29 700 300
67 700 300

Saldus – medus piliens Kurzemē! Jaņa Rozentāla muzejs | Druvas saldējums | Saldus maiznieks | Meduspils

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

15. decembris
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Skaisto Skatu Aģentūra
no 27 € Rezervēt
Pamatcena 27 €

Ceļojuma programma

Gardēžu maršruts uz Kurzemi!
2019. gada 15. decembrī, svētdien
aicinām 1 dienas braucienā
 
Saldus – medus piliens Kurzemē!
J.Rozentāla muzejs | Saldējums | Saldus maiznieks | Meduspils


Plkst. 7:20 pulcējamies, pl. 7:30 izbraucam no Aspazijas bulvāra 5, Rīgā. Ceļā kafijas pauze.

Saldus – medus piliens Kurzemē!
2019. gada maijā skatu laukumā Biļļu kalnā tika atklāts jauns vides objekts Saldū – iespaidīga izmēra uzraksts “Saldus” ar īpašo “u” burtu. Šeit paveras viens no skaistākajiem Saldus skatiem – uz pilskalnu un ezeru. Mirklis fotogrāfijām.

Saldus ir cieši saistīta ar latviešu gleznotāja Jaņa Rozentāla dzīvi, arī J.Rozentāla Saldus Mākslas un vēstures muzejs iekārtots ēkā, kuru projektējis un kurā strādājis pats mākslinieks. Muzeja kompleksa ēkās izvietots muzeja krājums, vēstures un mākslas izstāžu zāle, bet gleznotāja darbnīcā - interaktīva biogrāfiskā ekspozīcija par izcilo novadnieku un mākslinieka agrīnā daiļrades perioda oriģināldarbu kolekcija. Muzeja apmeklējums un ekskursija pieaugušajiem 4 € /pers., skolēniem, studentiem un pensionāriem 2.50 € /pers.

Saldus ir ērti iekārtojusies omulīgā ielejā pie Cieceres upes un Saldus ezera – tā, lai visi skarbie vēji trauktos pāri, bet visi labumi satecētu tieši pilsētas sirdī! Kopā ar vietējo gidu izstagāsim pilsētas ieliņas un aplūkosim populārākos vides un apskates objektus – 3 € /pers.

Saldus Maiznieks ir ģimenes uzņēmums, kurā ik dienas tiek saražotas ~2 tonnas rudzu maizes. Šogad uzņēmums izvirzīts Lielā Jēkaba balvai nominācijā "Garšas meistars Kurzemē". Dosimies ekskursijā un apmeklēsim cehu, pārrunāsim maizniecības vēsturi, apskatīsim iekārtas ekskursijas noslēgumā baudīsim produktu degustāciju – 4 € /pers.

Organizētas pusdienas grupai.

Pēc pusdienām desertu dosimies baudīt uz Druvas saldējumu ražotni! Druvas saldējums ražots no īsta piena, pievienojot dabīgus ievārījumus un ogas. Īpašais lepnums ir Cigoriņu saldējums. Apmeklējuma laikā dzirdēsim par saldējuma vēsturi, tapšanas procesiem, kā arī degustēsim – 4 € /pers.

Atvadoties no Saldus novada – medus piliena Kurzemē, nevaram neapciemot biškopi Jāni Vainovski Blīdenes “Kārēs” (SIA “Meduspils”). Bitenieks apsaimnieko ~ 300 bišu saimes, kuru vāktais medus ir godalgots dažādās nominācijās. Iepazīsimies ar dravnieka darbu, nobaudīsim dažādu ziedu medu un ziedputekšņus, bet īpašais piedāvājums - medus maisījumi ar dažādām ogām - 1.50 € /pers.

Mājupceļš.
Atgriešanās Rīgā ap pl. 20:30

Cena: 27 €

Cenā iekļauts: tūristu klases autobusa (atbilstoša grupas lielumam) izmaksas, pavadošā gida pakalpojumi.
Cenā nav iekļauts: ieejas maksas apmeklējumu vietās un ziedojumi Dievnamos, ēdināšanas izdevumi. 

Skaisti ceļot kopā!
Pamatcena 27 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *