29 700 300
67 700 300

Čehijas maģija un noslēpumi. Raganu nakts Česki Krumlovā. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

28. apr. - 2. mai.
5 dienas | Čehija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 299 € Rezervēt
1 vieta autobusā 299 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 389 €

Ceļojuma programma

6 dienas / visas naktis viesnīcas

Prāgas noslēpumi - Hlubokas pils - Raganu nakts Češski Krumlovā - Čehijas paradīze - Prahova klintis

VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena

Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju.

Nakšņošana viesnīcā pie Vācijas un Polijas robežas.

 2. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Prāgu. Pastaigas ekskursija pa Prāgu. Klīdīsim pa vecpilsētas ielām, iepazīsim galvenos Prāgas apskates objektus un izbaudīsim pagātnes atmosfēru. Būs aizraujoši stāsti par pilsētnieku dzīvi viduslaikos un tā laika visai mežonīgo morāli. Parunāsim par pilsētas izpildvarām, apskatīsim spīdzināšanas instrumentus un mēģināsim iztēloties kā Prāgā dzīvoja pirms vairākiem gadsimtiem. Jūs uzzināsiet, kāpēc Prāga tika uzskatīta par alķīmijas galvaspilsētu un dzimteni, un kāpēc karalis Rūdolfs II tiek uzskatīts par šīs zinātnes patronu. Arī bijušā Prāgas ebreju kvartāla ielas stāstīs mums daudz interesantu stāstu un leģendu, piemēram, par Golemu - māla gigantu, ko vietējais rabīns izveidoja 16. gadsimtā, lai aizsargātu ebrejus. Un tas vēl nav viss! Caur šaurajām ieliņām nonāksim  Sv. Jēkaba ​​baznīcā un uzzināsiet, kāpēc baznīcā karājas mumificēta cilvēka plauksta. Apskatīsim Melno bruņinieku, dzirdēsiet leģendu par turku un Prāgas skaistuli un vēl daudz, daudz interanta! Brīvais laiks Prāgā.

Nakšņošana viesnīcā.

3. diena

Brokastis viesnīcā. Brauciens uz vienu no skaistākajām un interesantākajām pilīm Eiropā - Hluboka nad Vltavou, kuras pirmssākumi meklējami 13. gadsimtā ... Dosimies uz Česky Krumlov - maģisko čehu Krumlovu - ļoti romantisku viduslaiku pilsētu Čehijas dienvidos, kura mums piedāvās bagātīgu svētku programmu. Valpurģu naktī sievietes un meitenes pārģērbjas par raganām, uzliek atbilstošu grimmu, ieveido frizūru - īsts fantāzijas lidojums! Laternu gājiens, dejas, koncerti un atpūtas pasākumi bērniem. Izbaudīsim šos svētkus pilnībā!

Nakšņošana viesnīcā.

 4. diena

Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz ''Čehijas paradīzi''. Apmeklēsim pārsteidzošu vietu - Prahovas klintis. Savu nosaukumu ieguvuši pateicoties pelēcīgi dzeltenās krāsas smiltīm, kas atgādina putekļus (čehu valodā - Prach). No šīm smiltīm, mezozoja laikmeta vulkānisko aktivitāšu rezultātā, izveidojās neparasti un savādas formas smilšakmens ieži.

Nakšņošana viesnīcā.

 

Papildus izmaksas: Prahovas klintis – 80 czk

5. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.

Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

Svarīga Informācija

 

Ceļojuma cena:

€ 299.00 (1 vieta autobusā)

€ 389.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)

€ 100.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

 

Ceļojuma cenā ietilpst:

- Visas izbraukuma ekskursijas;

- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;

- Nakšņošana viesnīcās 2-3*. Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);

- Grupas vadītāja pakalpojumi;

 

Papildus izmaksas:

- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);

- Prahovas klintis – 80czk

 

SVARĪGI !!!

– Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.

– Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.

– Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.

– Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.

– Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

– Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

 

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:

– Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.

– Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

– Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.

– Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.

– Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.

– Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.

1 vieta autobusā 299 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 389 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 100 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *