29 700 300
67 700 300

Palanga ziemas krāšņumā, termālie baseini un Dzintara pirts

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

30. novembris
1 diena | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 21 € Rezervēt
Pamatcena 21 €

Ceļojuma programma

Plkst. 6.30 izbraukšana no Rīgas. Ierašanās Palangā. Ekskursija pa pilsētu – Dzintara muzejs un grāfa Tiškēviču ziemas pils ar unikālo dzintaru kolekciju, kur vienam no senākajiem dzintariem ir vairāk nekā tūkstoš gadu. Apkārt pilij izveidots botāniskais dārzs ar daudzām priežu sugām. Īpašu gaisotni rada sniegbaltie gulbji, kas cēli peld pa parka dīķiem un Palangas mols, pa kuru pastaigājoties var izjust Baltijas jūras varenumu. Iesakām iegriezties kādā no Basanavičus ielas kafejnīcām un nobaudīt Lietuvas nacionālos ēdienus. Veselības, SPA un skaistumkopšanas pakalpojumu komplekss “Atostogu parkas”. Ūdens un piršu centra apmeklējums, 3 h. “Atostogų Parkas” piedāvā 12 dažādus baseinus (iekšas un āra) un piecas pirtis. Sporta baseins (25 m, 1.4-2 m dziļš, +28 - +30° C), kurā ik dienas iespējams piedalīties bezmaksas akva-treniņos, masāžas baseini (2 hidromasāžas baseini un 1 mazāks baseiniņš ar gaisa masāžām), baseins ar trenažieriem, bērnu baseins, āra baseini un Kneipa celiņš... arī procedūra “Minerālu jūra”. Iespēja apmeklēt vienīgo dzintara pirti pasaulē! Tās veidošanā ieguldīti 100 000 eiro. Lai taptu šī unikālā pirts ar nosaukumu "Saule", izmantotas trīs tonnas dabīgā dzintara no Baltijas jūras. Speciālisti norāda, ka pasaulē ir pirtis, kurās ir atsevišķi dzintara elementi, bet šajā pirtī izmantots milzīgs daudzums dzintara – ar to noklātas sienas, griesti un pat lāvas. Tapšanas procesā veidotāji konsultējušies ar zinātniekiem, lai dzintars tiktu pareizi izmantots un atrašanās telpā uzlabotu veselību. Ierašanās atpūtas kompleksā „HBH Juozo alus”. Šobrīd tā ir populāra atpūtas vieta, kur iespējams arī garšīgi paēst. Alus cienītājiem tiek piedāvātas vairākas alus šķirnes. Visus romantiķus un ne tikai aicinām pastaigāties pa „Veselības un joku taku” un apskatīt „HBH” skulptūru parku. Alus darītavas tuvumā 40 ha meža platībā jau ir izveidota daļa no meža takas. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.


Cenā iekļauts: 
* Brauciens komfortablā autobusā;

* Gida - vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi: 
- Personīgie izdevumi, apdrošināšanas polises; 
Atostogu parkas 3 stundas22 EUR pieaugušajiem, 12 EUR senioriem virs 65 gadu vecuma, bērniem 5 – 15 gadiem
Dzintara pirts apmeklējums- 3 EUR;
Ekskursija Palangā un Dzintara muzeja apmeklējums- 6 EUR pieaugušajiem, skolēniem un studentiem- 4.50 EUR, līdz 7 gadu vecumam 3 EUR

Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 04.01.2019 pieejamās informācijas.

Pamatcena 21 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *