29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Rumānija - Romantiskā Transilvānija

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

8. - 15. augusts
8 dienas | Rumānija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Travel RSP Plus
no 289 €
346 €
Rezervēt
Pasteidzies! -57€
289 €
Vecā cena 346 €
Jaunā cena 289 €

Ceļojuma programma

RUMĀNIJA - ROMANTISKĀ TRANSILVĀNIJA

RUMĀNIJA DAUDZIEM SAISTĀS AR LEĢENDU, KA REIZ TE ESOT DZĪVOJIS VAMPĪRS DRAKULA. TĀ IR ARĪ VALSTS, KURĀ VĒROJAMI PĀRSTEIDZOŠI DABAS SKATI AR KALNU AINAVĀM, SAVDABĪGA “SPICO” TORŅU VIDUSLAIKU ARHITEKTŪRA, NOCIETINĀTAS PILSĒTAS UN ROMANTIZĒTAS PILIS. TRANSILVĀNIJA AIZRAUJ NE TIKAI AR LEĢENDĀM!

08.08.2020. – 15.08.2020.

8 dienas

Ceļojuma cena: € 289.00

1. diena

18:00 izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā: Lietuva, Polija. Nakts autobusā.

2. diena

Ceļa turpinājums cauri Polijai, Slovākijai un Ungārijai. Pēcpusdienā ap plkst. 15:00 ierašanās viesnīcā Miškoļcā-Tapoļcā. Iekārtošanās viesnīcā. Dienas otrajā pusē aicinām relaksēties Miškoļcas-Tapoļcas termālajos baseinos, kuri ir iekārtoti klinšu alas 5 zālēs. Vakarā piedāvājam doties degustēt ungāru vīnus kaismīga čigānu ansambļa mūzikas pavadībā. Nakts viesnīcā Miškoļcā-Tapoļcā.

3. diena

Brokastis viesnīcā. Ap pusdienlaiku ierašanās Rumānijā. Oradea ir pilsēta ar senu vēsturi, kuras liecības glabā cietokšņa drupas piecstūra zvaigznes formā. Pilsētā ir apskatāmi izsmalcinātie baroka un jūgendstila vaibsti no Hābsburgu valdīšanas laikiem: Bīskapa pils, Sv. Marijas baroka katedrāle, gājēju iela utt. Vakarpusē Sibiu,saukta par sakšu dārgakmeni, apmeklējums. Tā Hābsburgu valdīšanas laikā kalpoja par Transilvānijas administratīvo centru. Nakts viesnīcā Sibiu apkaimē.

4. diena

Brokastis viesnīcā. Iespējams dienu pavadīt Sibiu pēc saviem ieskatiem vai doties braucienā uz Turdas sālsraktuvēm un gleznainajām Rumānijas pilsētiņām.* Turdas sālsraktuves jau 13. gs. nokļuva Romas katoļu baznīcas īpašumā. Intensīvākā raktuvju izmantošana notika Hābsburgu impērijas laikos no 17.-18.gs., bet no 1932. g. raktuves tiek izmantotas ārstnieciskiem mērķiem un tūristu ekskursijām.Sigišoara ir Vlada Drakulas dzimtā pilsēta. Pilsētā ir jūtama viduslaiku elpa - šeit bruģētas ieliņas ieskauj 16. gs. krāsaini namiņi, kuros joprojām dzīvo vienkāršā tauta, savukārt pilsētas galvenais laukums ir ar pulksteņa torni. Lai nokļūtu Skolas kalnā līdz varenajam dievnamam, ir jāpārvar 175 pakāpieni, skan traki, bet tas ir tā vērts, jo no kalna paveras brīnišķīgs skats uz pilsētu! Vakarpusē Biertanasapmeklējums, kur skatāmi evaņģēliskās baznīcas nocietinājumi (UNESCO), kuri ir vieni no lielākajiem Transilvānijā. Un visbeidzot dosimies pastaigā pa Medias vecpilsētas līkumotajām ieliņām, kas ir vēl viens sakšu valdīšanas laika vēsturiskais mantojums. Nakts viesnīcā Sibiu apkaimē.

* Brauciens par papildsamaksu.

5. diena

Brokastis viesnīcā. Iespējams dienu pavadīt Sibiu pēc saviem ieskatiem vai arī doties braucienā Branas pili, Rašnovas cietoksni un Brašova.* Branas pilsizskatās kā no pasaku grāmatas nākusi, to apvij leģendas un intrigas. Rakstnieka Bena Stokera fantāzija ir padarījusi to slavenu kā vampīra Drakulas pili. Karpatu kalnos apmeklēsim viduslaiku cietokšņa pilsētiņu Rašnovu - unikālu vietu ar mūriem, torņiem, amatnieku darbnīcām, suvenīru veikaliņiem. Brašova ir viena no skaistākajām Transilvānijas pilsētām, kuras vecpilsēta ir saglabājusi viduslaiku liecības un pieminekļus. Tajā apskatāms rātsnams, amatnieku ģilžu celtie bastioni, pilsētas vārti un dievnami. Nakts viesnīcā Sibiu apkaimē. Atgriešanās viesnīcā.

* Brauciens par papildsamaksu.

6. diena

Brokastis viesnīcā. Hunedoaras pils ir viena no visskaistākajām renesanses laikmeta celtnēm Eiropā, kas glabā leģendas par dižciltīgo Hunjadi dzimtu un karali Matjāšu. Tiek uzskatīts, ka šajā pilī septiņus gadus ieslodzījumā tika turēts slavenais Drakula.

Ceļš līdz Ungārijai. Pievakarē ierašanāsungāru stepē - puštā, kur jūs redzēsiet aizraujošu zirgu izrādi un mūzikas pavadībā baudīsiet ungāru gulāšzupu, vīnu un citus gardumus. Vakarā piedāvājam izbraucienu pa Donavu ar kuģīti, lai redzētu pilsētu vakara apgaismojumā un izbaudītu tās skaistumu kopā ar ungāru šampānieša glāzi. Vēlu vakarā ierašanās viesnīcā Budapeštā. Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis viesnīcā. No rīta dosimiesekskursijā pa Budapeštu vietējā gida pavadībā (krievu valodā).* Budapeštas pilsēta ir radusies 1873. gadā apvienojoties trim neatkarīgām pilsētām: Peštai, Budai un Obudai. Pilsētas līdzenā daļa ir Pešta, kur atrodas Varoņu laukums ar tūkstošgades pieminekli un erceņģeļa Gabriela skulptūru, Vajdahuņjadas pils, pilsētas parks, Sečeņi termālie baseini un Andrāši prospekts ar pirmo kontinentālās Eiropas metro līniju zem tā. Pilsētas kalnainā daļa ir Buda, kur var apskatīt zvejnieku bastionu, Matjāša baznīcu un karaļpils kompleksu. Pēc ekskursijas tiks dots brīvais laiks pilsētā. Iesakām apmeklēt kolorīto Budapeštas tirgu, kur var iegādāties visdažādākos suvenīrus. Izbraukšana uz Poliju. Nakts viesnīcā Krakovas apkaimē.

*Ekskursija par papildsamaksu.

8. diena

Brokastis viesnīcā. Ceļš cauri Polijai, Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

 

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:
 • Latvijas pilsoņi un nepilsoņi var doties ceļojumā bez vīzas.

 • Latvijas pilsoņi uz Rumāniju var ceļot gan ar pasi, gan ID karti. Abiem dokumentiem ir jābūt derīgiem visa ceļojuma laiku. Latvijas nepilsoņi uz Rumāniju var ceļot tikai ar derīgu pasi.

 • Ja nepilngadīgs bērns izceļo no valsts kādas citas personas pavadībā vai patstāvīgi, tad ceļojumā līdzi ir jāņem vismaz viena vecāka vai aizbildņa notariāli apliecinātu atļauju bērna patstāvīgai izceļošanai no valsts.

 • Ceļojuma apdrošināšana nav obligāta, bet ir ieteicama.

 

Uzmanību! Brauciens tiks organizēts atbilstoši tiem sanitāri epidemioloģiskiem norādījumiem, kas būs spēkā uz brauciena sākumu. Lūdzam obligāti ņemt līdzi sejas masku! Rekomendējam ņemt līdzi arī roku dezinfekcijas līdzekli.

Informējam, ka braucienā var piedalīties personas, kas:

 • pēdējo 14 dienu laikā nav ieradušās no tām valstīm, pēc kuru apmeklēšanas jāievēro 14 dienu karantīna (https://spkc.gov.lv/lv/tavai-veselibai/aktualitate-par-jauno-koronavi/valstu-saslimstibas-raditaji-a),
 • nav persona, kuru Slimību profilakses un kontroles centrs ir noteicis kā Covid-19 infekcijas slimības kontaktpersonu (cilvēks, kurš ir bijis tiešā vai netiešā kontaktā ar infekciozu personu vai uzturējies epidēmijas perēklī un kuram ir bijusi iespēja inficēties;
 • nav persona, kurai ir laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze un veselības stāvoklis pieļauj ārstēšanos mājās;
 • nav pēdējo 14 dienu laikā bijis kontaktā ar personu, kurai ir apstiprināta Covid-19 diagnoze vai ar Covid-19 infekcijas slimības kontaktpersonu.

Ierodoties uz izbraukšanu, katram brauciena dalībniekam pirms iekāpšanas autobusā būs jāapliecina atbilstība minētajām prasībām un apņemšanās ievērot visus noteiktos sanitāros ierobežojumus, kādi būs spēkā izbraukšanas dienā.

Ja ir kādas neskaidrības, lūdzam sazināties ar biroju pa e-pastu info@rsp.travel,  līdz 30.06.2020. saziņa ar mums notiek  tikai e-pastā.

Cenā ietilpst:
 • autotransporta pakalpojumi;

 • grupas vadītāja pakalpojumi;

 • 3 naktis 2-3 zvaigžņu viesnīcā Sibiu apkaimē, 2-vietīgos numuros ar brokastīm.

 • 2 naktis 2-3 zvaigžņu viesnīcās Miškoļcā-Tapoļcā un Budapeštā, 2-vietīgos numuros ar brokastīm.

 • 1 nakts 2-3 zvaigžņu viesnīcā Krakovas apkaimē, 2-vietīgos numuros ar brokastīm.

Cenā neietilpst:
 • ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos;

 • pārtikai nepieciešamā nauda;

 • veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu);

 • papildus pakalpojumi un personiskie izdevumi.

Iespējamās piemaksas:
 • piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā EUR 20;

 • piemaksa par papildvietu autobusā EUR 150;

 • piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu viesnīcās EUR 100.

Ja vēlaties 3-vietīgu izmitināšanu, lūdzu, sazinieties ar mums!

Iespējamo papildus braucienu cenas:*

Brauciens

Brauciena cena ceļojuma laikā (EUR)

Brauciena cena, iegādājoties to pirms ceļojuma (EUR)

Braucienu paketes cena, iegādājoties to pirms ceļojuma (EUR)

Pieaugu-šie

Līdz 12 g.

Pieaugu-šie

Līdz 12 g.

Pieaugu-šie

Līdz 12 g.

Turdas sālsraktuvēm un Šigišoāru

35

25

30

20

 

65

 

45

Brauciens uz Branas pili un Brašovu

35

25

30

20

Ekskursija Budapeštā ar vietējo gidu

25

20

20

15

!!! Ieejas biļetes ir par papildmaksu un braucienu cenā neietilpst!!!
* Braucieni notiek, ja grupā ir vismaz 15 cilvēki!

Iespējamās papildizmaksas:

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

PIEAUGUŠIE

BĒRNI

Miškoļcas-Tapoļcas termālie baseini

3300 HUF

Vakariņas ar degustāciju Miškoļcā-Tapoļcā

14 EUR

12 EUR (līdz 12 g.vec.)

Turdas sālsraktuves

30 RON

15 RON

Branas pils

40 RON

30 RON

Rašnov cietoksnis

12 RON

6 RON

Hunedoāras pils

30 RON

10 RON

Brauciens ar kuģīti pa Donavu

12 EUR

8 EUR

Zirgu šovs ar vakariņām

34 EUR

25 EUR

Iespējamo papildizmaksu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

Valūtas kurss:
1 EUR = ~4.6 RON (Rumānijas jaunās lejas)
1 EUR = 300 HUF (Ungārijas forinti)

Valūtas maiņas punkta “Tavex” atlaižu kupons iegūstams   šeit.

 

Ceļojuma pamatvaloda - latviešu.

Personai ar ierobežotām pārvietošanās spējām lūgums sazināties ar tūroperatoru individuālo vajadzību precizēšanai.

Standarta informācijas veidlapa kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumiem saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 26.06.2018. noteikumiem Nr. 380

Vecā cena 346 €
Jaunā cena 289 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *