29 700 300
67 700 300

Atpūsties, izpeldēties un pēc dāvanām uz Bjalostoku! Tropicana ūdens atrakciju parks, varenā Tikočinas pils, vēsturiskais Supraslas klosteris, kāds neparasts gardums un greznā Raudondvaris muiža mājupceļā GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

29. nov. - 1. dec.
3 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no Rezervēt

Ceļojuma programma

Tik bieži Polijai “izskrienam cauri” lūkojot pēc pārsteigumiem tālākās Eiropas zemēs. Bet, izrādās, arī šeit ir ko ieraudzīt, iepazīt, nobaudīt un izgaršot!

Bez nakts pārbraucieniem - divas naktis viesnīcā ar ūdenscentra apmeklējumu (iekļauts cenā)!

Tik bieži Polijai “izskrienam cauri” lūkojot pēc pārsteigumiem tālākās Eiropas zemēs. Bet, izrādās, arī šeit ir ko ieraudzīt, iepazīt, nobaudīt un izgaršot!

Bez nakts pārbraucieniem - divas naktis viesnīcā ar ūdenscentra apmeklējumu un vakariņām viesnīcā (iekļauts cenā)!

Ekskursijas programmā:

 1.diena - 29.novembris

 

Rīta kafijas pauze ceļā.  

 

Laiks ceļā cauri Lietuvai, Polijas robežas šķērsošana.

 

Agrā pēcpusdienā varenā Tikocinas pils, kuras vēsture iesniedzas vairāk kā piecsimt gadu senā pagātnē. Narevas upes krastā jau izsenis slējies cietoksnis, kas 15. gadsimtā nodedzināts un tā vietā uzcelta iespaidīga pils, kas Goštautu dzimtai piederējusi līdz pat tās norietam. Pils stipri paplašināta karaļa Zigismunda II Augusta laikā, kad tā ieguva dārgumu krātuvi, bagātīgu bibliotēku un valsts centrālo ieroču glabātuvi. Vēl gadsimtu vēlāk nākamās rekonstrukcijas laikā pili apjoza ar pamatīgu mūri un bastioniem un šajā cietoksnī  reiz notikusi Augusta II un Pētera Lielā tikšanās. Diemžēl ziedu laiki šeit nebija ilgi – jau 18. gadsimtā cietoksni izposta uguns un tas guļ drupās līdz 2002. gadam, kad uzsākti intensīvi atjaunošanas darbi. Šobrīd cietoksnis apskatāms teju agrākajā godībā. Iepazīsim to vietējā gida vadībā!

(Ekskursija Tikocinas pilī vietējā gida vadībā – 23 PLN (~ 5 EUR) pieaugušajiem, 20 PLN skolēniem)


Īsta poļu maltīte Tikocinas pils restorānā – vecā poļu zupa, reģionālais zoss sautējums, pils siera kūka ar aveņu mērci, ūdens - 57 PLN (~ 14 EUR)

Viss svaigs, pēc senām receptēm un no vietējiem produktiem gatavots!

 

Nakšņošana 4* viesnīcā Golebiewski Bjalostokā, divvietīgos numuros.

 

Brīvs vakars atpūtai pēc ceļa un ūdensprieku baudīšanai viesnīcas ūdens centrā (iekļauts cenā)!

 

Vakarā bez papildus maksas iespējams apmeklēt ūdens centru “Tropikana”:
– 15m atpūtas baseinu,

25m sporta baseinu,

četras dažādas burbuļvannas,

divus slidkalniņus,

bērnu baseinu,

trīs pirtis – divas sausās un tvaika saunu,

sāls, sniega un ledus alas.

Ūdens atpūtas centrs atvērts līdz 22:00.  

 
 

2.diena - 30.novembris

 

Brokastis viesnīcā (iekļautas cenā)

 

Trīs stundas lielveikala apmeklējumam. Piedāvājam apmeklēt tirdzniecības centru “Auchen” – vienu no lielākajiem un iecienītākajiem Bjalostokā. Šeit pieejams plašs klāsts visdažādāko veikalu – apģērbs un apavi, elektronika, saimniecības preces, kosmētika, zoopreces, optika, juvelierizstrādājumi, autopiederumi, sporta preces un daudz kas cits.

 

Viesosimies nelielā pilsētiņā, pusstundas brauciena attālumā no Bjalostokas, kur apmeklēsim Dievmātes Pasludināšanas klosteri – pareizticīgo dievnamu un klostera kompleksu, kas lepojas ar vairāk kā 500 gadu senu vēsturi un šobrīd ir viens no Polijas sešiem pareizticīgo vīriešu klosteriem. Šobrīd kompleksā apskatāma Dievmātes pasludināšanas baznīca, kas 2. Pasaules kara laikā sagrauta, bet mūsdienās atjaunota, izmantojot agrākās ēkas fragmentus, barokālas klostera ēkas no 17. un 18. gadsimta, apskatāms Supraslas Ikonu muzejs un zvanu tornis. Iepazīsim kompleksu vietējā!

(Ekskursija vietējā gida vadībā krievu valodā 25 PLN (~ 6 EUR), pensionāriem 18 PLN (~ 4 EUR))

 

Pusdienas kādā no Supraslas kafejnīcām!

 

Viens no pilsētiņas uzņēmumiem nodarbojas ar zemesriekstu sviesta ražošanu, piedāvājot to dažādas garšās. Nodegustēsim un būs iespēja ražoto produkciju iegādāties!

(Zemesriekstu sviesta produkcijas degustācija bez maksas)

 

Vakariņas viesnīcā (iekļautas cenā)

 

Nakšņošana 4* viesnīcā Golebiewski Bjalostokā, iespēja izmantot viesnīcas ūdens centru (iekļauts cenā)

 

3. diena - 1.decembris

 

Brokastis viesnīcā (iekļautas cenā)

 

Mājupceļš, pusdienu pauze tirdzniecības centrā pie Kauņas.

 

Nevežas upes krastā slejas Raudondvaris muiža, kas saglabājusies jau no 17. gadsimta un ir viens no skaistākajiem renesanses arhitektūras paraugiem Lietuvā. Šeit saglabājies parks, divas kungu mājas, oranžērija, kur savulaik auguši pat citrusaugļi, staļļi un ledus pagrabs. Muiža gadsimtu gaitā piederējusi vairākām Lietuvas aristokrātu dzimtām, arī Radziviliem, Zabielām, Tiškevičiem, no kuriem pēdējie pili paplašinājuši īpaši krāšņi. Viņu laikā pili papildināja grezni sienu gleznojumi, mākslas darbi, bibliotēka ar retām grāmatām, izveidotas eksotisku augu un dzīvnieku kolekcijas. Šobrīd muiža atjaunota, kompleksa ēkās iekārtotas radošās darbnīcas.

Iepazīsim pili vietējā gida vadībā!

(Ekskursija vietējā gida vadībā krievu valodā 2 EUR, pensionāriem EUR 1)

 

Atgriešanās Rīgā ap 23:00.

 

Ekskursijas cena: EUR 155

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi, nakšņošana vienīcā (2 naktis), 2 brokastis, vakariņas viesnīcā (2.dienā), neierobežots ūdenscentra apmeklējums.

 

Lūdzam ņemt vērā:

  • Robežas šķērsošanai nepieciešama pase vai ID karte.
  • Pašu ērtības labad valūtas maiņu lūdzam veikt jau Latvijā
  • Pakalpojumu cenas var mainīties no organizatora neatkarīgu apstākļu dēļ
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *