29 700 300
67 700 300

Degakmens raktuvju pazemes pasaule, iespaidīgā Narva, īpaši skatu torņi un milzīgā Peipusa ezera ainavas kopā ar Andri Grīnbergu. GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

14. - 15. septembris
2 dienas | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no Rezervēt

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

Pirmā dienā - 14.09.2019:

 

Izbraukšana no Rīgas, Zinātņu akadēmijas plkst. 7:15.

 

Brokastu pauze Valmierā.

 

Peipusa ezera ainavas un latviešu tūristiem maz zināmā Rannapungerjas upes ieteka Peipusā. Ir ko redzēt un novērtēt! Skaista un liela Igaunijas upe ieplūst milzīgajā ezerā. Šī jaukā vieta pirmo reizi piedāvājumā!

  

Degakmens raktuvju pazemes pasaule – iejutīsimies šahtu strādnieku ikdienas vidē un izzināsim derīgo izrakteņu ieguves noslēpumus dziļi zem zemes. Tas būs patiešām pārsteidzošs piedzīvojums! Latvijā nav nekā līdzīga. Pirmo reizi „Jaunu Rakursu” piedāvājumā!

(Apmeklējuma maksa: 17 EUR, bērniem un skolēniem – 10 EUR).

 

Agras vakariņas Jehvi pilsētiņā.

  

Langevojas ūdenskritums – Ziemeļigaunija ir slavena ar saviem ūdenskritumiem. Vienmēr vērts kādu no tiem apmeklēt. Un šoreiz šis ievērojamais Ziemeļaustrumu Igaunijas ūdenskritums, kas reti ir tūrisma piedāvājumos. Tā augstums nav mazs – 5,5 metri.

 

Vakara pastaiga Narvā! Tās laikā redzēsiet to, ko neredz parastie tūristi, jo viņi jau ir prom! Iesim apskatīt Narvas vēsturiskās vietas un Eiropas robežu vakara gaismās! Novērtēsim kā izgaismota ir Narvas pils un pretējā robežas pusē esošā Ivangorodas pils. Iesim pastaigā gluži vai pa pašu robežu (vīzu un terminēto caurlaidi nevajadzēs)!

 

Nakšņošana viesnīcā Narvā.

 

Otrā dienā - 15.09.2019:

 

Brokastis viesnīcā.

 

Narvas cietoksnis – viens no ievērojamākajiem Baltijas valstīs, lielākais Igaunijā, stāvā krasta kraujā pie Narvas upes, kas ir Eiropas Savienības ārējā robeža. Tas celts laika posmā no 13. līdz 17.gadsimtam. No Narvas cietokšņa mūriem un galvenā pils torņa skatāmi iespaidīgi skati uz Narvas upi un Ivangorodas cietoksnis otrpus Eiropas Savienības robežai. Pils komplekss tikko atvērts pēc rekonstrukcijas!

(Ieejas maksa: 8 EUR, skolēniem, studentiem un senioriem – 4 EUR).

 

Aleksandra baznīca kā skatu tornis – īpatnējs arhitektūras piemineklis, kas pārsteigs pat tos ceļotājus, kas baznīcas neapmeklē. Skats no torņa – patiešām labs un netradicionāls rakurss uz Narvas upi un pilīm abos krastos.

(Ieejas maksa: 3 EUR).

 

Pusdienas Jehvi pilsētiņā.

 

Īsaku skatu tornis – augsts un ar plašiem skatiem uz Ziemeļigaunijas mežiem, kas pilni ar lāčiem un citiem zvēriem. Dabas baudījums 360 grādu rakursos!

 

Rannas svētozols – viens no svētākajiem kokiem Igaunijas austrumos netālu no Peipusa ezera. Ļoti īpatnējs dabas objekts.

 

Peipusa sīpolu noslēpumi. Tikšanās ar vietējo iedzīvotāju – vecticībnieku pēc reliģiskās piederības, kura ikdiena ir – slaveno Peipusa krastu sīpolu audzēšana. Ar ko tie tik īpaši un kā tie aug?! Pamielosimies arī ar sīpolu pīrāgiem, kas cepti pēc vietējās receptes! Vietējo produkciju būs iespējams arī iegādāties.

(Apmeklējuma maksa un pīrāgi ar tēju – 3 EUR).

 

Mājupceļa pauze Tartu lielākajā tirdzniecības centrā. Kāds suvenīrs vai našķis no Igaunijas pašiem vai cienasts mājās palicējiem – tas katra paša ziņā. Plašas iepirkšanās iespējas!

 

Atgriešanās Rīgā – ap 22:00.

 

Ekskursijas cena: EUR 95

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas u.c.

Igaunija – ārzemes! Obligāti līdzi derīga pase vai ID karte.

trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *