29 700 300
67 700 300

Vamieras teātra jaunā izrāde - Ardievas ieročiem!

Pieejamie datumi un cenas

30. novembris
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 41 € Rezervēt
Brauciens ar biļeti uz izrādi 41 €

Ceļojuma programma

JAUNĀ IZRĀDE!
2019. gada 30. novembrī, sestdien
aicinām vienas dienas braucienā uz izrādi

ARDIEVAS IEROČIEM -
Valmieras drāmas teātrī

Plkst. 13:30 tiekamies, pl. 13:40 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā. Ceļā kafijas pauze.

Valmiera – pilsēta, kas domā un rada! 
Valmieras Sv.Sīmaņa baznīca, ir ne vien pilsētas senās un dramatiskās vēstures lieciniece, bet arī viens no nozīmīgākajiem sakrālās arhitektūras pieminekļiem Latvijā, ar labi saglabājušos viduslaiku telpisko struktūru un maz izmainītu ārējo veidolu. Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcas tornī izveidota izstāžu zāle, savukārt no torņa skatu laukuma iespējams vērot Valmieras panorāmu. Torņa apskate pieaugušajiem 2 € / pers., skolēniem, studentiem un pensionāriem 0.50 € /pers.

Brīvs laiks Valmierā vēlām pusdienām pirms izrādes.

Pl. 18:30 Ernesta Hemingveja ARDIEVAS IEROČIEM
Drāma 2 daļās

Režisors – Varis Brasla
Scenogrāfs – Valters Kristbergs  /  Kostīmu māksliniece – Ieva Veita  /  Komponists – Emīls Zilberts

Lomās: Elīna Hanzena, Rihards Jakovels, Aigars Apinis, Anna Nele Āboliņa,Eduards Johansons, Januss Johansons, Vizma Kalme, Tālivaldis Lasmanis,Juris Laviņš, Mārtiņš Liepa, Arnolds Osis, Skaidrīte Putniņa, Inese Ramute,Rihards Rudāks, Uldis Sniķers

Ir 1917. gads. Frederika Henrija pelēko piefrontes ikdienu kliedē iepazīšanās ar medicīnas māsu Ketrinu Bārkliju. Sākumā abu attiecības ir paviršas, viņš iztēlojas sevi par varoni, kurš uzsācis kārtējo mīlas intrigu. Taču drīz vien viss mainās. Frederiks tiek smagi ievainots, viņu evakuē uz frontes aizmuguri Milānas hospitālī, kur viņam ir ilgstoši jāārstējas. Pie ievainotā leitnanta atkal ierodas Ketrina un… mīlestība.

Romānu “Ardievas ieročiem”, vēstījumu par mīlestību kara laikā, kas amerikāņu ievērojamākajam rakstniekam Ernestam Hemingvejam (1899-1961) sagādāja pasaules slavu, viņš sarakstīja 1929. gadā jau kā nobriedis, trīsdesmit gadus vecs vīrietis ar bagātu mīlestības pieredzi. Romānā akcentētā medicīnas māsas Ketrinas neizmērojamā uzticība jaunajam leitnantam bija mīlestība, par kādu rakstnieks sapņoja kā par ideālu – tīru un nesaduļķotu.

Šī ir Ernesta Hemingveja visautobiogrāfiskākā un personiskākā grāmata, kas stāsta par pirmo piedzīvoto karu viņa dzīvē un pirmo mīlestību, jūtām, kas atstāja pēdas visā viņa turpmākajā dzīvē un daiļradē.

Izrādes garums nav zināms (pirmizrāde 29.11.). Pēc izrādes izbrauksim uz Rīgu. 
Atgriešanās Rīgā līdz pl.23:30.
 
Cena: 41 € | t.sk. biļete uz izrādi Apaļajā zālē
   
Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa (atbilstoša grupas lielumam) izmaksas,  gida – grupas vadītāja pakalpojumi, 1 biļete uz izrādi.
Cenā nav iekļauts: apmeklējuma maksas objektos, ēdināšanas u.c. izdevumi.

Skaisti ceļot kopā!
Brauciens ar biļeti uz izrādi 41 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *