29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv

Norvēģijas fjordi, mēs iepazīstināsim Tevi ar dabas skaistumu

trip-pic
16. - 20. jūlijs
5 dienas | Norvēģija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
VRK Travel
no 209 € Rezervēt
Ceļojuma cena 209 €

Ceļojuma programma

CEĻOJUMA APRAKSTS

Norvēģijas fjordi

Kruīzs uz prāmja - Baltijas jūra, saulriets pašā jūras vidū, ballītes, emocijas un Norvēģijas fjordu majestātiskā burvība. Jauni iespaidi, neaizmirstamas atmiņas un lieliski pavadīts laiks.

1. DIENA

15:30 tikšanās Rīgas ostā.

Iekāpšana uz prāmja Tallink.

17:30 izbraukšana uz Stokholmu.

Brauciens ar kruīza kuģi Isabelle sniegs jums patīkamus iespaidus. Kuģis piedāvā dažāda lieluma un cenu klases kajītes. Paēst var vienā no vairākiem restorāniem ar dažādām ēdienkartēm un cenu līmeni. Veikalos varēsiet iegādāties suvenīrus un dāvanas. Ja vēlaties relaksēties, obligāti apmeklējiet pirti. Bērni varēs pavadīt laiku rotaļu istabā, kur viņus sagaida jūra no baloniem. Katru vakaru plašajā bārā Starlight Palace notiek izklaides programma.

Brīvais laiks.

Vakariņas uz prāma (pēc vēlēšanās par papildus maksu)

Nakts uz prāmja.

2. DIENA

Brokastis uz prāmja (pēc vēlēšanās par papildus maksu) Ap 10:30 Ierašanās Stokholmā. Pārbrauciens uz Oslo. Vakara ekskursija pa pilsētu (pēc vēlēšanās par papildus maksu 15€) (ekskursijas ilgums ap 2 st.) Oslo ir Norvēģijas galvaspilsēta un lielākā tās pilsēta. Pilsēta atrodas 100 km gara Oslo fjorda sākumā. Tas sastāv no 40 salām, uz vairākām salām var nokļūt ar prāmi – salas ir brīnišķīga vieta atpūtai. Vairāk nekā pusi no Oslo platības aizņem meži un parki, padarot to par zaļu pilsētu – šā vārda burtiskajā nozīmē. Oslo unikāli apvieno pilsētas izklaides un atpūtu brīvā dabā. Šajā pilsētā atrodas vairākas vadošās izglītības iestādes, zinātniski pētnieciskie centri, daudzu firmu un kompāniju pārstāvniecības. Tāpat šeit atrodas svarīgāko kultūras iestāžu galvenie biroji, piemēram, Norvēģijas mākslas, arhitektūras un dizaina muzejs, Norvēģijas opera un balets, Nacionālais teātris. Galvenās apskates vietas ir Vigeland skulptūru parks, Akershus cietoksnis un Vikingu kuģu muzejs. Izmitināšana viesnīcā Oslo tuvumā.

3. DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.Pēc vēlēšanās brauciens uz fjordu reģionu (uz visu dienu). Norvēģija. Tieši šeit atrodas lieliski ūdenskritumi, kas nes kristāldzidro ūdeni uz upēm un līčiem, un tieši šeit tūristi var izbaudīt kalnu virsotnes klātas ar ledājiem. Apmeklējot šīs lieliskas vietas, jūs iepazīsiet teikas un leģendas par troļļiem un seniem vikingiem – drošsirdīgiem karavīriem un jūrniekiem, kas senos laikos iekaroja visu Eiropu.Ledus un ziemeļblāzmas zeme. Šeit dzimst tikai vikingi un valkīras, kas nebaidās no aukstuma, bieziem mežiem, bargas ziemeļu dabas. Bet galvenais šīs valsts apskates objekts, protams, ir Norvēģijas fjordi! Katru gadu šeit ierodas tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijas fjordi ir iekļauti UNESKO dabas mantojumu sarakstā.Viens no Norvēģijas fjordiem ir Nerej-fjords. Nerej-fjords atrodas Norvēģijas rietumu daļā, pašā fjordu reģiona centrā (pēc vēlēšanās par papildus maksu) Visu Norvēģijas dabas skaistumu un varenumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Tiks piedāvāta iespēja doties kruīzā — no gleznainās pilsētas Floms, kas atrodas pie Aurland fjorda, līdz ciematiņam Gudvangen, kas atrodas pie Nerej-fjorda. Jums būs iespēja izbaudīt klasiskās Norvēģijas ainavas, augstas klintis ar sniega virsotnēm un dzidro ūdens virsmu Nakts pārbrauciens uz Stokholmu.

4. DIENA

Ierašanās Stokholmā. Pēc vēlēšanās ekskursija pa pilsētu. (pēc vēlēšanās par papildus maksu)(ekskursijas ilgums ap 2 st.) Iepazīšanās ar Stokholmu sāksies Vecpilsētā, pēc tam jūs sagaida pastaiga pa pilsētas senām ieliņām, apskates vietām, karaļa pili (viena no lielākajām karaļa rezidencēm Eiropā, kas pašlaik darbojas), bet brīvajā laikā jums būs iespēja apmeklēt suvenīru veikalus, izbaudīt unikālos zviedru ēdienus kafejnīcās un restorānos, kā arī apskatīt goda sardzes maiņu pie pils.Tāpat jums būs iespēja doties uz kuģa muzeju (Vasa kuģis bija viens no lielākajiem un dārgākajiem 16.gadsimta kuģiem, kurš noslīka sava pirmā ceļojuma sākumā un zem ūdens pavadījis apmēram 300 gadus). Brīvais laiks. Vakarā iekāpšana uz prāmja Tallink plkst. 16:00. Izbraukšana uz Rīgu.

5. DIENA

~ 11:00 ierašanās Rīgā.SVARĪGA INFORMĀCIJA

CENĀ IEKĻAUTS:

- Brauciens ērtā tūrisma klases autobusā
- Vieta C klases četrvietīgajā kajītē uz prāmja Rīga - Stokholma, Stokholma - Rīga
- Izmitināšana Thon Hotel Gardermoen 3* viesnīcā , divvietīga Izmitināšana ar brokastīm
- Brauciens uz fjordu reģionu
- Grupas vadītāja pakalpojumi (krievu un latviešu valodās)
- Austiņas ērtākai ekskursiju klausīšanai(pērkot ekskursijas jeb ekskursiju paketi)<>

EKSKURSIJU PAKETE (3 ekskursijas, austiņas iekļ.)

- Ekskursija Oslo
- Ekskursijas Stokholmā
- Ekskursijas brauciens ar kruīzi uz fjordiem "Flams-Gudvagens"

EKSKURSIJAS (austiņas iekļ.):

- Ekskursija Oslo
- Ekskursijas Stokholmā
- Ekskursijas brauciens ar kruīzi uz fjordiem ''Flams-Gudvagens'

IZMITINĀŠANA:

Prāmis TALLINK Romantika vai TALLINK Isabelle

Pieejamie kajīšu veidi:

A KLASES KAJĪTE

Kajīte ar logu 1-4 personām (9m²).

Divvietīgā kajītē - 2 gultas. Četrvietīgā kajītē - 2 divstāvu gultas.

Ir drēbju skapis, tualete, duša, dvieļi un gultas veļa.

B KLASES KAJĪTE

Kajīte bez loga 1-4 personām (7-8.4m²).

Divvietīgā kajītē - 2 gultas. Četrvietīgā kajītē - 2 divstāvu gultas.

Ir drēbju skapis, tualete, duša, dvieļi un gultas veļa.

C KLASES KAJĪTE

Kajīte bez loga 1-4 personām (8.4m²).

Kajītēs ir divas divstāvu gultas.

Ir drēbju skapis, tualete, duša, dvieļi un gultas veļa.

Ēdināšanas cena | TALLINK pramī

Jūs varat iepriekš iegādāties maltītes ceļojumam ar prāmi.

Nepieciešams pasūtīt un apmaksāt maltītes 5 dienas pirms izlidošanas

Brokastis "zviedru galds":

Pieaugušajiem - €13

Bērni vecumā no 2 līdz 12 gadiem - €6

Bērni vecumā līdz 2 gadiem - bezmaksas

Brokastis tiek servētas zviedru galda restorānā. Papildus ēdieniem cenā iekļauti dzērieni: kafija, tēja, piens, ūdens un sula.

Īpašās brokastis:

Pieaugušajiem - €19

Bērni vecumā no 2 līdz 12 gadiem - €9

Bērni vecumā līdz 2 gadiem - bezmaksas

Īpašās brokastis tiek servētas à la carte restorānā, kur ēdienu izvēle ir plaša un daudzveidīga. Tēja un kafija tiek pasniegta pie galdiņiem un cenā iekļauta arī glāze dzirkstošā vīna.

Vakariņas "zviedru galds":

Pieaugušajiem - €36

Bērni vecumā no 2 līdz 12 gadiem - €12

Bērni vecumā līdz 2 gadiem - bezmaksas

Vakariņas tiek servētas zviedru galda restorānā. Papildus ēdieniem cenā iekļauti dzērieni: kafija, tēja, piens, ūdens, sula, atspirdzinošie dzērieni, alus un vīns.

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

- Papildus vieta autobusā

PAPILDUS IZMAKSAS:

- Ieejas biļetes muzejos un apskates objektos
- Sabiedriskā transporta izdevumi, pusdienas, vakariņas, personīgie izdevumi
- Medicīniskā apdrošināšana
- Edināšana pramī

BĒRNIEM:

- Ja Jūs ceļojat ar bērnu vecumā no 0 līdz 12 gadiem:

Bērns saņem 50% atlaidi ekskursiju paketēm un papildus ekskursijām

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

- Personas datu mainīšana apstiprinātā rezervācijā ir iespējama ne vēlāk kā 7 dienas pirms ceļojuma sākuma
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperātoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu
- Viesnīcas var pieprasīt depozītu, kas tiek atgriezts pēc izmitināšanas termiņa beigām. Klients ir atbildīgs par visiem nodarītiem zaudējumiem viņa dēļ viesnīcā, autobusā, muzejos un citos objektos tūres laikā
- Grupas vadītāja vai vadītājs dod visu informāciju par tūres programmu krievu un latviešu valodā
- Grupas vadītājs patur tiesības mainīt programmas secību, kā arī mainīt plānoto ekskursiju un brīvo laiku, neietekmējot pakalpojuma apjomu.
- Klients patstāvīgi maksā tūristu nodokli izmitināšanas viesnīcās, ja tas nav norādīts ekskursijas programmas sadaļā “Cenā iekļauts”
- Ekskursijas, kas norādītas tūres programmā, notiek krievu valodā, ja vien nav norādīts citādi
- Tūroperators patur tiesības mainīt programmas secību vai objektu maiņu uz līdzvērtīgu, neietekmējot pakalpojuma apjomu
- Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki un apskates objektu secība ir orientējoši un var mainīties
- Dodoties ceļojumā Jūms jāņem līdzi derīgo pasi un/vai ID-karte, kā arī iepriekš sazinieties ar konkrētas valsts vēstniecību, lai uzzinātu nepieciešamo pases derīguma termiņu, lai iebrauktu valstī.
- Latvijas pilsoņa pase, kas izsniegta no 1992. gada 1. jūlija līdz 2002. gada 30. jūnijam, nav derīga ceļošanai uz ārzemēm
- Latvijas pilsoņa un nepilsoņa pase, kas izsniegta uz 50 gadiem, nav derīga ceļojumiem uz valstīm ārpus Šengenas zonas
- Klients ir pilnībā atbildīgs par nepilngadīgu bērnu, ar kuru viņš dodas ceļojumā. Tajā skaitā visu nepieciešamo dokumentu esamību un noteikumu ievērošanu par LR robežas un citu valstu robežu šķērsošanu tūres laikā. Bērnu ceļošanas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 721 "Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu" no 03.08.2010 https://likumi.lv/ta/id/214902-kartiba...sts-robezu
- Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros
- Lūdzu, pārbaudiet izbraukšanas informāciju 1-2 dienas pirms ceļojuma sākuma, sadaļā "Izbraukšana" un ceļojuma dokumentos, kas saņemti no tūroperatora

Ceļojuma cena 209 €
Īpašās brokastis, Rīga - Stokholma 13 €
Brokastis zviedru galds, Rīga - Stokholma 13 €
Brokastis zviedru galds, Stokholma - Rīga 13 €
Ekskursija Oslo: 18 €
Ekskursija Ekskursijas Stokholmā: 18 €
Īpašās brokastis, Stokholma - Rīga 19 €
Vakariņas zviedru galds, Stokholma - Rīga 36 €
Vakariņas zviedru galds, Rīga - Stokholma 36 €
Piemaksa par izmitināšanu vienvietīgajā numurā 40 €
Ekskursijas brauciens ar kruīzi uz fjordiem, Flams-Gudvagens: 70 €
Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā 80 €
EKSKURSIJU PAKETE, 3 ekskursijas: 95 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *