29 700 300
67 700 300

Ziemassvētku pasaka Sanktpēterburgā

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

22. - 25. decembris
4 dienas | Krievija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 180 € Rezervēt
Pamatcena 180 €

Ceļojuma programma

1. diena Izbraukšana no Rīgas plkst.6:00. Narva atrodas Igaunijas tālākajā austrumu punktā un lepojas ar vislabāk saglabājušos pili (Hermaņa Cietoksnis). No pils paveras skats uz robežupi un aiz tās esošo Krievijas teritoriju. Narvā saplūst igauņu un krievu kultūra, un tā ir lieliska vieta atpūtai ceļā uz Sanktpēterburgu un no tās. Pilsēta, kas reiz bija izcils Eiropas baroka arhitektūras paraugs, Otrā pasaules kara laikā cieta lielus postījumus. Vēlāk tā tika gandrīz pilnībā pārbūvēta, līdz ar ko tagad tajā skatāma padomju laika arhitektūra un daži interesanti mūsdienu arhitektūras paraugi. Viens no tiem ir Narvas koledža, kas atrodas pilsētas centrālajā laukumā. Ultramodernā ēka godina pilsētas vēsturisko labklājību. Pusdienas. Vakarā ierašanās Sanktpēterburgā. Apmešanās viesnīcā.

2. diena Brokastis viesnīcā. Apskates ekskursija pilsētā. Ekskursijā ir piedāvāts apskatīt ievērojamu daļu vēsturiskā centra – Sanktpēterburgas – daudz un dažādus apskates objektus, kas ir pilsētas simboli, piemēram, Svētā Īzaka laukuma un Svētās Īzaka katedrāles ansambli, Senāta laukumu ar tā Bronzas jātnieku, Senāta un Sinodes ēkas, Petropavlovskajas cietoksni un gabaliņu Vasiļevskava salas, leģendārās Pestītāju Asinis, vasaras dārzu un Mihailovska pili. Kā arī Ziemas pili un Pils laukuma ansambli. Jūs redzēsiet unikālo, ar skaistumu piesātināto Sanktpēterburgu un ažūras tiltus, kas šķērso Ņevas upi. Brīvais laiks pilsētā, lai varētu baudīt pilsētas krāšņumu, izrotātās egles un Ziemassvētku tirdziņus. Nakts viesnīcā.

3. diena Brokastis viesnīcā. Ekskursija uz Cara villu. (Puškina pilsētā) Jūs atvedīs pa imperiālo Cara villas ceļu, villā atrodas viena no pasaules lielākajām pērlēm – Krievijas imperatoru dzīvojamā rezidence. To izveidoja pēdējo divu gadsimtu izcilākie arhitekti: Rasterlli, Kamerons un Stasovs. Autobusa tūres laikā jūs apmeklēsiet Lielo Katrīnas pili, unikālo mākslas dārgumu glabātāju, slaveno Dzintara istabu, un redzēsiet pils priekšā esošo lielisko parku, kas ir vairāk nekā 100 ha liels.

4. diena Brokastis viesnīcā. Ermitāža apmeklējums. Ermitāžs- viens no lielākajiem un pazīstamākajiem muzejiem visā pasaulē. Savākt eksponātus topošajam muzejam sāka imperatore Jekaterina II, kura iegādājās pirmos eksponātus Berlīnē no kāda holandiešu mākslinieka. Pašlaik muzejā ir ap 3 miljoniem eksponātu, sākot no arheoloģiskiem atradumiem neolīta laikmetā līdz Rietumeiropas mākslas šedevriem. Kā atsevišķu ekspozīciju Ermitāžā var uzskatīt pašu imperiālistisko pili, tās interjeru, kurš veidots ar tā laika spožāko mākslinieku rokām, un aizrauj ar savu krāšņumu.
Izbraukšana uz Rīgu.
 Agri no rīta ierašanās Rīgā.

Cenā ietilpst:
  • brauciens komfortablā autobusā;
  • dzīvošana 3* viesnīcā 3 naktis (ar visām ērtībām);
  • brokastis;
  • gida pakalpojumi;


Papildus izmaksa:
Ekskursijas pakete (maksājums, pasūtot ceļojumu): 70 euro – pieaugušajiem, 50 euro bērniem (līdz 16 gadu vecumam). Ceļojumu paketē ietilpst:

- biļete Ermitāža muzejā;
- ekskursija pa Narvu;
- ekskursija pa Cara villu;
- biļetes Katrīnas pilī (Dzintara istabā);
- apdrošināšanas polise


- Piemaksa par vienvietīgu dzīvošanu- 60 EUR


Uzņēmums patur tiesības mainīt secību objektu apmeklējumiem

Pamatcena 180 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *