29 700 300
67 700 300

Lieldienu brīvdienas Sanktpēterburgā- BEZ VĪZAS!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

10. - 13. aprīlis
4 dienas | Krievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 136 € Rezervēt
Pamatcena 136 €

Ceļojuma programma

1. diena. Izbraukšana no Rīgas plkst. 06.00. Tranzīts pa Igaunijas teritoriju, caur Narvu. Ierašanās Sanktpēterburgā. Izmitināšana viesnīcā, atpūta un brīvais laiks. Piedāvājam apmeklēt Krievijas lielāko Okeanāriju "Planēta Neptūns". Tas ir lielākais izklaides komplekss Sanktpēterburgā. Okeanārijā ir vairāk nekā 4,5 tūkstoši dažādas gan ierastas, gan ļoti eksotiskas zivju sugas un citi jūras iemītnieki. Šeit var priecāties par tropisko jūru zivīm, koraļļu rifiem un pat apbrīnot plēsīgākos jūras iemītniekus. Okeanārija baseinos kopā ir vairāk nekā 1,5 miljoni litru ūdens, platība -5000 m2. Atgriešanās viesnīcā.

2. diena. Brokastis. Apskates ekskursija "Sanktpēterburgas mīti un leģendas". Ekskursija un iepazīšanās ar neskaitāmiem ievērojamiem objektiem, kuri atrodas Sanktpēterburgas vēsturiskajā centrā un kas ir pilsētas simboli, piemēram, Svētā Īzaka laukumu un Svētās Īzaka katedrāles ansambli, Senāta laukumu ar tā Bronzas jātnieku un Senāta un Sinodes ēkas, Petropavlovskajas cietoksni un gabaliņu Vasiļevska salas, leģendārās Pestītāju Asinis, vasaras dārzu un Mihailovska pili, kā arī Ziemas pili un Pils laukuma ansambli. Jūs redzēsiet unikālo, ar skaistumu piesātināto Sanktpēterburgu un ažūras tiltus, kas šķērso Ņevas upi. Brīvais laiks, kurā Jums ir iespēja pastaigāt pa Ņevas prospektu un baudīt fantastisku skatu uz pilsētu, apmeklēt veikalus, kafejnīcas un restorānus. Rekomendējam apmeklēt vecāko gastronomu, kurš ir arhitektūras piemineklis un nobaudīt firmas saldumus. Ir iespējams apmeklēt Krievu muzeju, Faberžē muzeju, Jusupovas pili. Bērniem būs interesanti apmeklēt Milžu māju un Grāmatu namu. Pastaiga pa Vasaras dārzu, kurš tiek uzskatīts par vienu no skaistākajiem pasaulē.
Piedāvājam pavizināties ar kuģīti pa Sanktpēterburgas upi un kanāliem (aptuveni 1.5 h- par papildus samaksu). Nakts viesnīcā.


3. diena. Ekskursija uz Puškinu jeb Carskoje Selo. Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums – grezns baroka stila piemērs. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņu zāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, Zelta anfilāde un pasaulslavenā Dzintara istaba. Pils ir bijusi vairākus gadsimtus imperatoru vasaras rezidence, iemīļota Katrīnas I atpūtas vieta. Apmeklēsim pils parku, kur var apskatīt brīnišķīgos paviljonus, dīķus un strūklakas. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Atpūta. Par papildus samaksu iespējams doties izbraukuma ekskursijā- Naksnīgā Sanktpēterburga, kur Jūs ieraudzīsiet pilsētu naksnīgās noskaņās. Ekskursijas pasakainākais brīdis: Ņevas tiltu pacelšana mūzikas pavadībā! Nakts viesnīcā.


4. diena. Brokastis. Numuru atbrīvošana. Izbraukšana uz mājām. Kad būsim šķērsojuši Krievijas robežu, mūs satiek viesmīlīgā Igaunijas pilsēta- Narva. Narva atrodas Igaunijas tālākajā austrumu punktā un lepojas ar vislabāk saglabājušos pili (Hermaņa Cietoksnis). No pils paveras skats uz robežupi un aiz tās esošo Krievijas teritoriju. Narvā saplūst igauņu un krievu kultūra, un tā ir lieliska vieta atpūtai ceļā uz Sanktpēterburgu un no tās. Pilsēta, kas reiz bija izcils Eiropas baroka arhitektūras paraugs, Otrā pasaules kara laikā cieta lielus postījumus. Vēlāk tā tika gandrīz pilnībā pārbūvēta, līdz ar ko tagad tajā skatāma padomju laika arhitektūra un daži interesanti mūsdienu arhitektūras paraugi. Viens no tiem ir Narvas koledža, kas atrodas pilsētas centrālajā laukumā. Ultramodernā ēka godina pilsētas vēsturisko labklājību.Cenā iekļauts:
  • gida- grupas vadītāja kontakti;
  • brauciens komfortablā autobusā;
  • dzīvošana 3 * viesnīcā (divvietīgi un trīsvietīgi numuri);
  • brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:
ekskursiju izbraukuma ekskursiju pakete (bez ieejas biļetēm)- 50 EUR pieaugušajiem un 30 EUR bērniem- ekskursijas paketē iekļauta kājāmgājēju apskates ekskursija pa Sanktpēterburgu ar profesionālu gidu, ekskursija uz Puškinu jeb Carskoje Selo ar profesionālu gidu, apskates ekskursija Narvā;
- apdrošināšanas polise;
- personīgie tēriņi;
- ēdināšana;
- ieejas biļetes**
Pamatcena 136 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *