29 700 300
67 700 300

Kaļiņingrada, Svetlogorska, Zeļenogradska GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

20. - 22. septembris
3 dienas | Krievija
Pēdējā iespēja!
Palikušas 2 vietas!
Valoda - latviešu/krievu
Indi
no 115 € Rezervēt
Pamata cena 150 €
Akcijas cena 115 €

Ceļojuma programma

Jūras gaiss, vācu forti, dzintars, svaigi brūvēts alus un senlaicīga arhitektūra gaida jūs! Jūs varēsiet pastaigāties pa bruģētajām, šaurajām, senatnīgajām Kaļiņingradas ieliņām, apbrīnot vācu “kirhes” un iziet cauri kastaņu alejai pie upes. 

Šajā ekskursijā jūs apmeklēsiet Kaļiņingradas apgabala pērli – Kuršu kāpu, iepazīsieties ar piekrastes pilsētām – Svetlogorsku, Zeļenogradsku un Jantarniju.

1. diena. 6:00 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Kaļiņingradā un iekārtošanās viesnīcā. Pusdienu pauze viesnīcā (pēc izvēles – 5 EUR). Piedāvājam interesantu apskates ekskursiju pa Kaļiņingradu. Jūs iepazīsiet pilsētas unikālo veidolu, kurā savijušies dažādi laikmeti – no viduslaikiem līdz mūsdienām: katedrāle (tikai no ārpuses), etnogrāfiskā kompleksa “Ribnaja derevņa” panorāma, vācu grezno villu rajons – Amalienau, Marcipāna muzejs ar degustaciju. Gidi parādīs jums galvenos apskates objektus un arī tādas pilsētas pērles, kuras jūs diez vai atradīsiet patstāvīgi! Nakts viesnīcā Kaļiņingradā.
                                                                     
2. diena. Brokastis. Izbraukšana uz Svetlogorsku un Jantarnij. Šīs pilsētas atrodas Baltijas jūras krastā. Iepazīšanās ar ciemu Jantarnija, kuru pirms kara dēvēja par Palmnikeni. Šeit atrodas pasaulē lielākā dzintara atradne. Ekskursijas laikā jums būs iespēja tuvāk iepazīties ar dzintara rūpniecību, kā arī iegādāties suvenīrus.  Dzintara rotu izgatavošanas pie privata meistara-  lieliska iespēja paskatities, ka tas notiek.  Ekskursijas gaitā Jus redziesiet : Bekera parku, kādreizējā protestantu baznīcu-pašlaik ir pareizticīgo baznīcu , Annas  raktuve     . Pusdienas pause.  Vēlāk mēs iepazīsimies ar  Svetlogorskas-Raušenas apskates objektiem. Jūs apburs senatnīgā arhitektūra un jūs redzēsiet arī “KVN  vai Jautro un atjautīgo kluba” māju. Jus varēsiet nokāpt līdz jūrai, kur atpūtnieku ērtībai ierīkota promenāde. Iepirkšanās, dzintara veikali.        Atgriešanās Kaļiņingradā.          Brīvais laiks.   Pilsētas centrā ir daudz veikalu, izklaides un tirdzniecības centru, suvenīru veikaliņu un restorānu, kas piedāvā visdažādāko virtuvju ēdienus.  Vai  doties pavadīt laiku kādā krodziņā: «Пивовар», «Хмель»  TC Клевер,«Брикас» в TC Европа.   Nakts viesnīcā Kaļiņingradā.

diena. Brokastis. Izrakstīšanās no viesnīcas un došanās mājup. Pa ceļam apmeklēsim Zeļenogradsku un Kuršu kāpu. Pastaiga pa Zeļenogradsku, iespēja apmeklēt tirdzniecības centru, unikālo Kaķu muzeju Murarium , ieturēt maltīti kādā no neskaitāmajām kafejnīcām un iegādāties suvenīrus.
 Iepazīšanās ar Kuršu kāpu, kuru ilgā laika periodā veidojusi jūra un vējš. Tā ir unikāla un gleznaina vieta, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma objektu sarakstā. Gids jūs pavadīs uz Efa kāpas skatu laukumu, no kurienes paveras fantastisks skats uz piekrastes priedēm, līci un smilšu tuksnesi. Jums pastāstīs par Dejojošā meža mīklu un to, kādēļ kokiem ir tik dīvainas formas.
Jums būs iespēja iegādāties kūpinātas zivis, kuras vēl iepriekšējā dienā peldējušas līcī, un ieturēt maltīti zivju restorānā. Pusdienas krodziņā  Ribačijas ciemā.  Zivju ēdienu pusdienas par papildu samaksu - no 550 rub. par personu (pēc vēlēšanas).

Mājupceļš un vakarā ierašanās Rīgā.

Brauciena cenā ietilpst:  

 • brauciens ar komfortablu autobusu;
 • Ceļu nodokli
 •  nakšņošana  2 naktis  3*viesnīcā   Маяк   Kaļiņingrada  2 vietīgi  numuri ar visam  ērtībām;
 • 2 brokastis viesnīcās;
 • grupas vadītājas pakalpojumi                                                                                 Papildus izdevumi:
 • Latvijas Republikas pilsoņiem tiek noformēta elektroniskā vīzа uz Kaļiņingradu https://evisa.kdmid.ru/ -patstavīgi * vai INDI palīdzība elektroniskās vīzаs noformēšanā -  5 eiro/cilv.    ( + 1 foto)
 • veselības apdrošināšana (lidz 65 g.)   -   3  

  apskates ekskursijas ar vietējiem  gidiem           ( krievu valodā )

- Kaļiningrada                                                        10 e                                     

 - izbraukuma eksk . Jantarnij-Svetlogorska     35 e

 - ekskursija Kuršu kapa                                      10 e

 • Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk . - 30 %   
 • IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi** jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.
 • Atlaides nesummējas.

 **Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.

Ieiejas biļetes  :
Marcipana muzejs ar   degustāciju                                        350 rub/  5 e
Dzintara rotu izgatavošanas pie privata meistara     50-150 rub/ 1-3 e 
Kaķu muzejs Murarium                                 280 rub/  4  e
pusdiena Kaļiņingrada viesnīca pēc vēlēšanas         5 e
pusdiena Jantarnij   pēc vēlēšanas                            4 e
pusdiena Kuršu kapa pēc vēlēšanas                         8e 
Prāmju biļetes ar ekolog.nodokļi                                5 e 
Valūta  –krievijas rublis  1 eur = ~70.3  RUB 

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

 • papildus vieta autobusā: 50 EUR;

Iesakām ņemt līdzi ~100 EUR ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; • pilsētas sabiedriskais transports.  

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.

Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!  

 *Noformējot patstāvīgi e-vīzu uz Kaļiņingradu, katrs tūrists pats ir atbildīgs par tās pareizu noformēšanu. Gadījumā, ja vīza nav noformēta pareizi, klients pats atbild par radušies finansiālajiem zaudējumiem. 

Klients pats ir atbildīgs par to, lai e-vīza būtu izdrukāta (papīra formā)  un pieejama visu ceļojuma laiku.                   

Pamata cena 150 €
Akcijas cena 115 €
Ekskursijas paka 49.50 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *