300
67 700 300

Jaunais gads Baltkrievijā: Ciemos Salatēta Belovežas gāršā (bez vīzas) GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

30. dec. - 1. jan.
3 dienas | Baltkrievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Indi
no 114 €
148 €
Rezervēt
Pasteidzies! -34€
114 €
pamata cena 148 €
Akcijas cena 114 €

Ceļojuma programma

Jauno gadu sagaidīt Baltkrievijā -  lielisks laiks, lai dotos ceļojumā un Jūs varēsiet redzēt valsts galvenās ievērības cienīgās apskates vietas tik neparedzamajā, taču burvīgajā ziemas sezonā, sajutīsiet svētku atmosfēru īsti baltkrieviskā garā, varēsiet pievienoties jautrām svinībām un iepazīt pašas kolorītākās paražas un tradīcijas.

1.diena .  6.00 no Rigas. Apstāšanās pusdienu ieturēšanai : agrotūrisma komplekss “Korobčici(pēc izvēles,papildu maksa 7.0 € )   

 -  tas ir ne tikai izklaides komplekss, bet arī skaists un spilgts baltkrievu arhitektūras stila paraugs. Šeit var sajust tautas sadzīves garu, pieskarties neskartas dabas burvībai. 16 hektāru lielā teritorijā ar gleznainām ainavām, lieliem un maziem dīķiem izvietotas meža ganības ar savvaļas dzīvniekiem. Pa kompleksa teritoriju iespējams pavizināties senatnīgā karietē, kuru velk trīs rikšotāji, vai doties izjādē ar tīrasiņu šķirnes zirgiem.  Brauciens uz Brestu.

Izvietošana  3* viesnīcā Bresta . Brīvais laiks.

2diena. Brokastis. Apskates ekskursija Bresta.Izbraukuma ekskursija uz Belovežas gāršu. Bagātīgas augu valsts un apbrīnojami skaistu ainavu apvienojums. Eiropas garākā egle, masīvie sumbri, pārsteidzoša dzīvnieku pasaules daudzveidība. Iespēja aplūkot voljērus ar Belovežas gāršas iemītniekiem. Dabas muzeja apmeklējums. Baltkrievu Salatēva rezidences apmeklējums, kurā viesi tiek uzņemti visu gadu (pēc izvēles, par papildu samaksu). Pasakaina viensēta ar neskaitāmām celtnēm un pārsteigumiem… Salatēva un Sniegbaltītes savrupmājas, Salatēva dāvanu glabātuve “Skarbņica”, dzirnavas un burvju aka.

Vakarā atgriešanās Brestā.Brīvajā laikā Jūs varēsiet apmeklēt Ziemassvētku tirdziņu  vai  tirdzniecības centru, kur iespējams iegādāties dāvanas un suvenīrus. Vakarā Jūs gaida Jaunā gada svinības mājīgā viesnīcas restorāna (pēc izvēles pasūtīt un apmaksāt birojā, cena 65 eur. 22.00 - 5.00, varēsiet sagaidīt Jauno gadu ar izklaides programmu, kur piedalīsies aktieri, vakara vadītāji būs bagātīga ēdienkarte, Salatētis, mūzika dažādām gaumēm    .Nakts viesnīcā  Bresta.

3diena.Brokastis. Grodņa – Baltkrievijas visvecākā un pati skaistākā pilsēta. Apskates ekskursija “Karaliskā pilsēta – Grodņa”. Tās ir omulīgas gājēju ieliņas, elpu aizraujoša arhitektūra, senlaicīgi dievnami, viduslaiku celtnes, kuru galvenais simbols ir Vecā pils, senatnīgās vecpilsētas kolorīts un vēl daudz, daudz kas cits!

Pastaiga pa gājēju ielu, kurā saglabājusies XVIII-XIX gadsimtu apbūve ar neskaitāmām kafejnīcām, restorāniem un suvenīru veikaliņiem.
Ceļš mājup . Vēlu vakarā ierašanās Rīgā

Brauciena cenā ietilpst :
       brauciens ar komfortablu autobusu;
       Ceļu nodokli
       • nakšņošana  2 naktis viesnīcā Vesta  3* Bresta ,     2 vietīgi numuri ar visam  ērtībām;
       2 brokastis viesnīcās;
      grupas vadītājas pakalpojumi         

    Papildus izdevumi:

 ekskursijas ar vietējiem gidiem krievu valodā : 

-izbraukuma ekskursija uz Belovežas gāršu - 35  €

   -apskates ekskursija  Bresta          -     10  €

  • veselības apdrošināšana (lidz 65 g.)   -   3   
  • Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk . - 30 %   
  • IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.
  • Atlaides nesummējas.
  • Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.

Ieiejas biļetes :

*Belovežas gārša -  Salatēva rezidenci   -     5.0   €

*voljēri – 2.0    €

*dabas muzejs – 2.5   €

Pusdienas    Karobčici -  7.0    

Ieieja  Karobčici  -2.5 

Pusdienas  gāršā – 6 e (pēc vēlēšanas)

Jaunā  gada  vakariņas   65 e ,bērniem – ...  €  

(Precīza programma bus zināma septembrī).

 Valūta Baltkrievijā – baltkr.rublis  1 eur = ~2.29  BYN 

  • vienvietīgs numurs viesnīcās: piemaksa 15 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā vai, ja ceļojumā nepiesakās cits braucējs ar ko varētu dalīt divvietīgu numuriņu;
  • papildus vieta autobusā: 50 EUR;

Iesakām ņemt līdzi ~100 EUR ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; • pilsētas sabiedriskais transports.  *ieejas biļešu cenas var mainīties! 

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma. Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!

      min.cilveku skaits grupā –40  

                                      30.12-01.01 .20

pamata cena 148 €
Akcijas cena 114 €
ekskursijas paka 40.50 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *