29 700 300
67 700 300

ATPŪTA MAZURA EZEROS MIKOLAIKOS, 4. LIELĀKAIS IZKLAIŽU CENTRS UN SPA

trip-pic
21. - 22. septembris
2 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
VRK Travel
no 119 € Rezervēt
Ceļojuma cena 119 €

Ceļojuma programma

CEĻOJUMA APRAKSTS

SPA ATPŪTA 4* VIESNĪCĀ MIKOLAIKI

Piedāvājam pavadīt dažas jaukas, iespaidiem bagātas un bezrūpīgas dienas, lieliskā četrzvaigžņu viesnīcā Hotel Golebiewski ar akvaparku “Tropikana”. Viesnīca atrodas Polijā, Mikolaiku pilsētiņā, netālu no Lietuvas – Polijas robežas (150 km), gleznaino Mazūrijas ezeru krastā. Kalnainais reljefs un ūdeņu tuvums padara šo vietu īpaši piemērotu nesteidzīgām vakara pastaigām, izjādēm ar zirgiem, jahtu izbraucieniem un pat nelieliem lidojumiem ar helikopteru! Tāpat šeit atrodas arī rodeļu trases vasaras atpūtai un slēpošanas trases ziemas priekiem.

Jūsu rīcībā ir komfortabli 2 vai 3-vietīgi viesnīcas numuri (telefons + satelītu TV + fēns matu žāvēšanai, ledusskapis) un akvaparks, kura baseinos, džakuzi vannās, saunās un jautrajos ūdens nobraucienos varat relaksēties un izklaidēties no septiņiem rītā līdz pat desmitiem vakarā (ieeja akvaparkā ir iekļauta brauciena cenā, dvieļi – turpat uz vietas, dažāda tilpuma un dziļuma baseini, kalniņi-caurules, baseins ar viļņiem, džakuzi, sausā un tvaiku sauna, ledus pirts, hidromasāža).

Garšīgās un bagātīgās ēdienreizes viesnīcas restorānā atbilstoši 4* viesnīcas standartiem - zviedru galds vakariņās un brokastīs - liks jums pavisam aizmirsties un pilnībā ļauties komfortam un atpūtai! Viesnīcā ir solārijs, masāža, ķegeļbāns, biljards, boulings, omulīgs restorāns, bārs, nakts diskoklubs.Ja esat kaislīgs slidotājs, varat ņemt līdzi savu slidu pāri un bezmaksas izmantot slēgto slidotavu. Ja nu patīk slidot, bet inventārs aizmirsies mājās – nekādu problēmu! Par nieka 10 PLN varat iznomāt to uz vietas!

Ja viesnīcas prieki apgūti, vienmēr ir iespēja aiziet uz pilsētiņu pastaigāties, iepirkties vai pasēdēt kādā krodziņā. Atgriežoties viesnīcā, varat dejot līdz rītam vietējā nakstskluba diskotēkā – tās apmeklējums, tāpat kā lieliskās maltītes, ir iekļauts brauciena cenā.

1.DIENA

06:00 no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija.

Pa ceļam Sv. Lipkas klostrerī apmeklējums (pēc vēlēšanos par papildmaksu). SV. Lipka klosteris – Jezuītu klosteris, kas tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem baroka arhitektūras pieminekļiem Polijā. Pēc leģendas, šajā vietā ap 1300.gadu uz liepas, kas auga tajā vietā, kur tagad atrodas baznīca, parādījās Dieva Mātes figūras ar bērnu uz rokām. Bet galvenais, ka šajā kompleksā Jūs pārsteigs - Bazilikas iekšienē atrodas ļoti daudz vērtīgu mākslas darbu. Kā galveno mākslas darbu jāmin bazilikas ērģeles, kuras uztaisīja 1721.gadā Jan Josue Mosengel no Królewca. Bazilikā regulāri tiek organizēti ērģeļmūzikas koncerti, kuru Jums būs iespēja noklausīties!

Pēc tam iebrauksim Rešelas pilī. Rešelas pils - Pirmās ziņas par pirmo aizsargceltni, kas te tika uzbūvēta no koka, nāk no 1241.gada. Aizsargceltni pie Sajnas upes uzbūvēja krustneši, kas iekaroja šo vietu, kur agrāk atradās seno prūšu apmetne. Līdz mūsu dienām pilsētā ir saglabājusies Varmijas bīskapu pils (XIV-XVI gs.). 1350. gadā bīskaps Jans I no Misinas sāka šeit tagadējās pils būvniecību. 1976-85 gados pils tika izremontēta un pielāgota mākslas galerijai. No pils cilindriskā torņa paveras skaists skats uz pilsētu un tuvāko apkārtni.

Pēc pastaigam ierašanās Mikolaikos, izvietošanās viesnīcā. Atpūta un brīvais laiks – ūdens atrakciju parks, pilsētiņas apskate, izklaides pēc jūsu vēlēšanās. Vakariņas – zviedru galds. Vakarā ir iespējams apmeklēt diskotēku naktsklubā, slidotavu vai boulingu . Nakts viesnīcā.

2.DIENA

No 7:00 līdz 11:00 - brokastis, zviedru galds. Ūdens atrakciju parks - no 7:00 līdz 12:00. Ap 12:00 - viesnīcas numuriņu atbrīvošana.

Pēc izrakstīšanās no viesnīcas iebrauksim turpat netālu izveidotajā piedzīvojumu un pārsteigumu pilnajā parkā Galindija. Šeit jūs sagaidīs nervu kutinoša sagaidīšana, īsto mežoņu uzbrukums un atraktīva ekskursija, kuras laikā uzzināsiet, kā dzīvoja senā baltu tauta Galindi.(ekskursija par papildmaksu)

Izbraukšana uz Rīgu. Vakarā atgriešanās Rīgā.

https://goo.gl/maps/C9gfzoDnGdo

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/JuvvsICCZGHuFk5XgWEWSqULY7y7orIV_Wgkr0-naJjkdtn18biUp8Z_VKXiubN8lXzG5cYnF93imvp4Y_gHkxmE3LnqCBYjEGIL8rNIETzv8oGNmza1E4QwyagY0FucwoJYiTx8[/IMG]SVARĪGA INFORMĀCIJA

CENĀ IEKĻAUTS:

- Brauciens ērtā tūrisma klases autobusā;
- Nakts viesnīcā Gołębiewski 4 * ar brokastim un vakariņam (divvietīga izmitināšana)
- Ieejas biļetes uz akvaparku un nakts klubu;
- Grupas vadītāja pakalpojumi;
- Ceļā transporta nodokļi)<>

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

- Papildus vietu autobusā
- Ekskursija Galindijā
- Ieeja Rešelas pilī - 3 eiro
- Ērģeļmūzikas koncerts klosterī - 10 PLN
- Izjāde ar zirgu - 30 PLN/ 30 min.
- Biljards - 25 PLN/30min.
- Boulings - 50 PLN/celiņš/1 st.
- Slidu noma 10 PLN

*Papildus pakalpojumi tiek apmasāti uz vietas, ceļojuma laikā.

INFORMĀCIJA:

- Tūristu datu maiņu, kuri ir reģistrēti ceļojumam, ir iespējams veikt ne vēlāk kā 7 darba dienas pirms ceļojuma sākuma.
- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Grupas vadītājs - latviešu un krievu valodā.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ceļojuma cena 119 €
Ekskursija Galindijā: 7 €
Piemaksa par papildus sēdvietu autobusā 45 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *