29 700 300
67 700 300

Ogu laiks un zelta rudens Vidzemē! Jaunieviņas | Very Berry ogas | Korneti GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

19. oktobris
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 27 € Rezervēt
Pamatcena 27 €

Ceļojuma programma

Krāsains  rudens maršruts!
2019. gada 19. oktobrī, sestdien
acinām 1 dienas ekskursijā

Ogu laiks un zelta rudens Vidzemē!
Jaunieviņas | Very Berry | Korneti

Plkst. 7:20 tiekamies, pl.7:30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā

Z/S Jaun-Ieviņas ir daudznozaru saimniecība, kas nodarbojas ar bioloģisko lauksaimniecību. Tās pamatnozares ir putnkopība, biškopība, dārzeņu un graudaugu audzēšana, tūrisms, kā arī kokogļu ražošana. Daļu no saražotās produkcijas saimniecība pārstrādā un pircējiem piedāvā tādus produktus kā medu, olas, cidoniju sukādes, kaltētas cūku pupas u.c., bioloģiski ražotus produktus - tos var gan nobaudīt, gan iegādāties līdzņemšanai.
Ekskursija - pastaiga pa mežu un gar upītes krastu, kur var pavērot bebru mitekļus un citus dabas jaukumus , pie savvaļas zirgiem, kuri šeit jūtas labi un priecē saimniekus un ciemiņus... Saimniecības apmeklējums un ekskursija dabas takās ar lauku labumu cienastu brokastīs 5.50 €/ pers.
Uzmanību! Gadījumā, ja nevēlēsieties apmeklēt  šo saimniecību, aģentūrai to ir obligāti nepieciešams paziņot pirms brauciena!

SIA „Very Berry” audzētava specializējas lielogu dzērveņu, melleņu un aveņu audzēšanā. Very Berry logo (putns) simbolizē dabiskumu, patiesumu un dzīvesprieku, kas ir arī uzņēmuma pamatvērtības. Interesanta ekskursija Kalna purva dzērveņu plantācijā un pārstrādes cehā,  iespēja nodegustēt produkciju  - ogas un dažādas sulas. Ekskursija un degustācija  7 € /pers. Produkciju un ogas varēs iegādāties par ražotāja cenām.

Pusdienas Apes novada viesu mājā Kalnarušķi (2 ēdienu piedāvājums no 6 € /pers.)

Visskaistākie dabas skati jebkurā gadalaikā ir vērojami Ziemeļvidzemē pie Igaunijas robežām Veclaicenes ainavu apgabalā... jo īpaši, kad rudens nāk izgreznot Latviju...
 
Korneti. Drusku pilskalns – viens no stāvākajiem pilskalniem Latvijā no kura paveras burvīga rudens krāsu greznota panorāma uz Alūksnes augstienes pakalniem.
Dzērves kalnā  no 27 m augsta skatu torņa var vērot Pilskalna ezeru un Kornetu ezeru apkārtnes ainavu, Igaunijas Hānjas augstieni un Karulas augstieni.

Mājupceļš saulrietā.
Atgriešanās Rīgā līdz pl 21:00

Cena: 27  €

Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa (atbilstoša grupas lielumam) nomas un degvielas izmaksas, un pavadošā gida pakalpojumi.

Cenā nav iekļauts:  apmeklējumu maksas, ziedojumi, ēdināšanas un personīgie izdevumi.

Skaisti ceļot kopā!
Pamatcena 27 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *