29 700 300
67 700 300

Rudens krāsas Dienvidigaunijā – varenās Vastselīnas pilsdrupas, Piusas smilšu alas, Munameģis un skatu tornis kā putna ligzda (ar naktīs spīdošu olu!) GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

29. septembris
1 diena | Igaunija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 28 € Rezervēt
Pamatcena 28 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

 

7:30 izbraukšana no Rīgas, pieturas pie Zinātņu akadēmijas

 

Rīta pauze ceļā.

  

Piusas alu muzejs – apmeklētāju centrs. Lielākās mākslīgās baltās smilts alas Baltijā, kas veidojušās ar rokām izrokot smiltis stikla ražošanai. Rakšana pazemē tika sākta 1922. gadā un 1970. gados turpinājās atklātos karjeros. Piusas alās atrodas Austrumeiropas lielākā sikspārņu ziemošanas kolonija. Viesosimies muzejā, noskatīsimies dokumentālo filmiņu par alām un to iemītniekiem, kā arī gida pavadībā apmeklēsim muzeja alas novērošanas platformu.

(Biļete – 7 EUR pieaugušajiem, 6EUR pensionāriem, studentiem, pusaudžiem no 14 gadu vecuma, 5 EUR 7 – 14 gadus veciem bērniem)

 

Vana Vatsalinas cietoksnis, kas celts 14.32 reiz bija varenākais uz Livonijas un Krievzemes robežas. Aplūkosim varenā cietokšņa pilsdrupas. Būs iespēja uzkāpt vienā no pils torņiem. Pabūsim arī senās baznīcas altāra vietā, kur, kā stāsta leģenda, vareni spēki pacēluši krustu un turējuši virs altāra gaisā. Tas senos laikos ir piesaistījis svētceļnieku pūļus šai vietai. Dosimies ekskursijā pa kādreiz tik vareno bīskapa pils kompleksu.

(Ieeja pilsdrupās - bez maksas)

  

Pusdienas Rogosi muižā. (Pusdienu piedāvājums ~5 EUR)

 

Lielais Munameģis - iekarojam Baltijas augstāko kalnu (318 m virs jūras līmeņa)! Uzkāpjot vai uzbraucot tornī, no 346,7 metru augstuma virs jūras līmeņa, vērosim lielisku Igaunijas panorāmu!

(Uzkāpšana tornī ar kājām 4 EUR, iespēja izmantot arī liftu)

 

 

 

Reuges skatu tornis - skatu torņa "Pesapuu" augstums ir 30 metri (augšējā skatu platforma atrodas 27 metru augstumā). Pēc izskata skatu tornis atgādina koku ar divām putnu ligzdām. Darba idejas autors ir arhitekts KarmoTera (KarmoTõra).

 

Mājupceļš, atgriešanās Rīgā ap 21:30 

 

Ekskursijas cena: EUR 28

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ziedojumi,ēšanas maksas u.c.

Igaunija ir ārzemes - ceļojumā ņemam līdzi ceļošanai derīgu pasi vai ID karti!


Pamatcena 28 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *