29 700 300
67 700 300

Dzeltenajās lapās uz plosta pa Gauju kopā ar Mitro (Māri Mitrevicu)! Elpu aizraujošas ainavas, plostnieku stāsti un īstā plostnieku zupa!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

28. septembris
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 27 € Rezervēt
Pamatcena 27 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

  • Plkst. 9:00 izbraukšana no Rīgas, Zinātņu akadēmijas;

 

  • Kāpšana uz plosta un apmēram 4 stundu brauciens pa Gauju kopā ar Māri Mitrevicu. Brauciena laikā baudīsim gleznainos Gaujas krastus un klausīsimies Mitrā stāstījumā par klintīm, alām, salām atvariem un sērēm, ko redzēsim savā ceļā. Tāpat mūs sagaida aizraujoši stāsti par plostniekiem un koku pludinātājiem, par Gaujas zivīmun dabas aizsardzības inspektoru piedzīvojumiem, tvarstot maluzvejniekus.

(Brauciens ar plostu EUR 12/pers.)

Uzmanību! Brauciens ar plostu iespējams arī lietus laikā, jo plosts ir aprīkots ar jumtu. Uz plosta pieejamas glābšanas vestes.

 

  • Svaigā gaisā lieliski garšos īpaši mums pagatavota zupa, tapēc kāpsim krastā, lai baudītu īstu, pēc oriģinālās receptes gatavotu plostnieku zupu, kuras recepte un sastāvdaļas zināmas vien Mitrajam!

(Maksa EUR ~3)

 

  • Atgriešanās Rīgā ap 18:00.

 

Ekskursijas cena: EUR 27

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: brauciens ar plostu, ēdināšanas izmaksas.

 

Pasteidzies pieteikties, jo vietu skaits ļoti ierobežots!

Informācijai: Māris Ansis Mitrevics  savu darba mūžu veltījis Gaujas nacionālajam parkam un ar savu entuziasmu nosargājis daudzas Latvijas skaistākās vietas. 1964.gadā absolvēja Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Mežsaimniecības un mežtehnikas fakultāti kā inženieris mežkopis. Bijis pludināšanas meistars uz Gaujas Latvijas pludināšanas kantorī un Inčukalna mežrūpniecības saimniecības Siguldas mežniecības mežziņa vietnieks, ilgus gadus strādājis kā  Gaujas nacionālā parka  dabas aizsardzības inspektors. 2002.gadā apbalvots ar Triju Zvaigžņu ordeni.

2013.gadā režisors Dainis Kļava filmā „Mitrais" (VFS Films) portretēja M.A.Mitrevicu kā vienu no pirmajiem Latvijas profesionālajiem dabas inspektoriem, kurš savu darba mūžu veltījis Gaujas nacionālajam parkam.

Vairāku grāmatu autors.

Pamatcena 27 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *