29 700 300
67 700 300

Eiropas labākie karnevāli. VISAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

23. feb. - 1. mar.
8 dienas | Francija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 489 € Rezervēt
1 vieta autobusā 489 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 590 €

Ceļojuma programma

Austrijas Alpi Ivrea (apelsinu karnevāls) - Nica (ziedu karnevāls) - Monako Monte Karlo Mentona (citronu karnevāls) – atpūta pie Eņģeļu līčaSan RemoSwarovski kristālu pasaule

 

8 dienas / visas naktis viesnīcās

 

VISAS IZBRAUKUMA EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1.diena

Mūsu autobusa ceļojums sāksies Rīgā! Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

 

2.diena

Brokastis viesnīcā. Jau šodien mēs būsim Itālijā! Ceļā redzēsim Čehijas Beskidi kalnus, Alpu pļavas, Austrijas kalnu nogāzes un Itālijas ziemeļu Alpus. Austrijā ieplānota pietura nacionālās virtuves restorānā, kur varēsiet nogaršot tipiskus vietējas virtuves ēdienus, no skatu laukuma paveras skaista panorāma – lieliska vieta Jūsu fotogrāfijām! Nakts viesnīcā Itālijā.

 

3.diena

Brokastis viesnīcā.  Brauciens uz pilsētu Ivrea Turīnas provincē, kur norisināsies «Apelsīnu karnevāls», kas ir unikāli svētki, kuru aizsākums meklējams jau viduslaikos. Karnevāla laikā notiek krāšņs gājiens, kas beidzas ar apelsīnu kaujām pilsētas centrā. Senajā Ivreas pilsētā, simbolizējot pavasara atnākšanu: karnevāla kostīmos tērpto vietējo iedzīvotāju komandas viena otru apmētā ar apelsīniem, bet no balkoniem uz viņiem lido konfeti. Apmētāšana ar apelsīniem – tā ir sena tradīcija ar aizsākumiem viduslaikos. Katru gadu šī pasākuma ietvaros tiek izmantoti vairāk nekā 360 tonnas apelsīnu! Apelsīnu kaujas sākums plkst. 14:30. Īpaša komisija novērtē kauju un pasniedz prēmiju tiem, kas ar vislielāko degsmi svieduši šos saldos šāviņus.  Ierašanās Franču Rivjerā. Nica.
Nica nelīdzinās nevienai citai pasaules pilsētai. Spilgta, skaista, dzīva un noslēpumaina… tā ceļ spārnos un iedvesmo! Un apbrīnojama smaragdi zilās krāsas jūra Ēņģeļu līcī ir neaizmirstama! Šī paradīze nepārstāj vilināt iedvesmas un jaunu iespaidu meklētājus: glāstīgā siltā jūra, rosīgi laukumi un klusās ieliņas, un…  romantika, kas virmo šīs burvīgas pilsētas gaisā. Vakarā pastaiga Nicā. Nakts viesnīcā.

 

4.diena

Brokastis viesnīcā.  Brīvais laiks Nīcā. Karnevāls Nicā ir īpašs laiks, kad te sabrauc cilvēki no visas pasaules, lai baudītu svētku noskaņu, tāpēc arī mēs ieņemsim vietas, lai vērotu t.s. Ziedu kaujas franču gaumē!
Plkst.14:30 sākas «Ziedu parāde». Krāšņas ziedu skulptūras, kurās izmantots vairāk nekā 5000 svaigi grieztu ziedu, dosies parādē un tās dalībnieki dāsni apdāvinās skatītājus ar rozēm, neļķēm un citrusiem. Šī pasakainā tradīcija Nicā turpinās jau vairāk nekā 100 gadus.
Plkst.21:00 - «Gaismas karnevāls». Krāsainu gaismu šovs, kura laikā izgaismojas ziedu gājiena kompozīcijas un skulptūras. Pēc gaismas gājiena - dejas un jautrība. Nakts viesnīcā.

 

5.diena

Brokastis viesnīcā. Dienu sāksim ar Monako, neatkarīgās karalistes Monako galvaspilsēta, apskates ekskursija: Monako prinča pils, Monako katedrāle ar princeses Greisas apbedījuma vietu.Turpinājumā Mentona, kuru dēvē arī par visas Francijas pērli, atrodas pie Francijas – Itālijas robežas, ar ļoti
maigu klimatu, un tāpēc te ļoti labi aug citronkoki un apelsīnkoki. Citrons jau ir kļuvis par pilsētas simbolu.
Vakarā dosimies vērot grandiozo Citronu parādi Mentonā kurš notiks «Promenade du Soleil».
Vairāk kā 300 profesionāļi no 145 tonnām citronu veido milzīgas kompozīcijas – gan milzīgās braucošās
platformas, gan izveidotais dārzs ar milzu skulptūrām, kas pagatavotas no citrusaugļiem! To nevar aprakstīt, te vienkārši ir jābūt un jāredz, cik daudz citronu vispār var būt, un ko rada cilvēku fantāzija! Tāpēc pavadīsim dienu – baudot šo skaistumu. Nakts viesnīcā.

 

6.diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz ziedošo pilsētu Sanremo - prestižu kūrortu Itālijas Rivjērā, kur mīlēja atpūsties gan karaliskās ģimenes, gan aristokrāti. Sanremo ir eleganta pilsēta, ko dēvē par Rivjēras ziedu galvaspilsētu. Maigais klimats un gleznainās ainavas vienmēr rada svētku atmosfēru. Katru gadu šeit norisinās itāļu dziesmu festivāls, ziedu svētki, burinieku regates, autosacīkstes un daudz citu pasākumu. Nakts viesnīcā.

 

7.diena

Brokastis viesnīcā. Atpakaļceļā apmeklēsim neparastāko Eiropas muzeju. Swarovski kristālu pasaules.  Muzeju izveidojis multimediju mākslinieks Andrē Hellers Swarovski kompānijas simtgades jubilejai. Pie ieejas sagaida Milža galva ar mirdzošām kristāla acīm, tai no mutes gāžas ūdenskritums. Lai iekļūtu muzejā, nāksies iziet cauri durvīm, kas ierīkotas milža galvā.  Aiz durvīm slēpjas brīnumainā pasaka - tā īsumā var aprakstīt fantāziju pasauli, kas izvietota 16 zālēs.  Kristālu kvantumi, kvalitāte un izmēri pārsteidz iztēli.  Katra zāle ir unikāls, neatkārtojams piedzīvojums. Sākumā nokļūsim Zilajā zālē, kur ilūzija par vietu, kur rodas brīnumi, kļūs reāli sajūtama.  Jo tālāk, jo vairāk. Kristālu pasaulēs ir labirinti, ūdenskritumi, mākoņi, pilsētas, Romas drupas un apslēpta manta... Swarovski Kristālu pasaules ir tā vieta, kuru tiešām vērts ieraudzīt savām acīm kaut reizi.  Muzejs atšķiras no ierastajiem muzejiem tik, cik debesis atšķiras no zemes.  Mūsdienu mediju māksla, maģiskās kristālu lāšu zaigas, apburoša gaismas spēle, krāsas un aromāti veido maģisku interaktīvu telpu ar neskaitāmiem objektiem.

Nakts viesnīcā.

 

8.diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju. Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

 

Ceļojuma cena:
€ 489.00 (1 vieta autobusā)
€ 590.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 160.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

 

Standarta samaksas kārtība:
– Avansa iemaksa piesakoties ceļojumam un slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
– Atlikusī summa jāsamaksā ne vēlāk kā 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

 

Ceļojuma cenā ietilpst:
– Visas izbraukuma ekskursijas;
– Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
– Nakšņošana viesnīcās (2-3*). Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
– Grupas vadītāja pakalpojumi.

 

Papildus izmaksas:

  • Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem – 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
  • Ziedu parāde – 5€/12€
  • Gaisamas parāde – 12€
  • Citronu parāde -12€
  • Swarovski Kristālu pasaule – 19€

 

SVARĪGI !!!
– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

1 vieta autobusā 489 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 590 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 160 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *