29 700 300
67 700 300

TOMĀTU SVĒTKI BRENGUĻOS! Vulfas kundze un haskiji | Valmiera | Šokolāde Trikātā | Rubenes Kāres GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

31. augusts
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 26 € Rezervēt
Pamatcena 26 €

Ceļojuma programma

UZ VIDZEMI!                   
2019. gada 31. augustā, sestdien
aicinām apciemot Valmieras pusi!

Tomātu svētki Brenguļos!
Haskiji | Šokolāde | Medus

Pl. 7:20 pulcējamies, pl. 7:30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā.

Garkalne. Ciemos pie Vulfas kundzes un citiem haskijiem!   
Viesosimies pie Ilzes un Gundegas un viņu 14 Sibīrijas haskijiem, kas aicina ciemos viņus izbužināt un iepazīt tuvāk. Klausīsimies interesantus stāstus par kamanu suņiem un sporta veidiem, kas iekarojuši lielu popularitāti ne tikai ziemas sezonā. Viesošanās un rīta cienasts (tēja ar maizīti) 4 € /pers. 

Valmiera – pilsēta, kas domā un rada!
Gaujas tramvajs ir “Ežu rūpnīcā” būvēts motorizēts peldlīdzeklis izklaides un ekskursiju braucieniem pa Gauju, tramvaja maršruts posmā starp Kazu krācēm un Dzelzs tiltu ļaus ieraudzīt Valmieru no citāda skatu punkta un klausīties interesantus stāstus par pilsētu un notikumiem. Brauciena cena ar vietējā gida pakalpojumu no 4.80 € /pers.

JAUNUMS! Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas tornī izveidota izstāžu zāle, savukārt no torņa skatu laukuma iespējams vērot Valmieras panorāmu. Biļešu cena: 1 €.
Pusdienas.

Pirmo reizi viesosimies Brenguļu Tomātu svētkos. Būs iespējams ne tikai iepazīties ar iepriekš neredzētām Latvijas tomātu šķirnēm, bet arī nogaršot vietējo saimnieču tomātu ēdienus un iegādāties tomātus un dažādus to konservējumus. Pasākuma laikā norisināsies muzikāli priekšnesumi un aktivitātes.

Trikāta – sena apdzīvota vieta Abula krastos leģendām apvītajā Beverīnas novadā.
Trikātas vārds raisa asociācijas ar sieru, kas šajā vietā tika ražots daudzus gadus, bet, kad pienotava darbību pārtrauca, pieredzējusī tehnoloģe Raisa Jablonska aizsāka citu biznesu - atvēra šokolādes konfekšu ražotni R CHOCOLATE: īpašniece laipni sagaida viesus un iepazīstina ar ražošanas stāstu. Šokolādes meistardarbnīcā būs iespēja pašiem pagatavot kādus oriģinālus kārumus. Ekskursija ar šokolādes meistardarbnīcu un degustāciju 7.50 € /pers.

Noslēgumā paviesosimies Rubenes Kārēs. Stāsts par bitēm, bišu dzīvi un viņu pasauli, filma  par bišu dzīvi stropā un medus tapšanu ļaus „izprast” šo neparasto pasauli un medus lielo vērtību cilvēku uzturā. Vērtīgi būs ieskatīties biškopības produktu pirmapstrādes ražotnē, tiks piedāvāta degustācija, kurā varēsiet izgaršot Latvijas medus dažādību – 4.50 € /pers.

Atgriešanās Rīgā ap pl. 21:00

Cena: 26 €

Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa nomas un degvielas izmaksas, pavadošā gida pakalpojums.
Cenā nav iekļauts: citi izdevumi - apmeklējumu maksas un ēdināšanas izdevumi.
 
Skaisti ceļot kopā!
Pamatcena 26 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *