29 700 300
67 700 300

Uz Baltkrievijas Salaveča rezidenci (bez vīzas)

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

24. - 26. decembris
3 dienas | Baltkrievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 95 € Rezervēt
Pamatcena 95 €

Ceļojuma programma

Vēlaties pavadīt neaizmirstamus svētkus pasaku valstībā? Šis brauciens ir paredzēts tieši Jums. Ieprieciniet sevi un savus bērnus, jo kas gan var būt brīnišķīgāks par šādu piedzīvojumu.

 1. diena 
Pl. 08:00 izbraukšana no Rīgas. Apstāšanās kafijas pauzei. Ierašanās Belsotokā. Nakts viesnīcā.  

2. diena 
Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Belovežas gāršu. Ierašanās Pererovas robežpārejā. Apskates ekskursija Belovežas gāršā, kuras laikā apmeklēsim Seno tradīciju, arodu un sadzīves muzeju. Eksursija pa Salaveča rezidenci. Rezidencē atrodas: Salaveča māja ar troņa zāli, Sniegbaltītes māja, brīnumainā noliktava, kur tiek glabāti vērtīgi dārgumi- vēstules, zīmējumi un bērnu dāvanas, burvju dzirnavas, kuras sliktos darbus parvērš putekļos, 12 mēnešu laukums, īsta Jaungada eglīte un daudzi citi pārsteigumi. Mūsu mazajiem tūristiem lūdzam nezimirst paņemt līdzi vēstules un zīmējumus Salavecim. Jums būs vienreizēja iespēja tās personīgi nodot Salavecim. Аpmeklēsim voljērus, kuru teritorija sastāda 20 ha un kur var redzēt sumbrus, alņus, briežus, mežacūkas un daudzus citus meža iemītniekus. Belovežas gāršā mājo pasaulē lielākā sumbru populācija. Šis milzis (pieaudzis tēviņš) ir līdz 3 m garš un sver aptuveni tonnu! 18.gadsimtā šī suga gandrīz izzuda no Eiropas kartes, taču atrada sev patvērumu Belovežas gāršā. Šeit sastopami arī citi zālēdāji:dambriedis, mežacūka, stirna un alnis; bez tam gārša kļuvusi par mājokli vairākiem plēsoņām: vilkiem, lapsām, lūšiem, āpšiem, caunām, ūdriem un citiem. Par Belovežas gāršas floru un faunu vēsta Dabas muzejs, kas atrodas parka teritorijā. Sumbrus, lāčus, briežus un citus gāršas iemītniekus var aplūkot arī iežogotās teritorijās. Atgriešanās Belostokā. 
 
3. diena 
Brokastis viesnīcā. Īsa apskates ekskursija pa Belostoku. Izbraukšana uz Rīgu. 

Cenā iekļauts:
Brauciens komfortablā autobusā;
Gida- grupas vadītaja pakalpojumi; 
2 naktis  viesnīcā ar brokastīm divvietīgā vai trīsvietīgā numurā 


Papildus izdevumi:
- Ekskursiju pakete- 50 EUR pieaugušajam un  40 EUR bērniem līdz 16 gadu vecumam  (apmaksa ofisā)- iekļauti transporta izdevumi pa Belovežas gāršu, robežas šķērsošanas atļaujas noformēšana, ekskursija uz Salaveča rezidenci, apskates ekskursija pa Belovežas gāršu ar vietējo gidu, Seno arodu muzeja apmeklējums, Dabas muzejs un voljēri ar savvaļas dzīvniekiem apmeklējumы, pusdienas Belovežas gāršā) 

- Piemaksa par vienvietīgu numuru- EUR 40


Apskates objektu secība var mainīties! Cenas un papildus izdevumi ir norādīti pēc 20.08.2020. pieejamās informācijas. 
Pamatcena 95 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *