29 700 300
67 700 300

“Vācu romantika” Brāmss, Šūmanis jaunajā Ventspils koncertzālē (bezmaksas koncerts!), majestātiskais Ventspils latviešu biedrības nams, neparastā Usmas baznīca un garšas baudījums “Radošajā maizes laboratorijā” GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

5. novembris
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 28 € Rezervēt
Pamatcena 28 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

10:30 izbraukšana no Rīgas, pieturas pie Zinātņu akadēmijas

 

Pauze ceļā.

 

 

Usmas baznīca -koka baznīca, kurai pamati likti 1997. gadā. Kokmateriāli baznīcas celtniecībai iegūti noapkārtējām saimniecībām - tika rīkota akcija „Trīs priedes Usmas baznīcai”, kuras laikā uzrunātas 45 pagasta saimniecības, no kurām atsaucās 43! Baznīcā katru svētdienu notiek dievkalpojumi, kā arī darbojas svētdienas skola. Apmeklēsim baznīcu vietējā gida vadībā.

(Ziedojums)

 

Viens no Ventspils jaunajiem, neparastajiem projektiem – Radošā maizes laboratorijair sociāls uzņēmums, kas piedāvā maizes terapijas nodarbības. Tā ir mākslas terapijas metode, kas iedvesmo dažādus cilvēkus nākt kopā, veidot, cept un dalīties ar maizi, kā simbolizējot uzticību un saikni starp dalībniekiem un radot māju un siltuma sajūtu, šī terapija radusies Bulgārijā “Maizes mājā”.  Pievienoto vērtību sniedz dziļāka sevis iepazīšana, meditācija un kvalitatīvi pavadīts laiks ar savu ģimeni, draugiem vai kolēģiem.Ikdienā “Ramala” darbojas arī kā kafejnīca, kurā var iegādāties un nobaudīt neparastas garšas svaigi ceptas maizes un citus ar maizi saistītus gardumus, īpašu uzsvaru liekot uz veselīgiem produktiem.Paviesosimies Maizes laboratorijā, uzzināsim tās stāstu, kā arī nogaršosim tās virtuvē tapušos gardumus!
(Apmeklējuma maksa tiks precizēta)

 

Ventspils vecpilsētā paviesosimies atjaunotajā Ventspils Latviešu biedrības namā, kur šobrīd atrodas Skolēnu jaunrades nams. Ēka celta 1912. gadā nacionālā romantisma stilā ar jūgenstila elementiem, kas vērojami gan nama būvapjomos, gan sienu gleznojumos iekštelpās. Ēkas rekonsturkcijas laikā 2009.-2010. gadā zem nama atrasts vērtīgs kultūrslānis, kas liecina, ka senpilsēta Ventas krastā atradās ap 4 metrus zem pašreizējās Ventspils līmeņa. (Apmeklējuma cena tiks precizēta).

 

Vēlas pusdienas kādā no Ventspils kafejnīcām un neliela ekskursija ar autobusu pilsētā.

 

Jau ceturto gadu pēc Ventspils Mūzikas vidusskolas iniciatīvas norisinās Ventspils kamermūzikas dienas, kas pulcē mūziķus no dažādām Latvijas un pasaules vietām, pievēršot uzmanību mūzikai, kas radīta nelieliem mūziķu sastāviem. Šajā rudenī viens no koncertiem veltīts vācu romantisma laikmeta mūzikai un tās izcilajiem dižgariem Brāmsam un Šūmanim. Koncertā muzicēs Sana Villeruša (klavieres), Anrijs Pitens (klarnete), Rihards Štrauss (čells). Precīzāka koncerta programma vēl tiks publicēta.

IEEJA KONCERTĀ BEZ MAKSAS!

 

Mājupceļš, atgriešanās Rīgā ap pusnakti.

 

Ekskursijas cena: EUR 28

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav ieklauts: ieejas maksas, ēšanas maksas

Pamatcena 28 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *